speedberry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hempman

Aktivan Član
13.07.2007
67
1
0
50
Da pisem malo i ja.
Speedberry je posledica slucajnog ukrstanja jednog speed queen hermafrodita i jedne hashberry.Nikla je pre desetak dana i juce je iz casice za jogurt presadjena u saksiju od 2L.Trenutno je pod jednom daylight CFL od 105W na rezimu 18/6.pH vode mi je 8 pa ga spustam sa sircetom.
Evo islika(izvinjavam se zbog kvaliteta, nisam bas u najboljim odnosima sa kamerom
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
kad si uploadao sliku , na post si skopirao link za forume, ali preko kojeg ti se u postu slika pokaze u njenoj pravoj rezoluciji .

odmah ispod tog linka imas jedan drugi.....njega skopiraj jer ti je onda na postu slika umanjena i poveca se kad netko klikne na nju :))

laicki receno ...hihi...

dakle speed berry je slucajno nastala ....u nekom tvom growu ?

ako je , ja bi je s gustom uzgajo jer znam da ce nesto izrasti krizanjem kojeg sam ja napravio :)) i jos ako bude dobro ...ufff :p

pozz
 

hempman

Aktivan Član
13.07.2007
67
1
0
50
Hvala na lepim zeljama.
Weedman znam koji link da stavim.Slucajno sam pogresila ali neznam kako da promenim.Zato i zovem braina upomo.
Da do toga je doslo u mom predhodnom growu.Jedna speed queen je odlucila da postane hermafrodit pred kraj cvetanja.Lepo me je Tripco upozorio da to moze da se desi a i na Icmag forumu sam citala da se desavalo ljudima pa sam ih ja kao zagledjivala( ocigledno ne dovoljno dobro) i nisam primetila dok nije bilo kasno.U svakom slucaju nikakva steta se nije desila,nesto malo semenki na donjim cvetovima doticne speed queen s'tim sto nesto polena prenelo i na hashberry pa je tu bilo ne vise od 5-6 semenki.
Zivo me interesuje sta ce od ovoga da bude.
Chmaka i meni je Satori u planu
 

hempman

Aktivan Član
13.07.2007
67
1
0
50
photo update


vide se korencici kroz rupe na dnu saksije,uskoro je selim u saksiju od 8l gde ce morati da ostane dok joj ne utvrdim pol pa ako zasluzi dobice kantu od 20l
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
znaci ovdje je ipak u pitanju samo jedna biljka ili ?

hmmm....ne zelim te obeshrabriti , ali sta ako bude musko ?

puno srece, trebati ce ti :)

peace
 

hempman

Aktivan Član
13.07.2007
67
1
0
50
Weedman nisi ti mene nista obeshrabrio.Posto ovo nije bilo planirano nemam mnogo da izgubim sa druge strane ako je neka od teorija o pravljenju feminiziranog semena tacna onda ova moja biljka ima dobre sanse da bude zensko.Sad sto se toga tice ja sam nasla razlicite informacije.Uostalom videcemo sta ce da bude iako na osnovu primera jedne biljke ne moze da se utvrdi pravilo.
 
27.02.2008
0
0
0
37
hempman dobro se pazi kasnije kada dodje faza cvjetanja, jer ako je to krizanac hemafrodita vrlo velika mogucnost je da ce to takodjer biti hemafrodit. moja preporuka je kada bude rezim 12/12 da svakodnevno pazljivo provjeravas.
 

hempman

Aktivan Član
13.07.2007
67
1
0
50
Mali update.Presadjena u saksiju od 8L. Ima nekih dvadesetak dana od kad je nikla.Raste sporo,izgleda svu snagu usredsredila na rast korena.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ne samo da bi moglo biti dobro hempwoman... nego ce to biti prava bomba :hippy:

speedqueen x hashberry nije SpeedBerry nego

HashQueen :vb_kez:


Ne brini se toliko oko spola.. gotovo je sigurna stvar da ce biti cura.
 

hempman

Aktivan Član
13.07.2007
67
1
0
50
Hvala ranrom.Bas je zahvalna za cuvanje.U vegetaciji je nisam djubrila uopste,jedino sto joj treba je velika saksija posto je koren ogroman.Sad je pomalo hranim sa manje od pola prepisane doze.
 

ganjaPeople

Aktivan Član
27.03.2008
77
2
0
53
Bravo! jako lijepo izgleda biljkica... sa kojim gnojivom ju gnojis i koji rezim zaljevanja imas?? samo tako naprijed!!! Bit će dobrog dima, he he he... neka neka, neka ti se trud isplatio...