Spominju nas svuda...:)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Bazao sam malo po net-u i naidjem na jedan vrlo interesantan sajt,posebno interesantan za psihologe i psihijatre...No nije ni bitno,posle 5 minuta sam shvatio da se tu okuplja gomila degenerika!Ali eto nasa se rec daleko cuje pa nas i tamo spominju,doduse ne u najboljem svetlu ali bez obzira.Nego meni nije jasno kako je na primer moguce da je takav jedan sajt legalan,da se niko ne pita ko to sve organizuje i koji je cilj?!Pa mi se ovde iscimasmo,neki su poceli i da se zestoko paranojisu,a u sustini nismo nista zgresili.Samo se borimo za licnu slobodu i svoje misljenje.A oni tamo(verujem da to nije jedini takav sajt nego da ih ima brdo) javno i otvoreno izrazavaju otvorenu mrznju i pretnje na rasnoj,nacionalnoj i verskoj osnovi.Kuda ide ovaj svet?No,da ne davim dalje evo link pa se i sami uverite : http://www.stormfront.org/forum/showthread.php?t=303488&page=3
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Haha, StormFront, smejurija od sajta. Mada se generalno o nama kao sajtu ne govori mnogo loše, hoću reći - tema nije o sajtu nego o Marihuani. Oni su protiv toga, oni su svi "čisti" od svega (mada mislim da nisu baš čisti :mrgreen:), tako da me zabole q.

A legalnost sajta. Hm... zaista ne znam, i ja sam se pitao kako je sajt "legalan" (mada nije legalan, čim poziva na mržnju), ali eto i dalje je on. Mada, ugasiti takav sajt, s obzirom da je na serveru u Americi (a i naš je), čini mi se da je malo teže, što se nas tiče. To moraju "neki tamo" da se aktiviraju da bi se tako nešto ugasilo ;)
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
:lol: Hahaha koji su to pacjenti :ludaci_lol:

Najaèe od svega mi je to što oni sebe smatraju za neke naci-arijevce bjele rase :lol: Pitam se samo jesu li ikad vidjeli arijevce :lol:

Volio bi jednog od njih odvesti negdje u švabiju,pa ga ubaciti u neki pravi "nazi underground club"podrumèinu.Kad bi ga ovi vidjeli tako arijevskog mislili bi da je Arap,pa bi ga stali peglati :punch:
E tad bi mu volio vidjeti izraz lica :lol:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
They are pathetic... Ne mislim samo na ovu raspravu vec sve njihove teme i rasprave mislim pazi ovo:

KOJI ARIJEVSKI TIP ŽENE VAM JE NAJLEPŠI / NAJBOLJI?
Aбортус - систем планског уништaвaњa

Oni Arijevci!?!?!??! XAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXA
they suck big time!!!!!!!!!!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa mislim ne rade nista nezakonito. Izdizati svoju rasu pa to radi i Bob Marley. Meni su sve rase iste. Svudje plutaju govna i mirishu ruze. Ali opet ono sto piche neke crnacke organizacije da ne kazem neki novokompovani rastafarijanci nije nista bolje od white power udruzenja.

Odjednom je postalo lose da se kaze "ja sam bjelac i ponosim se time". Dok ako kazes da si crnac i da su crnci super rasa to je trenutno cool. Znaci sve je dio trenutka i istorija se kontsantno mjenja.

Mrznja druge rase nikad nije dobra. Znam da ce ovdje nekom skocit pritisak sto sam pomenuo rastafarijance kao rasiste, ali bio sam dugo godina susjed sa grupom rastafarijanaca crnaca i bogami trebalo je da prodje vide od godinu ne bili zajedno sjeli i popricali. Uvjek su nas cudno gledali sa nekim mrznim pogledom. I znas kad smo napokon sjeli i zapalili blunt?

Onog jutra kad su teroristi napali world trade centar (ovo se desavalo u Americi sa pravim rastafarijancima i jedan od njih je bio vodja rasta studenata na faxu).

U svakom slucaju dok sam ja njih gledao svo vrijeme kao i sve druge ljude oni su mene gledali kao bjelca i to mi je smetalo. I koliko god volio Bob Marleya i njegovu muziku i dalje mislim da je rasista kao i 90% ljudi na ovoj planeti.


Znam ja da se oni bore za svoja prava ali stvarno ima pretjerivanja pogotovo sa crnachke strane. Ono kad je Malcom X rekao da su cak i bjela djeca djavoli...maaaa daaaaj.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Pazi sad,kad smo vec skrenuli na tu temu...Nemam ja nista protiv da neko uzdize svoju rasu(mada je za mene licno to kompletna budalastina),ali odakle nekom pravo da kaze da treba nekog ubiti,spaliti,najuriti,unistiti,zatrti mu seme i sta ti ja znam,samo zato sto je druge boje koze?Pa te majmuncine koje tamo pisu nemaju pojma o cemu pisu.Pale se da su arijevci??!Heheh lepo rece anarchist,ako ne gresim,da mi je vide ti ih u Nemackoj u nekom hard core nazy klubu,da vidim sta bi im rekli tamo.Popili bi po tamburi pa bi razmislili o svojim stavovima.Covece tamo se na Hitlera pozivaju!Na Hitlera!Kao bio je kul i ideje su mu prave?Pa da li oni znaju za koliko je taj isti Hitler zivota odgovoran samo na ovim prostorima?Mislim ne znam sta da kazem.Nisam imao priliku da zivim pored crnaca,ali opet nekako,s druge strane,mogao bih da razumem sto se tako ponasaju.Ne da opravdam,ali da razumem mogu.Uvek gledam sta bi ja radio da sam na necijem mestu.Da mene neko posmatra i tretira kao sto njih gleda veliki broj belaca,verovatrno bi se i ja ponasao kao i oni.Ponavljam,ne opravdavam to jer mislim da nije resenje,ali u potpunosti razumem.Opet da se vratim na over kretene sa pomenutog foruma...Ti ljudi bre nemaju pojma izgleda da su do pre stotinak godina Turci harali nasim krajevima i ko zna koliko su dece napravili milom ili silom.Pa nemoj neko da mi prica da su Sloveni (u mom slucaju Srbi) imali taman ten,crnu kosu itd.Ajde bre pa to su sve price za budale.Kako moze normalan covek u Srbiji za sebe da kaze da je neki kurcev arijevac?!Pa to veze s mozgom nema.Svi mi komplet na Balkanu smo na jednoj velikoj raskrsnici,ovuda su prodefilovale mnoge vojske,mnogi ljudi,a nase cukuncukun babe i njihove babe su se,svidelo se to nama ili ne,prashile sa ko zna kim sve ne.I zato,iz prostog razloga,sva ta prica o kojoj oni tamo prde pada u vodu.Oni lazu sebe i lazu druge o tome ko su.Mozda bi to zeleli da budu,ali nisu.E sad da se osvrnem i na pricu o vutri koja se tamo povela.Zakljucak je da je ubiti se od alkohola sasvim kul i sto bi rekli po tradiciji,dok je vutra zlo.Mislim...da se ja pitam svima bi uvalio motiku pa u kukuruz da zarade 'leba,a ne da jedu govna po internetu kako treba mrzeti ovog ili onog.Ma ustvari bolje da nisam ni otvorio ovakav topic samo se nerviram.Jer ako me nesto stvarno nervira onda je to ljudska glupost i samozivost.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Vutragenjo... to se zove "antirasistièki rasizam"...i autodestruktivne je i paradoxalne naravi.

Postoji jedan citat afrièkog aktivista: "Onaj tko obožava crnu rasu jednako ja zaražen kao i onaj tko ju mrzi". Ovim je sve reèeno, baš kako spada...
 
05.06.2006
14
0
0
vec godinama to pricam i pola me ljudi gleda kao..ma nemoze se to objasniti

aj da opet ujedinimo jugoslaviju pa legalizujemo

a ovi arijevci sa crnim obrvama su jedinica za glupost
nebih im dao kljuc od lifta da cuvaju,a ne rasu da `spasu`
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
doors_of_perception je napisao(la):
Postoji jedan citat afrièkog aktivista: "Onaj tko obožava crnu rasu jednako ja zaražen kao i onaj tko ju mrzi".

Bravo Doors tebi je svaka ko Njegoseva. Tacno to!


aeroponic je napisao(la):
a ovi arijevci sa crnim obrvama su jedinica za glupost nebih im dao kljuc od lifta da cuvaju,a ne rasu da `spasu`

Ma ti je arijevci su posebne dileje obuzete strahom. Iz straha sve pocinje i ljudi postaju zombiji. I rat u Bosni kad je brat udario na brata i komsija na komsiju ljudi su postali zombiju od prevelikog straha.


Nemoj ko da me pogresne shvati ja ne podrzavam arijevce ali isto toliko mislim da oni grijese ko i svi drugi koji uzvisuju svoju rasu ili religiju ne znajuci da se svijet gradi na rijetkim pojedincima.
 
18.10.2006
0
0
0
Kao prvo a oni ni neznaju sta he Arijevac...
A i hitler je mislio da je Arijevac dok je skroz suprotno izgledao mal,crna kosa ITD...
Arijevci su visoki,plave oci,plava kosa i kao "lijepi" a hitler je bio ruzan ko noc tako da mislim da su i oni ruzni axaxaxaxax
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Uh bre kako ste mogli da prvedete vreme na onom linku....

Ma glava me zabolela pokusavajuci da razumem onakvav pogled na svet...