Special Queen RQs ,CFL 150w/HPS 400w,LST+TOPing by @floroflores1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.01.2017
15
45
13
65
Evala ekipa, nakon uspjesnog outdoor-a provat cu i indoor ovu po meni stvarno vrhunsku sortu. Iskustva u zatvorenom nemam , oprema box i ostali popratni pribor su iskljucivo homemade , jbg. recesija.

SJEME: Special Queen Royal Queen seeds

ZEMLJA:
Terra Brill

PREHRANA:
Plantela list + granulirano gnjojivo,Ortfructal(izvanredno se pokaza u indooru),Plantela cvit + Bloom

ZALIVANJE: Vodom odstajalom par sati

TRENING: LST + TOPing

GROW BOX (vege):
-100x100x40
-Refl. folija
-5x 30w Osram
2500k 1911Th(lm)
-Kupaonski vent +
24v za cirkulaciju
odušak pasivan
-temp. 20/26 vlaga50/60%
-Režim svitla 20/4

Ukratko o grow-u:

- 05.02 je presađena u pot od 0,5l
-12.02 presađena u pod od 12l u njemu ostaje so daljnjeg
-25.02 prije zalivanja dodano par grama granuliranog đubriva
-29.02 1|3 Plantele
Outdoor sam odradia uz minimalna gnjojenja tako bi volia i ovaj indoor.

SLIKE:
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
OUTDOOR:
image.jpg

Zdravi i veseli mi bili , pozdrav svima ❤️
 
18.01.2017
15
45
13
65
*update day 31

ekipa pozdrav , evo prvi misec dana proša . ukratko biljka je u 20i kojem danu posli zalivanja počela žutit. par stvari nisan radia kako triba izmedu ostalog nisam provjerava PH prije zalivanja . učinia sam ajmo rec flus sa 4l vode (izvorske) i u ovih par dana biljka izgleda puno bolje i miriše intezivnije. čekan da se zemlja osuši pa ide plantella 2|3.
uz savijete clanova foruma granulirano gnjoivo smanjujem na minimalno (jedno u 20ak dana prstohvat).
LST redovno zatezanje
box:
počastia sam je sa jos dvi CFL 30W (210w ukupno)
ventilator za cirkulaciju spojen na 24v adapter (bia na 12v)
mora sam dodat posude sa krpama i vodom da dignem vlagu na cca60%
noću ih vadin iz boxa (cca50%)
slike:
image.jpg image.jpg image.jpg

živili =)
 
Poslednja izmena:

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Probaj pičit samo sa plantelom,nije baš preporučljivo mješat gnojiva,a i izgleda kao da je malo pregnojena! A što ih vadiš iz boxa 50%?

Edit:Aha krpa,još se nisam zbudio!:razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: floroflores1
18.01.2017
15
45
13
65
izvadin posude kad se izgase svitla , vlaga tad ne pada ispod 50%.
Prvi dan san ih ostavia vlaznost bila cca 80% biljka se cila orosila.
Znan da san pretjera sa granulama al mora sam nac idalan omjer od sad cu stavit doslovno 20ak zrna svako 20dana jer sam se stvarno uvjeria proslu outdoor sezonu isto sjeme ista zemlja samo posuda od +20l i sunce narasla je 1.5m bez i jednog zutog lista , plantellu san uvik dava 20% manje od preporucenog.
 
18.01.2017
15
45
13
65
*bump
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg



kraljica se oporavlja i miriše na najače, par listova ima koju žutu flekicu ali mislin da sam se izvuka iz pre velikog PH-a i pregnojene zemlje. 45ti dan je a u usporedbi sa istom sortom u outdooru biljka mirše dosta intezivnije, listovi su joj hrapaviji i tvrđi ,stabljika dosta deblja ali niža prilično.
Prošlo zalivanje sam gnojia sa Plantellom list (vitamin+alge) ima li ko iskustvo iz prve ruke? ja mislin da je u par dana narasla vise nego posli gnojenja sa obicnom Plantellom a i miris je dosta intezivniji.
Vrhovi su skoro u istoj visini dal da pocnem sa SCROGom ? Koja varijanta je bolja sa ravno postavljenom mrizom il u "V"? stavit cu jos dva CFLa od 40w pa da znam za koju cu mrizu napravit reflektor.

Aj braco nabacite koji komentar i kritiku , svi savijeti dobrodosli . pozz =)
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Meni bar je uvek bolji scrog,vidi sta ce ti reci drugi pa odluci.Super ona izgleda moram ti reci,koliko planiras da je drzis jos u vege,stavljaj mrezu sto pre da dobije jos novih vrhova ili radi zesci lst,inace odlicno ti ide za sada.;)
 
18.01.2017
15
45
13
65
vega ide dok ne popuni ovaj box, cca. 20dana, reci mi molin te sta se mriže tiče dal da stavim mrežu sa uskim otvorima ili širim (da je 1-2cm oko ili 10ak cm), i dali da joj dignem stranice da ide u oblik slova V ili ravno , box za cvitanje je 1.3x1.3x 2. fala ti na odgvoru i lipin željama ..
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
lst zna bit zanimljiv
Pa da slazem se,uvek si prisutan u growu i nesto se ceprka oko njih slabost svih nas.Vidi malo sam bolje razmislio posle Hazerovog komentara gde je covek u pravu,ipak prvi ti je grow i treba malo bolje da se izvestas oko lst taman da naucis kako biozica reaguje i da provalis kako da je citas.Ako ce te utesiti ja scrog bas nisam radio odavno kad imam jednu biozicu obavezno ga radim a kad recimo imam dve u boxu lst je brutalan sta im uradim i nekako vise uzivam kad im radim lst nego scrog.;)
 
18.01.2017
15
45
13
65
*BUMP 63. dan
Evala svitu moj, drugi misec lagano prolazi i za sad je sve OK. Cvitanje je pocelo prije 5 dana dan posli nego sta san je mora iz boxa staviti na sunce . Zbog ozljede nisam moga dovrsit box za cvitanje , al zato sam stavia 7 sjema u vege box i njih ceka svijetlija buducnost.
image.jpg
image.jpg
image.jpg
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Biozica je super,nisam samo shvatio jer nastavljas grow ili sta ne jasno mi je sto si je izbacio vani pa me to buni...:thumb: