Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

1. Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Sport i marihuana

Diskusija u 'Sport' započeta od madball, 17.11.2011.

1. IamLegend

IamLegend Aktivan Član

Učlanjen(a):
    11.10.2010
    Poruka:
    108
    Sviđa im se:
    14
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +16 / 1 / -0
    Ovakva je situacija, ja treniram s ekipom 3 puta tjedno i poslije teretane obavezno jedna joksa za opustanje.. jebena stvar, za opustanje misica, netrebaju ti nikakvi proteini ni aminokisleine...

2. metalmaniac

metalmaniac Nisam GrowSupport! (čitajte priručnike)
    Prijatelj Foruma

Učlanjen(a):
    16.10.2009
    Poruka:
    2.965
    Sviđa im se:
    4.264
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +4.564 / 3 / -0
    proteini ti itekako trebaju poslije treninga jer inače uzalud vježbaš...

ako samo vježbaš i ne unosiš nakon treninga dovoljno proteina u tijelo (oko 1.5-2g/kg tjelesne težine) onda mišići počinju "jesti" sami sebe tj. razgrađivati se i smanjivati pa samim time dobivaš kontra efekt od željenog.

badave ti teretana i sve vježbe ako se nisi ni malo informirao i proučio o tome... GOOGLE is your friend druže, zato čitaj i čitaj i čitaj...

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  3. IamLegend

IamLegend Aktivan Član

Učlanjen(a):
    11.10.2010
    Poruka:
    108
    Sviđa im se:
    14
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +16 / 1 / -0
    Sve pet istrazio sam ja sve to i naucio lekciju.. Smatram da su proteini bitni ako treniras ozbiljno i trudis se formirati tijelo ili povecati misicnu masu. Ali ja nisam tip osobe koja trenira da bih bio nabit i da budem ono fizicki spreman na sve situacije. Ja treniram da potrosim visak energije i da bi se bolje osjecao u svojoj kozi. Za mene je bitnije paziti na prehranu, tj. unos kvalitetnih ugljikohidrata i proteina. Opet kazem neki ozbiljan trening nije moguc bez dodataka poput wheya i slicno..

Znam ljude koji se ozbiljno bave treningom, i u konstantnoj su top formi, paze na prehranu i uzimaju dvije do tri razlicite vrste raznih preparata, uglavnom 5 obroka dnevno plus meduobroci i te sheme, i par njih se slaze u jednoj stvari. Poslije treninga im jebeno pase joint ili dva dobre vutre, cak bi se usudili reci da im pomaze u fazi oporavka ili odmora. Ali pravi trening nije moguc sa 5 jointova dnevno. :)

4. metalmaniac

metalmaniac Nisam GrowSupport! (čitajte priručnike)
    Prijatelj Foruma

Učlanjen(a):
    16.10.2009
    Poruka:
    2.965
    Sviđa im se:
    4.264
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +4.564 / 3 / -0
    wanna bet? :)

šalim se, naravno. ali definitivno se slažem da pomaže pljuga poslije treninga.
    i onda nakon pola sata odmora i popušene pljuge navalit na hranu i razbit se od jela da ne možeš disat... :D

5. nox1cous

nox1cous Aktivan Član

Učlanjen(a):
    07.01.2012
    Poruka:
    161
    Sviđa im se:
    54
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +56 / 0 / -0
    Meni nije jasno zasto neki seru kako se ne moze bavit sportom ili da ne ide, a ne uzimaju u obzir razliku izmedu sative i indice. Bitna je razlika hoces li se ti ustonirat indicom ili bit high na nekoj sativi.

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 2
  6. opa cupa

opa cupa 4.0I6 4x4
    Moderator

Učlanjen(a):
    04.03.2012
    Poruka:
    4.690
    Sviđa im se:
    10.592
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +11.808 / 13 / -1
    Sport i ganja..dobra kombinacija ako se sportom smatra igranje igrica na ps :)

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 7
  7. Miovutra

Miovutra Aktivan Član

Učlanjen(a):
    29.02.2012
    Poruka:
    65
    Sviđa im se:
    6
    Trofej poeni:
    8
    Ratings:
    +6 / 0 / -0
    Da vidiš kako je najz survat se niz padine na MBikeu s vjetrom u kosi i trncima nakon veselice mila majko :D
    Čista nabrijana 5ica ;)

8. Kalauz

Učlanjen(a):
    11.01.2014
    Poruka:
    3
    Sviđa im se:
    5
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +5 / 0 / -0
  9. fourtwenty

fourtwenty Aktivan Član

Učlanjen(a):
    09.12.2013
    Poruka:
    95
    Sviđa im se:
    94
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +98 / 0 / -0
    Marihuana i sport idu zajedno samo u nekoj mjeri.Mnogi od profesionalnih sportista konzumiraju marihuanu uz treninge ali ne na nacin na koji mislite vec kada dodju do te granice gdje su misici toliko osteceni i izmoreni,onda uzmu malo vuje koja opusta misice i daje im prostor za oporavak(koriste kao zamjenu za tablete za opustanje misica) i to je jednom mjesecno ili jednom u dva mjeseca ili duze.Budimo realni svakodnevna konzumacija ne ide sa profesionalnim treningom,ima onih koji to praktikuju ali isto tako nisam primjetio da je bilo ko od njih posebno uspjesan,a za licni (amaterski) trening to je vec individualno,tj ako imate volje sto da ne.Ja znam da kada ja pusim da mi trening ne pada na um,a kada ne trudim se da treniram.

10. PaulMacca

Učlanjen(a):
    17.01.2014
    Poruka:
    22
    Sviđa im se:
    17
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +17 / 0 / -0
    Mozda ne ide uz profesionalno, al dal postoji nesto zanimljivije nego kad navaren pikas fudbal ili basket, jos bolje kad su svi prepuseni...

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 4
  11. doc_doc

doc_doc Aktivan Član

Učlanjen(a):
    13.12.2013
    Poruka:
    90
    Sviđa im se:
    136
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +136 / 0 / -0
    ma kakvo profesionalno bavljenje i svakodnevno rolanje, pa natjecanja su onda barem mjesecno, a marihuana se smatra doping. to nije u duhu profesinalnog bavljenja sportom.
    ja nebi bilijar igrao s curom napusen, a ne trenirao pa znam kako je. moze neka zabavancija ali to nije trening

peace :rasta1:

12. NoSeeds

NoSeeds Aktivan Član

Učlanjen(a):
    17.09.2012
    Poruka:
    227
    Sviđa im se:
    322
    Trofej poeni:
    63
    Ratings:
    +324 / 0 / -0
    ja ne mogu cakati fudbal ako nisam navaren,jednostavno moj talenat ne dolazi tada do izrazaja :D

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 2
  13. Mushrooms

Učlanjen(a):
    16.10.2012
    Poruka:
    7
    Sviđa im se:
    2
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +2 / 0 / -0
    Mislim da vuja kod sporta jedino moze biti dobra u fazi oporavka, inace neko ko pokusava dobiti na misicnoj masi , uz pusenje dzeje ce to mnogo teze postici.

14. zdepo

zdepo Aktivan Član

Učlanjen(a):
    09.10.2012
    Poruka:
    57
    Sviđa im se:
    23
    Trofej poeni:
    8
    Ratings:
    +23 / 0 / -0
    Dosta boraca u UFCu koristi marihuanu, ali vjerujem da u borbu ulaze čisti, kao što dolikuje svakom profesionalcu. . Čitao sam negdje o tome. Jednom prilikom me jako iznenadilo da vidim Joea Rogana da vodi dokumentarac DMT duhovna molekula....

15. Ena&Modelsy

Ena&Modelsy Aktivan Član

Učlanjen(a):
    04.01.2014
    Poruka:
    531
    Sviđa im se:
    482
    Trofej poeni:
    83
    Ratings:
    +486 / 0 / -0
    Pa profesionalci sigurno da ne koriste vuju,ali zato amateri mogu kako hoce...pa zato su i amateri .:)

16. NoSeeds

NoSeeds Aktivan Član

Učlanjen(a):
    17.09.2012
    Poruka:
    227
    Sviđa im se:
    322
    Trofej poeni:
    63
    Ratings:
    +324 / 0 / -0
    i profesionalci koriste ,mogu se kladiti da trecina ako ne i vise NBA igraca vari...

17. No Joke

No Joke Predvodnik Krda
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    10.09.2012
    Poruka:
    5.236
    Sviđa im se:
    15.098
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +18.236 / 31 / -1
    Ma di bi oni, to su sve kulturni momci. I Federer duva, a kamoli te crne gromade.

18. Big L

Big L B.I.G.
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    11.09.2009
    Poruka:
    1.775
    Sviđa im se:
    1.428
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +1.448 / 1 / -1
    A što je sa Michaelom Phelpsom ili kako se vec pise, koji je valjda najbolji plivač na svijetu pa je "uhvacen na djelu" sa velikim bongom.....

Dakle priča o tome da profici ne puše ne drzi vodi, a za NBA igrace se zna to je "javna tajna" da preko 80% njih duva..... vjerojatno vise nego vecina nas ovdje :D

19. Ena&Modelsy

Ena&Modelsy Aktivan Član

Učlanjen(a):
    04.01.2014
    Poruka:
    531
    Sviđa im se:
    482
    Trofej poeni:
    83
    Ratings:
    +486 / 0 / -0
    Ma daleko od toga da su oni cvecke i svi kulturni ,nego racunam da imaju te silne kontrole i to...ali ipak kad vidimo neke pojedine sportiste kao naprimer nekadasnjeg NBA igraca Rodmana,pa nema sta taj igrac nije koristio i kakve sve gluposti nije pravio..:)

20. irieman

irieman voodoo chile
    Prijatelj Foruma

Učlanjen(a):
    28.03.2013
    Poruka:
    2.028
    Sviđa im se:
    6.148
    Trofej poeni:
    258
    Ratings:
    +6.657 / 3 / -0
    Pro biciklisti duvaju 100% . Odlican recovery organizma posle ekstremnog napora .
    slazem se za NBA skroz ,a da ne pricam koliko se sprava obrne na NCAA koledzima

Preporučite stranicu