Micro HPS grow by Herb

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Prvo treba sjesti...dobro razmisliti...pa prespavati da budes siguran i onda sjesti..razmisliti:D:Dnije lako:lol:od stolice do kreveta:respect::thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.477
8.738
258
out of space & time
Smoke raport

Pozdrav drugari, evo na napisem par zavrsnih rijeci. Trebalo bi se jos kjurati da bi se moglo adekvatno opisati. Ali tesko da ce uopste potrajati toliko, pa bolje da napisem odma.:kafa::)
image.jpeg

miris- Osjeca se miris kao kafe, smrduckavo-slatko predivno. Ne bi vadio nos iz teglice.
image.jpeg

ukus- Nekako mi takodje vuce na gore pomenutu kafu, ne znam ga bas opisati. Osjeca se pomalo smrduckavo citrusno, ali bas blago. Trebalo bi stajati malo duze u tegli za bolju ocijenu.
image.jpeg

efekat- Ako zapalim popcorn, koji je manje zreo (trihomi su mu providni/mlijecni) , naravno odma ide euforija. Osjeti se u pleksusu, slijedi ili brbljanje ili kretanje i slicno.. Neopreznom uzivaocu moze se desit da euforija postane paranoja sasvim iznenada.
image.jpeg

Zreli cvijetovi su druga prica. Kombinacija mlijecnih i amber trihoma cini da se osjetim veoma raspolozeno, a opet totalno relaxiran. Zaborav je neizostavni dio iskustva sa Kraljicom. Sta sam ono htio rec... Uglavnom pase mi u bilo koje doba dana. Opusta, moze i na kauc, moze i u setnju.. Nije bas za pred spavanje, jer moze se desit navalica misli, i gomila sjajnih ideja, ali u pogresno vrijeme i prebrzo.
image.jpeg

Eto, mislim da bi to bilo to. Ne znam sta bi vise rekao. Hvala svima koji su ispratili. Moze kljucic sto se mene tice.
::umirem:::)):rasta::whato:::rasta::vozdra:::lulamira:::vutra:
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
special queen je prva ful biljka koju sam isterao..oko 100g sam dobio.smrdi u fulu sto bi rekli ovi nasi paori na skank.
al rad je bio prejak,narocito kad se isskjura..drugaru ostalo preko godinu dana,pa to uzmes 0.05g i oduva te..

meni je bila prejaka v i nije mi se svidela toliko bas zbog te neke navale i ne da ti da se saberes :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.