Sport i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
Ovakva je situacija, ja treniram s ekipom 3 puta tjedno i poslije teretane obavezno jedna joksa za opustanje.. jebena stvar, za opustanje misica, netrebaju ti nikakvi proteini ni aminokisleine...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
proteini ti itekako trebaju poslije treninga jer inače uzalud vježbaš...

ako samo vježbaš i ne unosiš nakon treninga dovoljno proteina u tijelo (oko 1.5-2g/kg tjelesne težine) onda mišići počinju "jesti" sami sebe tj. razgrađivati se i smanjivati pa samim time dobivaš kontra efekt od željenog.

badave ti teretana i sve vježbe ako se nisi ni malo informirao i proučio o tome... GOOGLE is your friend druže, zato čitaj i čitaj i čitaj...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
metalmaniac je napisao(la):
proteini ti itekako trebaju poslije treninga jer inače uzalud vježbaš...

ako samo vježbaš i ne unosiš nakon treninga dovoljno proteina u tijelo (oko 1.5-2g/kg tjelesne težine) onda mišići počinju "jesti" sami sebe tj. razgrađivati se i smanjivati pa samim time dobivaš kontra efekt od željenog.

badave ti teretana i sve vježbe ako se nisi ni malo informirao i proučio o tome... GOOGLE is your friend druže, zato čitaj i čitaj i čitaj...

Sve pet istrazio sam ja sve to i naucio lekciju.. Smatram da su proteini bitni ako treniras ozbiljno i trudis se formirati tijelo ili povecati misicnu masu. Ali ja nisam tip osobe koja trenira da bih bio nabit i da budem ono fizicki spreman na sve situacije. Ja treniram da potrosim visak energije i da bi se bolje osjecao u svojoj kozi. Za mene je bitnije paziti na prehranu, tj. unos kvalitetnih ugljikohidrata i proteina. Opet kazem neki ozbiljan trening nije moguc bez dodataka poput wheya i slicno..

Znam ljude koji se ozbiljno bave treningom, i u konstantnoj su top formi, paze na prehranu i uzimaju dvije do tri razlicite vrste raznih preparata, uglavnom 5 obroka dnevno plus meduobroci i te sheme, i par njih se slaze u jednoj stvari. Poslije treninga im jebeno pase joint ili dva dobre vutre, cak bi se usudili reci da im pomaze u fazi oporavka ili odmora. Ali pravi trening nije moguc sa 5 jointova dnevno. :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
IamLegend je napisao(la):
Ali pravi trening nije moguc sa 5 jointova dnevno. :)

wanna bet? :)

šalim se, naravno. ali definitivno se slažem da pomaže pljuga poslije treninga.
i onda nakon pola sata odmora i popušene pljuge navalit na hranu i razbit se od jela da ne možeš disat... :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Meni nije jasno zasto neki seru kako se ne moze bavit sportom ili da ne ide, a ne uzimaju u obzir razliku izmedu sative i indice. Bitna je razlika hoces li se ti ustonirat indicom ili bit high na nekoj sativi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Shlaym and roower

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Da vidiš kako je najz survat se niz padine na MBikeu s vjetrom u kosi i trncima nakon veselice mila majko :D
Čista nabrijana 5ica ;)
 
11.01.2014
3
5
3
Lik je pricao o svom iskustvu, objasnio je neke stvari o tome :)
Kaze da je imao vise snage i da je imao najbolje treninge dok je pusio marihuanu, i da je bio sve jaci i jaci
https://www.youtube .com/watch?v=474uP1_LefY
 

fourtwenty

Aktivan Član
09.12.2013
95
93
0
Marihuana i sport idu zajedno samo u nekoj mjeri.Mnogi od profesionalnih sportista konzumiraju marihuanu uz treninge ali ne na nacin na koji mislite vec kada dodju do te granice gdje su misici toliko osteceni i izmoreni,onda uzmu malo vuje koja opusta misice i daje im prostor za oporavak(koriste kao zamjenu za tablete za opustanje misica) i to je jednom mjesecno ili jednom u dva mjeseca ili duze.Budimo realni svakodnevna konzumacija ne ide sa profesionalnim treningom,ima onih koji to praktikuju ali isto tako nisam primjetio da je bilo ko od njih posebno uspjesan,a za licni (amaterski) trening to je vec individualno,tj ako imate volje sto da ne.Ja znam da kada ja pusim da mi trening ne pada na um,a kada ne trudim se da treniram.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
ma kakvo profesionalno bavljenje i svakodnevno rolanje, pa natjecanja su onda barem mjesecno, a marihuana se smatra doping. to nije u duhu profesinalnog bavljenja sportom.
ja nebi bilijar igrao s curom napusen, a ne trenirao pa znam kako je. moze neka zabavancija ali to nije trening


peace :rasta1:
 
16.10.2012
7
3
0
33
Mislim da vuja kod sporta jedino moze biti dobra u fazi oporavka, inace neko ko pokusava dobiti na misicnoj masi , uz pusenje dzeje ce to mnogo teze postici.
 

zdepo

Aktivan Član
09.10.2012
55
23
8
43
Dosta boraca u UFCu koristi marihuanu, ali vjerujem da u borbu ulaze čisti, kao što dolikuje svakom profesionalcu. . Čitao sam negdje o tome. Jednom prilikom me jako iznenadilo da vidim Joea Rogana da vodi dokumentarac DMT duhovna molekula....
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
A što je sa Michaelom Phelpsom ili kako se vec pise, koji je valjda najbolji plivač na svijetu pa je "uhvacen na djelu" sa velikim bongom.....

Dakle priča o tome da profici ne puše ne drzi vodi, a za NBA igrace se zna to je "javna tajna" da preko 80% njih duva..... vjerojatno vise nego vecina nas ovdje :D
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ma daleko od toga da su oni cvecke i svi kulturni ,nego racunam da imaju te silne kontrole i to...ali ipak kad vidimo neke pojedine sportiste kao naprimer nekadasnjeg NBA igraca Rodmana,pa nema sta taj igrac nije koristio i kakve sve gluposti nije pravio..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L