Specificno pitanje u vezi testa na drogu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.06.2016
6
2
3
40
Prije svega, pozdravi svima na forumu. Nisam odmah skocio na pitanje a da prethodno ne procitam neke teme na forumu i ne potrazim odgovor prije teme, ali nisam uspio naci ovako precizno pitanje.

Inace ne pusim travu. Od zadnjeg puta kada sam istu koristio, proslo je skoro godinu dana, a i prije toga je bilo 'par puta' u par mjeseci. Ali da ne bude da se predstavljam ko cvjecka, nisam :) jer do prije nekih mjesec dana sam konzumirao speed, redovno samo vikendom 2-3 gr. Znaci ni speed nisam konzumirao skoro mjesec dana.

E sad, za nekih 7-8 dana radim ljekarski za posao a na istom ce biti test na drogu (i THC, a i na ostalo).

Kao sto sam naveo, ne pusim travu, ali sam nerijetko u drustvu prijatelja koji pusi, pa ga zbog ovog testa ja zamolim da izadje kod mene na balkon da nemam kontakt sa njim. Kada zavrsi vrati se u sobu, mozda ga malo i osjetim na travu, ali ne pusi kraj mene.

Medjutim, danas sam neplanski usao u auto kod jednog prijatelja koji je pusio u tom autu pusio vutru neposredno (barem tako pretpostavljam, posto sam osjetio smek) prije mene. Znaci nije pusio u kolima dok sam ja tu bio. Isto tako, kasnije smo izasli pa je on na neka 2 metra od mene pusio vani, a ja sam obracao paznju da ne stojim tu gdje vjetar puse.

Mozda djelujem sada paranoicno, al za nekih 7-8 do 10 dana cu imati taj test na drogu za vrlo vazan posao koji se ne smije propustiti.

Inace treniram svaki drugi dan, znojim se, pijem caj od koprive, pijem puno vode itd.

Trebam li se sikirati za gore navedeno?

Hvala puno i izvinjavam se na ovako velikoj poruci.
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
bate..ja bih se vise brinuo za taj amfetamin da l je izaso iz tebe..nego za vujicu..:D
a mozes i da ocekujes sad i koji prekor/ukor xD

pozz
 
24.06.2016
6
2
3
40
Pa prema svim tabelama i statistici, a kako sam i ja upucen, ovako i kroz price ljudi koji se razumiju, amfetamin ostaje 7-10 dana maks. Je li to postoji mogucnost da ostaje duze?

A vezano za gore navedeno pitanje za prisustvo u THC konzumaciji, tu se, kako te shvatih, ne trebam sikirati?

I da, ako smatras da postoji mogucnost za amfetamin jos uvijek, ima li kakvih preporuka, sta da uradim da budem siguran da sam se ocistio?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
iz pravilnika
12. Stop hemijskim drogama
Vutra.Org propagira obrazovanje ljudi u vezi Marihuane kao i legalizaciju iste. Iako na našem sajtu možete naći par tekstova o hemijskim drogama, strogo je zabranjeno (pogotovo na forumu) bilo kakvo diskutovanje u vezi hemijskih droga jer to može loše uticati na reputaciju našeg sajta, a mi to ne želimo. Kršenje ovog člana pravilnika povlači moderaciju vaših poruka pa čak i trajno banovanje sa foruma.
 
24.06.2016
6
2
3
40
Mnogo se izvinjavam. Skocio sam na listanje tema i trazenja odgovora, podrazumijevajuci da vec razumijem pravila, a ispostavilo se da sam preskocio taj dio. Do mene, priznajem, nece se ponoviti.

Mogu li dobiti barem konkretnije odgovore postavljene u vezi THC-a, vezao za to sto sam u prvom postu naveo? Hvala i jos jednom izvinjenje.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Mozda djelujem sada paranoicno, al za nekih 7-8 do 10 dana cu imati taj test
Mogu li dobiti barem konkretnije odgovore postavljene u vezi THC-a,
"Second-hand marijuana smoke actually will leave traces of the chemical tetrahydrocannabinol (THC) in your urine for 1-2 days after breathing (a lot of) the smoke. It is there, but in very small quantities."

"If a person went to a party where many people were smoking marijuana, and the person did not actually smoke marijuana they would pick up enough positive cannabinoids that they could show on a test."
 
17.06.2015
142
137
43
Užas, žao mi ovakvih. Našiban na speedu, Spidermen na zidu :fuck:
Nema šta da ti bude žao, ko ih ebe kad su glupi ali ono pravo glupi, mi stariji kad im govorimo za to smeće gledaju nas ka da smo pali s marsa.Pogotovo u eri interneta kad se možeš informisati o bilo čemu oni i da lje briju da je speed koka za bijedu i oni nisu ovisnici jer im je mama,tata,baba,škola država rekla da je vutra droga a sve ostalo sporedno i da možeš biti ovisnik samo ako si na horsu i vutri. Pa jebote 80- 90ih godina naslušao sam se priča od ljudi koji uzimaju koku kako oni nisu ovisnici jer nemaju fizičku zikru!?Wtf?

Da li sam spomenuo da oni nisu ovisnici?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp and No Joke

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Kupi proteine od vutre ili ulje od sjemenki. Sahrani račun. Ako ti slučajno pronadzu thc imaš opravdanje sta uzimas i miran si.
 
24.06.2016
6
2
3
40
"Second-hand marijuana smoke actually will leave traces of the chemical tetrahydrocannabinol (THC) in your urine for 1-2 days after breathing (a lot of) the smoke. It is there, but in very small quantities."

"If a person went to a party where many people were smoking marijuana, and the person did not actually smoke marijuana they would pick up enough positive cannabinoids that they could show on a test."

Hvala puno za info.

Nema šta da ti bude žao, ko ih ebe kad su glupi ali ono pravo glupi, mi stariji kad im govorimo za to smeće gledaju nas ka da smo pali s marsa.Pogotovo u eri interneta kad se možeš informisati o bilo čemu oni i da lje briju da je speed koka za bijedu i oni nisu ovisnici jer im je mama,tata,baba,škola država rekla da je vutra droga a sve ostalo sporedno i da možeš biti ovisnik samo ako si na horsu i vutri. Pa jebote 80- 90ih godina naslušao sam se priča od ljudi koji uzimaju koku kako oni nisu ovisnici jer nemaju fizičku zikru!?Wtf?

Da li sam spomenuo da oni nisu ovisnici?

Buduci da sam prethodno zanemario pravilo pisanja o ovim supstancama, moram kontrolisati sta ovdje pisem, ali evo, samim tim reakcijama trazite, a ja se nadam da na ovaj nacin necu prekrsiti pravilo. Buduci da si naveo 'mi stariji', moram odmah i ja reagovati 'surovom istinom' pa reci da nisam ni ja u kategoriji mladji (trica ako cemo se vec kategorisati) i isto tako, posto sam imao vise iskustva sa ranije pomenutim 'smecem', automatski se vise i razumijem. Tako da, sve sto si naveo stoji, ali i jos gore. A ovo pisem uprkos pravilu jer tek sad skontah i smisao ovog foruma, pa ako se neka 'naivna budala' kao sto sam bio ja, zaleti i pomisli da je to furka, da ga odmah dobronamjerno uputim. Ponavljam, sve sto si naveo i jos gore, buduci da ne mozes spavati noc-dvije, onda se sutra tako jadno i naivno, da bi kao mogao funkcionisati, popravljas nadajuci se da ces biti funkcionalan. Pored nespavanja, ne mozes ni jesti i tako mrsas, unistavas svoj organizam i dovodis isti u razne funkcionalne sokove, vodjen euforijom mislis da si sasvim ok i raspolozen i da mozes djelovati u drustvu, ali se zapravo samo brukas, ofiras i smaras ljude. Vec drugi dan i lice dobije novu formu, tj osjetno se deformises u definiciji istog i izrazu, pogledu sjebanim ocima. Treba ti par danas da ti se obnovi hormon srece pa tako si automatski par dana sjeban, a imas problem i sa stomakom tj probavom i drugo. Naravno, svega ovog je covjek svjestan i za vrijeme furanja, ali se laze sebe 'jos ovaj put' ili 'nije strasno, dernut cu leks pa cu se naspavati (sto je jos gora opcija). Sam sebi pravdas da nisi narkoman jer kao nije to heroin, al zapravo jesi. Sutra dan vani sunce, ljudi te zovu na kafu, opustanje, ali ti moras smisljati jebene izgovore jer si vec svjestan da nisi za javnosti tako 'rastelovan', a svakao ces i za dva dana kada se sretnes sa nekim dobiti pitanje kako si uspio smrsati 2 KG za jedan vik, a mrsas konstantno. Postoji i jos posljedica ali mislim da su i ove dovoljne. Radi jedne noci 'dobrog laznog' osjecaja i mogucnosti seksanja 7-8 sati u komadu sa maksimalnim perverzijama, cijena je prevelika. Ovo pisem nadajuci se da nece prekrsiti pravilo (jer ne reklamiram isto nego pisem losu stranu) a cilj mi je dobronamjeran, da iz licnog iskustva uputim nekoga ko se mozda nalozio na ovo ili tu i tamo vec usao u pomenutu furku, da mu kazem 'stani, sasijeci to i bjezi'. Ja sam prije mjesec dana prestao sa time, ali ne radi ovog posla i testa, tada i nisam znao za test, nego sam ja odlucio da to sasjecem. Dosao na kraju momenat kada se zgadis sam sebi, doslovno pocnes mrziti samog sebe, svadjas se sa sobom da nema vise opravdanja sto se unistavas i tako odlucis 'vise ni ocima da to vidim'. Da sumiramo 'zlo zla' - znam o cemu pricam i nema opravdanja 'samo ovaj vikend i nisam ja narkoman' - Jesi! Cak si i svjestan toga ali sam sebe lazes. Jeftino smece za jeftine bezvrijedne narkomane! Da ponovim 'zlo zla'!

[/QUOTE]

Hvala puno za info.
Kupi proteine od vutre ili ulje od sjemenki. Sahrani račun. Ako ti slučajno pronadzu thc imaš opravdanje sta uzimas i miran si.

Procitah post od PoweSeed-a i pomislim da nemam razloga onda da se brinem, ali sada procitah ovaj i odjednom ponovo briga jer si naveo 'ako slucajno' pokaze.

Inace je ovo i problem kod trazenja odgovora, vise razlicitih i onda ne znam koji je precizan i tacan, mada mi gore od PowerSeed-a djeluje argumentovano.

Procitao sam ja i cijelu onu drugu temu za ovo pitanje na istom formu i sto sam uspio zakljuciti preko te teme, a isto tako istrazivanjem na net-u, ne bi trebalo biti problema ako sam sinoc bio blago izlozen (znaci usao u auto djelimicno prozraceno gdje se ranije prije mene pusilo, a zbog jakog mirisa u kolima nisam ni mogao nesto posebno registrovati, te isto tako stojao na 2 metra vani od lika koji pusi), da uz treniranje, znojene, pisanje i dosta vode (a ja svakako pijem par litara dnevno i pisam inace 15-20 puta na dan, takav organizam) a test je za nekih 10 dana. Uz to, sinoc sam popio litar caja od zare-koprive, pit cu i zeleni caj i uvin (inace volim piti cajeve), a ova vrucina svakako topi covjeka.


Poslije svega sto procitah, valjda ne moram biti nesto pretjerano nasikiran i uspanicen, a sudeci po postu PowerSeed-a, vec sutra nemam brige.

Hvala svima. I da, sto se tice onog drugog tj onog smeca i sranja, da razumijemo se.

A inace je i meni vutra cejf, posebno sto nije hemijska prerada nego raste u zemlji-prirodno, iako iz odredjenih razloga nisam dugo pusio (jer ako covjek ima problema nekih, onda se samo jos gore moze ucrniti pa treba izbjegavati dok se ne sredi, a isto tako ne pribjegavati drugim jeftinim i laznim rjesenjima).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Paranoja Man

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Daj, samo opušteno. To sta sam napisao je kao backup na računalu. Za svaki slučaj.
Imaš račun, legalno si kupio i uživas kao dopunsku prehranu.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Znaci svjestan si svega sto se tice toga smeca od prasine.Pridruzio si se nama na forumu i ja ti zelim da ti to bude novi pocetak u zivotu.Kako si i sam napisao;nemozes funkcionirati na tom otrovu.Eto sada ce i posao i samo sa stavom u nove pobjede.Nemoj nakon testiranja kada bude sve u redu pobjeci sa foruma vec malo procitaj sudbine nekih ljudi koji sade vutru kako bi spasili svoje djete od bolesti,vidi malo razmisljanja ekipe i srecu sto im daje vutra,tu istinsku srecu zdravog covjeka.Zato;odhebi te lazne prijatelje i nacin zivota,pogledaj se u ogledalo i kreni naprijed zivjeti zivot!;):thumb:
Znam mnogo pomoraca koji se radi testiranja ostave droge i cuge,a nakon testiranja po starome.To mi je totalno debilno jer unistavas svoj zivot bas svjesno i kroz etape.Zato sam ti zelio sugerirati da ustrajes u svojoj odluci dugorocno.Sretno!:)
 
Poslednja izmena:

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
i dnevnik da otvoris majstore,ako si u mogucnosti..ako te je speed interesovao,interesuej te i vutra predpostavljam..

krenes lepo da growas,mali neki box sklepas..nesto sitno ulozis..i taman i skrenes misli sa amfetamina i ostalih sranja..krenes da stvaras nesto..

moralo bi da ti se svidi i da te oraspolozi.. okupiralo bi te fino :)

poz
 
24.06.2016
6
2
3
40
@hazeri, bastovan20 - U vezi ranije navedenog smeca, sa time je zavrseno, kao sto sam i naveo, cak i prije ikakvih vijesti o poslu-testu. Vec sam naveo razloge, i izmedju zadnjeg i predzadnjeg konzumiranja je proslo nekih mjesec dana, krenuo u teretanu, poceo vjezbati, vidno se popravio par kila i onda prije mjesec popustim 'samom sebi' i isfuram jedan vikend. Sve sto sam dobio vjezbajuci, izgubio sam za taj jedan jebeni vikend, doslovno. Pored toga i sebi neke izlete nepromisljenje napravio i onda zaratio sa samim sobom. Sad mi se ljudi koji furaju to odjednom gade i djeluju kao klosari, donji red pacenika koji se za male pare pokusavaju nekom jeftinom prasinom barem na kratko popraviti' - Ovo sad mozda djeluje kao ruganje onima sa kojima sam se ranije identifikovao, ali zapravo nije namjerno ni gluma, jednostavno je nevjerovatno kako se samo u jednom malo vecoj prilici nekog blagog soka od ljutnje i pada covjeku promijeni pogled na neke stvari i mentalni sklop kompletno.

Sto se vutre tice, da budem iskren kad smo vec kod toga, nije da je smatram nekim zlom i pretjeranim porokom, daleko od toga (imam prijatelje koji su uspjesni ljudi i kompletne licnosti pa si tu i tamo daju oduska) ali nije da i preferiram istu, iako postoje momenti kad bi mi sjela. Jer znalo se desiti da sjedim kod prijatelja, ispusimo malo i tih nekih narednih sat do sat i pol bude zanimljivo, opusteno, smijesno, za uziviti se itd (znao svi kako stvari stoje), ali zato je cijena poslije toga prevelika. U slucaju nekog iznenadnog poziva za vani, crvenih ociju i vidno oboren bez energije, nema sanse da je pametno igdje ici, voziti. Hocu reci da je poprilicno ogracinavajuce kada govorimo o 'ostatku dana', tako da je jedino opcija 2 sata pred spavanje. A isto tako, nije da sam i znao bas kako treba to furati. Sugestija malo jace proradi na tome, nekada se i tesko usmjeriti tamo gdje bih volio.

A isto tako, iskreno me i samog nervira to sa testovima uopste, jer ne znas gdje te sutra zivot moze odvesti i sta te ceka (govorim o random testovima i sl), a to sto ostaje dugo u urinu je poprilicno sjeban i nepozeljan faktor.

Sa druge strane, previse mi te 'hampe' oko THC-a u urinu (cak i minisitri, sudije, psihijatri i ostali puse vutru) kada je u pitanju posao i sl. Pretpostavljam da u modernom svijetu gdje je legalizovana i ne rade takve testove. A kada je Balkan u pitanju, a manje-vise bi se isto prodavalo i kupovalo i u slucaju legalizacije, jedina razlika je to sto nece imati nepotrebne troskove policije, a od prometa bi i isao dobar dio u budzet.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
ma skontao sam da si se povukao iz te sfere..nego sam rekao onako usput..mozda da pocnes da growas..probas nesto novo..znas malo lagaaaano :D

a sto se tice tog gadjenja ljudi..e brate,svi smo isti..jednaki..znaci i sam kazes..bio si tu,video si..znas sta je..bio si i ti takav..nekome dodje..nekome ne dodje..nekome treba vise vremena,nekome manje..uglavnom..proso si to i okrenuo list :D

ajde na trening sisice..saaaalim se..

nist apozdrav,otidoh na ispusim dzoru..vi nastavite diskusiju ako ima neke :D
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
I cant eat, I cant sleep, but I have cleanest house in the street... :) sreća u nesreći je što to smeće u našim krajevima nije ni sjena prave stvari, koja je tek smeće nad smećima i expresno uništava ljude. Go green...
 
10.07.2015
17
5
3
33
Samo da znas, da kada radis lekarski, oni ti vade krv i uzimaju mokracu, ali nerade test na droge! Ovo bi i mene zanimalo,cisto informativno, Cuo sam da THC u krvi ostaje kratko,par sati! jel ima neko informaciju o tome?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
X puta pisano o tome na forumu, a mozes pogledati i link koji sam mu ostavio gore u postu #8, pise tamo i za krv, mokracu, kosu, pljuvacku. uz to, covek u prvom postu lepo napisao da zna da ce biti radjen test
E sad, za nekih 7-8 dana radim ljekarski za posao a na istom ce biti test na drogu (i THC, a i na ostalo).
citaj retardu, citaj :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin and hazeri
24.06.2016
6
2
3
40
Kada sam prosle godine radio u istoj toj firmi, mene je takodjer iznenadio taj test jer se sve do tada nije radio. Sreca pa je tu bila jedna djevojka koja je umjesto mene pisala, te isto tako sreca sto nisu radili taj test na hormone u vezi moguce trudnoce pa ne skontase da je zenska mokraca. Al kako sam nacuo, sad udje momak sa tobom tj bude pored tebe pa je tesko izvesti to da neko pisa za tebe. Igrom slucaja oduzilo se i ovo sa pozivom za posao i taj ljekarski, pa sam vec sad mirniji.

I usput, preko mjesec dana 'nicega' sto ce i ostati tako, plus treniram i jedem organsku hranu - odlican osjecaj. Vise se ne brinem za sebe, nego mi daje neke ljude koje znam odvratiti od tih prasina. Al posto imaju stavove kao sto sam imao i ja tada 'ne znas ti brate, ne sikiraj se ba' , na kraju covjek odustane i kaze sam sebi 'ko ga jebe'. Sad sam ja u njegovim ocima isprepadani jadnik koji ne zna zivjeti i kojem nesto vise nije u redu u glavi, dok je realna slika obrnuta :) Sta ces.

Jedino sto se tripujem kada prolazim negdje, pa cak i kada u ulazu osjetim dim (posto zivim na vrlo losem mjestu gdje se ispred zgrade skupljaju i cade sa vutrom), da ne pokupim sta. Jos gore kad mi pridje i u lice prica. A kontrolisem to.