Special Queen #1 & Y Griega CBD Foto, Outdoor 2019

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Pozdrav svim citaocima ovog dnevnika!

Krenula je nova outdoor avantura pa sam tako i ja posadio neko bilje..Vrijeme nije bajno al sve to stigne da bude tip top :D
Nadam se da cu imati vise srece nego prosle godine i da cu uspjeti ubrati plodove svoga truda.
Mislio sam voditi dnevnik sa proslogodisnjim sortama(LSSH,OG KUSH) no posto sam ih doveo maltene do samog finisa nema smisla opet..S.queen mi je zapela za oko , a griega ce ako bog da cijela u ulje.

Sjeme: Special Queen #1 ( Royal Queen Seeds ) , Y Griega CBD ( Medical Seeds )

Zemlja: Potground H + Perlit (rupe cca 35-40L)

Prihrana: Slavol, ponesto od Hesia i Plagron

Zastita od nametnika : Puzomor, Neopitrod , Karate Zeon , Vermitec , Swich, Kosa

Trening : Topping, Lst

Danas su prebacene na sajt , svaka zalivane sa 2L vode + dodatak slavola

Y GRIEGA 20. DAN VEGE topirana 2x

IMG_4202.JPG IMG_4201.JPG


S.QUEEN 1 28. DAN VEGE 3x Topirana

s.queen.JPG s.queen (2).JPG
 
Poslednja izmena:

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Drago mi je sto netko prati,da budem iskren ni ja nemam pojma sta se desava..pokusavam zadnja dva tjedna doci do sajta ali nikako nemogu proci jednim jedinim putem koji priblizno vodi donjega jer vrse psenciu i ima par kombajna i kamiondzija koji mi narasuvaju privatnost pa necu riskirat..prosle godine sam se trudio na najjace pa mi se mozda vrati kontra ove godine,a da nisam nista napravio..ovih dana cu opet probati otici..psenicu su pobrali al gledam okolo skuplju slamu pa se sve neckam..dosta dugo nisam bio pa neznam sta ocekivati, ako ih nisu satrale zivotinje onda su ok,kise je bilo,a jedini problem je prihrana koju nisam obavio uopce..do plagrona nisam uspio doci pa bih molio uzvisene da promjene plagron u bio tabs..koji cu ubaciti iduci updejt..kakvo je vrijeme mislim da je dosta dobra opcija..sretno svima i cujemo se skoro!!
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
200
866
93
Samo opušteno, dovoljno je out obici nekoliko puta u vegetaciji. nema bas smisla riskirat previše odlazaka kad priroda odraduje svoje ako je dobra priprema.::listomahanje:: Sretno ove godine i berićetno
:mario::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales