Spice??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.02.2009
20
0
0
34
Spice

spicead.jpg


http://www.annatarshop.co.uk/index....=31_32&zenid=3b8a496cc7e7338a970464378f608480

Available to the United Kingdom only. The exotic herbal smoking blend that really works! The aroma of Spice provides an uplifting feeling - stimulating yet soothing - surprisingly effective. The plants contained in Spice have been used ritually by ancient cultures throughout the world. It is the perfect smoke for chilling out at home or going out with friends. Spice releases a pleasing aroma that is acceptable anywhere, anytime. Packaged in a high quality re-sealable pouch to ensure freshness, Spice is ready to use pure, no need to mix with tobacco. Simply roll in your favourite cigarette papers or place in a pipe. Ingredients: Baybean, Blue Lotus, Lion's Tail, Lousewort, Indian Warrior, Dwarf Scullcap, Maconha Brava, Pink Lotus, Marshmallow, Red Clover, Rose, Siberian Motherwort, Vanilla, and Honey. Nicotine and Tobacco free. Use responsibly. Not permitted for sale to persons under the age of 18. Not permitted to be sold to the following territories under any circumstances: USA, Australia, Sweden, Denmark, Finland, Norway, Holland, Austria, Japan. Unwind your mind! The only herbal smoke that actually works! anytime, anyplace...(except when operating heavy machinery)

Ima cijeli clanak o tome u danasnjem jutarnjem ako je ko slucajno citao...
Uglavnom puno jace od obicne marihuane, koristi se jednako i legalno je u VB, ne može se otkrit dali je u tvom tijelu jel fali neki spoj.

Čovjek koji je osnovao tu tvrtku u VB sad se preselio u Nizozemsku i zaradjuje na tome masno upravo zato jer je legalno (negdje nije) i ne može se otkrit.
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
ma glupost da je jace od trave.. obicne marihuane...wtf? :rofl:.. ne moze se otkriti jer fali neki spoj :rofl:... koji fali THC, MDMA, heroin, kokain :rofl::rofl::rofl:....

i to obicna marihuana i spoj u jutarnjem da pogodim?

imas i kod nas pa ne moras u UK..
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
38
puno jače od obične marihuane?! LOL

spice silver, spice gold, više puta, konzumirala i naručivala. samo se ponavljam. ima na *********** za naručit. nije loše, al neusporedivo slabije od vutre. neusporedivo.
simpatična alternativa, istina, miriši ko da zamotaš kamilicu ili neki drugi čaj. definitivno funkcionalnije od damiane. apsolutno djeluje i radi nešto po mozgu, al po meni je preskupo za takav rad. neznam jel legalno u rvackoj, al nama je to poštar uredno donijo na vrata.

navodno je neki lik davno u njemačkoj popizdijo od toga, i kao, agresivan bio, neznam njemački... uglavnom spice craze po njemačkoj, frka panika. meni to bezveze.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pušio sam blue lotus i nula efekta i pio sam ga u vinu također nula efekta
Lions tail se već osjeti balgi efekat ali je skroz blago i nije nešto osobito zanimljivo

Sam spice nisam probao niti ove ostale biljke u njemu, ali ono to moraju biti neki koncentrati jer od ove dvije treba dosta popušit da bi to radilo(blue lotus navodno par grama a to je za mene bila nemoguća misija)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
sve u svemu, ništa posebno:D al da će lik dignut pare, dignut će...još godinu-dvije dok su sad u điru zamjene za vutru:) iako, daleko je to od vutre, uffffff
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
U taj "herbalni mix" stavljaju JWH-018, koji je sinteticki THC analog. Trava je bolja.