SPONTANICA® by PowerSeed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Sretno bratko sa ovim strainom :D

Ljude buni to sto ih uslikas van boxa, te ih naspricas vodom zato su ovako fino masno zelene... da ih slika pod MH ili HPS nebi bile ovakve ;)
 
18.10.2010
10
0
0
29
za power seed imam 2 reci SVAKA CAST...i za growanje a i za to sto svima ostalima pomazes pravi si grower :))
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
PowerSeed je napisao(la):
tushiram, secem, savijam, al tesno postaje u boksu jer nije sama, raste neumorno, prvi put dobila crvenu plantelu
cao ekipa dugo me nije bilo da ne pricham kakve sam muke imao zbog ljubavi prema gandzi ali ne predajem se hehe :D
prvo shto sam morao da pregledam su dnevnici @powerseed-a koji mi je pruzhao najbolje savete u prvom growu nadam se da ce i u ovom koji pochinjem sad
PS svaka chast druzhe kao i uvek tebi sunce sija superishka :D
e stavio sam ovu fotografiju jer sam hteo da te pitam da li imaju neku specifikaciju biljke poput ove (kad imaju dugachku drshku lista) imao sam tu biljku pre par meseci u boxu i mnogo je bila dobro moram da kazhem :))) hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
dupla-stotka je napisao(la):
... e stavio sam ovu fotografiju jer sam hteo da te pitam da li imaju neku specifikaciju biljke poput ove (kad imaju dugachku drshku lista) imao sam tu biljku pre par meseci u boxu i mnogo je bila dobro moram da kazhem :))) hvala

pa ovo nisu nesto posebno dugacke drske, mozda tako izgleda na fotki... ne znam zaista sta mislis pod "specifikaciju", na pocetku dnevnika je opis sorte, to je sve sto imam od specifikacija, a sto se tice duzine drske, ono sto sam ja primetio je da odredjen broj automatika koji u sebi imaju genetiku od lowryder-a (pogotovo#2) imaju zaista tipican list sa drskom koja "baca" relativno "sitne" listove dalje da svojom povrsinom ne zaklanjaju cvet, nemam bas neki extra primer trenutno ali mozda moze da posluzi i ovaj od auto jet47 (koji je hibrid kalasnikova i lowryder#2) ovo su inace donji listiovi, pravi fan imaju jos duze drske
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
kao i uvek dobijem lep odgovor od ovog chlana :D
hvala proguglacu o tome i prechesljati forum inache moje drshke su bile malo duzhe od 100s cigarete hedovi su imalu super uglove svetlosti i super su se napunili pod 3 shtedne sijalice (23w) bio sam prezadovoljan. izvinjavam se na off-u ako treba uklonite komentar.
hvala Power srecno dalje i pratim :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ocajna fotka zbog hps-a, al nije mi se dalo vaditi van, prebacena je u prostor gde je bila brazilka,
skroz desno grana oprasena sa auto rr47, skroz levo grana oprasena sa auto swiss miss, sad je vise ne diram

 

mr.mrkvan

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2012
51
86
18
....hehe power,kod tebe se praši sve u šesnajst:)))))

sviđa mi se kod tebe što sa minimalnim uvijetima uspijevaš predobro odradit posao,kapa do poda majstore;)))))))))
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Power, tebe treba bannat, predobro ti ide ...

Sala naravno, drago mi je da ti ide dobro, jos vise sto zelis pomoc.. ;)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
kad ce apdejt, kad ce smoke report :) idemooo :bananallama:
svaka cast power, odlicno odradjeno kao i uvijek :)

peace out !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.