Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

Sport i marihuana

Diskusija u 'Sport' započeta od madball, 17.11.2011.

1. evototo

Učlanjen(a):
    02.06.2016
    Poruka:
    39
    Sviđa im se:
    9
    Trofej poeni:
    8
    Ratings:
    +14 / 0 / -0
    Inače sportisti se testiraju jednom do dva puta godišnje. Imaju u periodima odmora/priprema oko 5,6 mjeseci mogu pusiti slobodno i lako se ocistiti do doping testa. Trava se ne ubraja u doping sredstvo što nam je eto najveći dokaz da ne pomaže al' na toj listi je jer im je tako naredjeno da bi se poslala poruka da je trava nešto loše. Trava može biti dobra jedino kada trebate psihički da se opustite, sportistima često dodje psihicko pucanje teško je izdržati. Jedino tako može pomoći.

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  2. Tvorac

Učlanjen(a):
    07.08.2016
    Poruka:
    23
    Sviđa im se:
    79
    Trofej poeni:
    13
    Ratings:
    +92 / 3 / -0
    Ko je sinoć gleda Srbiju protiv Amerike na Olimpijadi moga je vidit kako dobra trava radi i stvara još bolje vibracije među športašima ! Opasno dobra utakmica pružem maximum igre sa obe strane...

• Slažem se Slažem se x 1
  3. evototo

Učlanjen(a):
    02.06.2016
    Poruka:
    39
    Sviđa im se:
    9
    Trofej poeni:
    8
    Ratings:
    +14 / 0 / -0
  4. Rasta Man

Rasta Man Aktivan Član

Učlanjen(a):
    11.05.2010
    Poruka:
    128
    Sviđa im se:
    137
    Trofej poeni:
    43
    Ratings:
    +146 / 0 / -0
    Dobro, ja se ne bavim profesionalno sportom, međutim, cijeli zivot igram košarku, u međuvremenima sam nešto još kao bildao :D
    Meni ne ide skupa nikako, al baš nikako. Poslije treninga me fino potrga ko beba zvečku.
    I tako je najbolje, kad ne osjećaš noge, i onda zapališ pa još više ne osjećaš noge hahah

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  5. weco

Učlanjen(a):
    16.09.2014
    Poruka:
    31
    Sviđa im se:
    14
    Trofej poeni:
    8
    Ratings:
    +15 / 1 / -0
    Pa i meni je to jedna od najdražih kombinacija.. sa ekipom zaigrati na mali nogomet i poslije toga zapalit kojeg malog :razvaljen:: .. još kako uvijek igramo u kasnijem terminu to mi je stvarno uživancija.. dodajem kuci pod tuš i spavam koji beba :objesen:

Preporučite stranicu