Special Queen-DWC-250w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jaksa8

COB-DWC
18.11.2011
333
1.005
143
43
pozdrav svima....nakon par godina uzgoja u zemlji odlucio sam se probati nesto novo...nakon puno citanja odabrao sam DWC posto mi se cini najlakse pa cemo vidit...
dakle...
dvije pumpe jedna 2,5w druga 5w,
sjeme-Special Queen
svjetlo-80w white led za vege i 250w hps za cvjetanje
gnoivo-GH 3 part micro,grow,bloom+ProCal
voda-kisnica PPM 30

stavio sam dvije sjemenke u jednu kantu od 15l,znam da nisam trebao ali eto...
trenutno su stare 20 dana i topirane prije tjedan
kolicina vode u kanti je 12 l na sto sam dodao 15ml ProCal-a,1,5ml micro-bloom-grow i to mi ocitava PPM od 287,ph stabilan na 5,8
imam i jedan pineapple chunk koji je na 12/12 20 dana pa sam se na njemu malo prakso
evo slike pa slobodno komentirajte

dfdjqw.jpg
2eam802.jpg

znwy1x.jpg

rmvfqg.jpg
 

@Perdajz

Aktivan Član
08.08.2014
88
456
53
Evo još jedan DWC . Sretno stari :). Nego jel možeš napisati u budućim updateima koji je dan i tako to , naravno ako nije problem . Btw sa dvije biljke u kanti nemaš nikakv problem ;) .
 

jaksa8

COB-DWC
18.11.2011
333
1.005
143
43
Nije problem za dane inace napisem sad sam zaboravio...:) a to za jednu kantu ja se nadam da nece bit problem posto od onog chunka korjen nije bas mali...sve cemo vidit





* * *
jaksa, priseti se malo, ne treba citat kada odgovars odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Sretno i pratim;) koji micro koristis jeli za tvrdu vodu? pazi da ne pretjeras sa tim pro-calom pogotovo ako ti se zadesi da sipnes cesmovacu a sto se tice GH gnojiva slobodno pici doze koje pisu na pakovanju pa ako vidis da ti novi izdanci svijetle kao na prvim slikama pojacaj dozu
 

jaksa8

COB-DWC
18.11.2011
333
1.005
143
43
e sto se tice micra,narucio sam za tvrdu vodu posto sam mislio koristit vodu iz vodovoda na kraju sam odlucio kisnicu...dali imas koji savjet za pro cal ja trenutno stavljam 10ml na 4l vode...znaci 30ml na 12l,to mi digne ppm s 30-40 na oko 300 dali je to uredu??


* * *
jaksa, priseti se malo, ne treba citat kada odgovars odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Nisam koristio jos taj pro-cal imam nesto u planu al ovako po brojkama mi se ucinilo malo puno pa sam ti rekao da budes malo oprezan a za micro sam te pitao da slucajno nisi uzeo za mekanu vodu jer u tom slucaju bi sigurno bilo previse kalcija...neznam kakav sistem imas sa kisnicom al ako nemas neke rezervare za prikupljanje za neke druge stvari pa ti to omugucuje da je imas konstantno cijelo vrijeme onda po meni to nije nikako dobro rijesenje....uglavnom biljke su ti ok lijepo izgledaju samo budi oprezan sa gnojivima jer jos su mlade i lako ih zeznes...radje neka ti pokazu da su gladne nego da ih pregnojis...samo teraj dobro ti ide ovo sto pisem je cisto da te upozorim gdje eventualno mozes pogrijesiti sto neznaci da grijesis ;)

Edit: 300 ppm samo pro-cala je malo previse....koje marke ppm metar koristis?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

jaksa8

COB-DWC
18.11.2011
333
1.005
143
43
hvala na odgovoru...sto se tice kisnice zasad je imam,probao sam u vodi iz vodovoda ppm oko 180-200,ali mi se voda zamuti nakon 2 dana pa sam odustao.kad bih stavio u vodu iz vodovoda ustedio bih na procalu posto onda vjerovatno nebih ni trebao dodavat...nezz nisam pametan
prijedlog dobrodsao...a na koliko bi ti doveo ppm s procalom ao ti je pocetni ppm cca 30..metar je neki jeftini kineski
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
A neznam koju konverzaciju koristi taj metar al mislim da je sasvim dovoljno 150-200 ppm kao baza pa dalje ostalo sa gnojivom...nije mi jasno kako ti se voda iz vodovoda zamuti za dva dana a kisnica nista...kako si slozio dovod zraka u kante?
 

jaksa8

COB-DWC
18.11.2011
333
1.005
143
43
nezz dali joj je trebalo i dva dana da se zamuti,uglavnom jako brzo...probat cu jos jednom sljedeci tjedan kad budem mjenjao vodu..zrak sam doveo prozirnim crijevima iz jedne prostorije u box,da nevuce topli zrak iz box-a u rezervar..ispod poklopca kante zarezo malo da neprezabi crijevo i stavio zracni kamen 5cm...i jos nesta kad budem stavio vodu iz vodovoda dali trebam dodati procal?
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ma nemoj eksperimentirati sa vodom na zdravim biljkama vec kad imas sistem koji funkcionira...probaj ubacit jos jedan kamencic od 5 cm ako ti pumpa moze terat nece im skodit sigurno a ovo sa vodom eksperime tiraj u odvojenoj kanti mozez i bez bilja da cisto vidis sta i kako se desava jer to mi je cudno da tako brzo se muti garant ima neki mali razlog zbog cega je to tako