SpliffSeeds..Blue Berry..250W..by ganja_farmer..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Pozdrav svima!
evo krenuo sam novi grow,pa ću ga malo podijeliti s Vama...znači,radi se o sljedećoj deliciji:


Blue Berry:

Our Blue Berry has three phenos with variation in budshape, leaves, high and color. Pheno #1 (Indica dominant) has a stretched, compact budstructure, a great flower-to-leaf ratio. The overall appearance is a green plant with a few purple pistils. With pheno # 2 (Indica dominant) both the buds and leaves will turn purple. She has that oldschool Indica buzz. Pheno # 3 is more Sativa inclined. Only the calyxes turn purple. She forms one large, tall bud and will have more of a Sativa high.

Overall you can say Blue Berry is a short, sturdy and stocky plant producing heavy, compact buds. She has candleshaped calyxes, medium to large. In ideal conditions these calyxes can turn purple. Flower-to-leaf ratio is good. You can prune or fim her to improve yield, but she does need some room. She doesn’t require too much nutrients. Vegetative period should be about three weeks.

Blue Berry has a fruity somewhat earthy aroma and a berrylike, sweet flavor. She has a long-lasting Indica high with a body stoned sensation. Medicinal value: insomnia, digestive problems, emotional problems, nausea, diarrhea, menstrual cramp, chronic pain, joint and muscle pain and fibromyalgia.


75% Indica.
Genotype: (Chocolate Thai x Afghani #1 x Highland Oaxaca) x NL Special.
Fruity slightly earthy aroma and blueberry, sweet flavor.
Heavy, compact buds. Impressive yields.
Ultimate medicinal plant.
Big Indica body stoner.
Potential THC level: high.

Flowering time indoor: 8 weeks
Harvesting outdoor: September/October
Plant height: Indoor 0.50-0.80m / Outdoor 1.50-2.00m
Yield: Indoor 450-550 gr/m² / Outdoor 600 gr/plant
Growing difficulty: medium


Box: 120V/70Š/50D. Malo sam se igrao s boxom pa sam ga presvukao u reflektirajuću foliju za auto šajbe.

Svjetlo: HPS 250W sa CT-om i reflektorom kojeg sam napravio od kartona,od kutije za cipele,također presvučeno folijom za šajbe.nije nešto doktorski napravljeno,ali služi svrsi.

Režim svjetla: 12/12 od starta,nisam u mogućnosti raditi vegetaciju,zbog toga što sam morao namjestiti da box radi samo po noći,box mi nije na izoliranom mjestu,tako da mi trenutno jedino ta opcija preostaje.

Zemlja: Mješavina Teramagme i Composane Universal u omjeru 75:25 u korist TM

Gnojivo: Ostalo mi je nešto Bio Bud-a od General Organicsa,mislim da ću s tim ići,pošto sam pročitao da BlueBerry ne voli baš previše gnojivo,i tek u drugoj polovici cvjetanja traži gnojivo,a pošto je ovo booster i daje se pred kraj cvjetanja,mislim da će biti dobra kombinacija.

Trening: Ovaj puta ću pustiti da malo više izraste u visinu,pa ću onda lagano vezati,dakle LST. Neću topirati,pustit ću je ovaj puta.

Biljka je nikla 17.09. dakle danas 4.dan 12/12.Slike dok malo izraste biljka. Do tad evo jedna slika box-a:


/app.php
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nisam provjeravao,ali evo već par dana mi box skladno radi. :) nije folija,a ni karton direkt na hps-u,tu je cooltube s ventilatorom pa onda nekoliko cm razmaka,pa tek onda reflektor..normalno,malo je viša temp nego uobičajeno,ali evo,zasad ništa zabrinjavajuće...pratim naravno kakvo je stanje dok box radi,al evo nikih problema zasad... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@Himalaya Gold : hvala,frend...i ja bih volio da mogu mjesec dana puknut vege i popunit box,ali jednostavno mi je ovo radi djece jedini način da u tom periodu veseli ormar ne privlači pažnju. :)

@Smells : hehe,kod mene ti uvijek mora nešto biti u ˝A je to˝ stilu,pa tako i ovaj puta. :D vidjet ćemo,za sad funkcionira.

@Tarzan: hvala,konačno (ako bude pravi fenotip) nešto ljubičasto kod mene. ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hvala na prijedlogu,ali evo već desetak dana box radi i nemam nikakvih primjedbi za reflektor...ne zagrijava se ni karton ni folija,pošto je odmaknut reflektor od cooltube-a...nije kako se možda čini na prvu,da je preblizu i da će se folija istopiti i karton zapaliti. sasvim je ok,refleksija je dobra,reflektor se skoro ni ne zagrijava,tako da za sad ostaje ovako kako je zamišljeno. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Da nema cooltube-a onda bi bila frka,ovako sve 5 :)

Ako ti treba ovakav javi se...ako si iz HR,poklanjam jer mi je viška :)

224114-250x200.jpg