Sport i marihuana

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Seedsman iGrow Mills Nutrients
02.06.2016
39
11
8
26
Inače sportisti se testiraju jednom do dva puta godišnje. Imaju u periodima odmora/priprema oko 5,6 mjeseci mogu pusiti slobodno i lako se ocistiti do doping testa. Trava se ne ubraja u doping sredstvo što nam je eto najveći dokaz da ne pomaže al' na toj listi je jer im je tako naredjeno da bi se poslala poruka da je trava nešto loše. Trava može biti dobra jedino kada trebate psihički da se opustite, sportistima često dodje psihicko pucanje teško je izdržati. Jedino tako može pomoći.

Sviđa im se: Tvorac
07.08.2016
25
90
13
38
Ko je sinoć gleda Srbiju protiv Amerike na Olimpijadi moga je vidit kako dobra trava radi i stvara još bolje vibracije među športašima ! Opasno dobra utakmica pružem maximum igre sa obe strane...

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
128
143
43
Dobro, ja se ne bavim profesionalno sportom, međutim, cijeli zivot igram košarku, u međuvremenima sam nešto još kao bildao :D
Meni ne ide skupa nikako, al baš nikako. Poslije treninga me fino potrga ko beba zvečku.
I tako je najbolje, kad ne osjećaš noge, i onda zapališ pa još više ne osjećaš noge hahah

Sviđa im se: Tvorac
16.09.2014
31
16
8
Pa i meni je to jedna od najdražih kombinacija.. sa ekipom zaigrati na mali nogomet i poslije toga zapalit kojeg malog :razvaljen:: .. još kako uvijek igramo u kasnijem terminu to mi je stvarno uživancija.. dodajem kuci pod tuš i spavam koji beba :objesen:

06.10.2015
161
180
43
navodno i mirza džomba zna zapalit, nije ni cudo kad pogledas kaj je delal na tom krilu xD
a i ja volim zapalit poslje sportive, ali poslje...