Splitska dica marširaju...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Dragi groweri i growerice...

Dvoje ili troje splitske dice će iz Zagreba 3.5 krenuti put Beograda na marš...

Ukoliko ima zainteresiranih iz Hrvatske da nam se priključe bilo bi nam zadovoljstvo...

Također,molio bi kolege iz Beograda da mi na private ako je ikako moguće pošalju neke korisne informacije o jeftinom smještaju u Beogradu tipa hosteli itd...
Još bolje kad bi nas neke kolege i dočekale tamo da se skupa proveselimo...:icon_lol:

Vaša splitska dica

:sun2: :sun2: :sun2:
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Potrudicemo se i nas dvoje-troje iz Podgorice (Montenegro) da dodjemo, pa cemo svi skupa... :) Mada postoji mogucnost da budemo sprijeceni obavezama na fakultetu. :(
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
konta ic nas par iz osijeka...al jos nije stoocto...ovakav događaj netreba propustit...btw kolko ce bit ljui cca...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Clarence je napisao(la):
konta ic nas par iz osijeka...al jos nije stoocto...ovakav događaj netreba propustit...btw kolko ce bit ljui cca...


Koliko ce ljudi biti? huh ko zna stvarno mi ocekujemo mnogo mnogo vise nego prosle godine...posto stvarno niko ne organizuje ovaj skup i mislim da u ovoj nasoj drzavi bi bilo malo glupo da neko stvarno stane kao organizator iza marsa...za sad ljudi se okupljaju pojedinacno pa do slijedece godine ko zna...


a to za smjestaj...hmm...AJDE BEOGRADJANI JAVITE SE
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Pa mi idemo iz Zagreba...Svi zainteresirani javite mi se na private,pa ako nas bude više da se možemo nać i dogovorit!!


Molio bi Beogradjane da nam ,ako imaju kažu bilo kakve info u vezi hostel smještaja

Hvala
 
Šteta što u hr nece bit marša , jer meni je ono stvarno predaleko u Beograd ic , a vi splicani bi to mogli i u splitu organizirat , jer bi onda dosla i ekipa nas iz juznijih krajeva , mislim da bi i crnogorcima bilo blize , a tu su i sibenik , zadar i hercegovina tako da bi nas se skupilo.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Sarmaister je napisao(la):
Šteta što u hr nece bit marša , jer meni je ono stvarno predaleko u Beograd ic , a vi splicani bi to mogli i u splitu organizirat , jer bi onda dosla i ekipa nas iz juznijih krajeva , mislim da bi i crnogorcima bilo blize , a tu su i sibenik , zadar i hercegovina tako da bi nas se skupilo.

to good to be true
nisam čuo ni za zg ništa, a kamoli split
u stvari danas budem provjerio s nekim ko će mi znat reć kak stvari stoje
pa javim
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Hebemti server...

Mi smo u beogradu,trenutno smjesteni u jednom hostelu...

Nadam se,iskreno se nadam da cemo nekog vidit tj. upoznat sa foruma...

i jos kisa pada...

:sun2:
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Eh napokon problemi sa serverom otklonjeni i vasha splitska dica su se vratila velikoj veseloj obitelji!!

Pozdrav svima i uskoro postam prebolesnu recenziju nasheg puta u beograd u koji smo se,naravno,vratili nakon exita!!!

Veselimo se novom marshu koji će nadam se biti uspješniji hehe...