Sport i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.12.2015
2
3
3
42
Treniram judo u kome je kondicija 120% bitna kao i pribranost na treningu,retko ko moze da pusi preko dana a uvece da ide na trening gde svakog dana imam 2 treninga dnevno,i kad dodjem kuci zaspim sa pola cigare u ruci.nekad ispusim i dve sa ortacima i to je to!! Svaka cast izuzetcima ali retko ko to moze posenmo ako trenira,sport kao moj ili slicno tome.
Batice ako zelis da i.dalje.uzivas u po.meni najlepsem sportu na svetu a to je judo Molim te nemoj vise nikada zaspati.sa upaljenom cigarom
 
27.12.2015
2
3
3
42
Da bi neko mogao govoriti o profesionalnom sportu,morao bi barem dve do tri godine biti profi da bi znao uopste o cemu govori.
Da bi neko mogao govoriti o marihuani morao bi biti konzument iste opet jedan odredjeni vremenski period koji mu daje akreditaciju coveka koji zna o cemu govori
Da bi neko mogao govoriti o uticaju marihuane za vreme bavljenja profesionalnim sportom,morao bi se baviti profesionalno sportom i.u isto vreme konzumirati marihuanu!
Opet to nam ne garantuje da ce dva ispitanika koji imaju identican staz imati identicno misljenje na ovu temu!
Svi vi koji govorite o ucinku tj uticaju marihiane na vas same,morate uzeti u obzir vasu svakodnevnicu,namirnice koje unosite u sebe,reci koje izgovarate,vas odnos prema ljudima,zivotinjama,prirodi i onda cete tek shvatiti koliko je ova biljka kompleksna.Da bi dala dobre stvari ona isto to trazi zauzvrat.
Dakle cinite dobro,razmisljajte pozitivno,sirite ljubav i onda probajte sa marihuanom da sagledate sebe i da li gresite negde! :) <3
Meni je marihuana pomogla da promenim svoju svakodnevnicu na bolje,ali me je sramota od samoga sebe kad pocnem da je zloupotrebljavam i koristim svakodnevno zarad uzivanja!
Kazu vatra i voda su dobre sluge,ali losi gospodari,trudite se da budete slobodni i da osecaj slobode koji imate kad konzumirate marihuanu pocnete imati i.kad ne konzumirate ovu po meni divnu biljku koja sigurno moze da se okarakterise kao lek.
Poenta cele ove price je sledeca!
Lek se uzima kad si bolestan,trudi se da budes izlozen sto manje uticajima koji izazivaju bolest.Lek ce ti sve manje trebati,kvalitet zivota ce biti sigurno bolji i niko nece moci za vas da.kaze da ste ovisnik a i dal je bitno ko sta kaze,bitno je ono sto mi sami osecamo duboko u nama!
Veliki pozdrav za sve dobre ljude i ako mi je marihuana negde pomogla,to je.da sam naucio da slusam druge ljude i postujem njihovo misljenje,niko ovde na forumu ne laze vec iznosi svoje iskustvo sa Marihuanom.Medjutim istina je da njegovo iskustvo apsolutno nema nikakve veze sa vama i normalno je da covek pomisli sta kenja bre ovaj :)))
Ne treba niko meni da kaze da li je marihuana dobra ili nije..To sto je meni dobra,kakve su garancije da ce biti dobra tebi! :))
 
10.01.2016
4
1
3
45
Istina je da marihuana na svakoga djeluje drugačije...kao i alkohol i ostale supstance....ja se ne bavim sportom ni profesionalno ni amaterski ni....nikako,ali volim hodanje i šetnje.A kad zapalim 2-3 mogu da prođem 15-tak km bez jebemti....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
03.02.2016
3
0
1
Amsterdam, Holandija
Pozdrav ljudi :)
Ja se bavim fudbalom već 10 godina, i pre nekoliko nedelja sam odlučio da probam travu, otišli smo u štek i zavarili. Posle nekoliko minuta srce mi je počelo jako i brzo da kuca, nisam znao šta da radim i nekako sam se opustio i krenulo je dejstvo. Kada je sve to prošlo došo sam kući i srce mi je i dalje brzo kucalo, nekako sam se uspavao i kada sam ustao sutra dan opet isto i to je trajalo 2-3 dana, onda je prestalo brzo kucanje, ali srce mi je jako udaralo. Ja sam bio kod sportskog lekara odradio sam EKG srca i rekao mi je da imam sportsko srce i da je sve normalno. I posle dve nedelje sada se je sve smirilo srce mi kuca normalno, ali čim malo potrčim odmah krene jako da udara i kuca, osećam da nije kao prenego što sam duvao, kada sam trenirao prenego da duvam nisam opšte ništa osećao i sve je normalno bilo opšte nisam razmišljao na to. Sada i kad ležim kući malo me zaboli i odmah se uspaničim. Pa sam želeo da pitam da li je to ozbiljno, da li bi morao da idem kod doktora za srce da gleda skenerom i te preglede da radim za srce, i da li mi je duvanje poremetilo nešto, ili je sve kao pre, samo treba da prodje još malo vremena da se sve smiri. I da nastavim da duvam :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Zvuci vec uobicajena prica :) Poceo si razmisljat o tome i sada to stalno osjecas. Ubrzan rad srca je normalan nakon konzumiranja. Ak srce ne lupa, onda nes ne valja sa vutrom :p
Izgleda da si na granici panike kolko vec razmisljas o tome. Opusti se, nece se nista desit.

edit: sad vidim da je tema na yardu...al pohvala sto si koristio trazilicu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DodeD
03.02.2016
3
0
1
Amsterdam, Holandija
Hvala puno Stipe, pa ima dve nedelje, da razmisljam o tome, od kad sam probao pa do sada.

edit: Bitno mi je da nece biti nista, posto se bavim fudbalom i strah me da nema posledice i da imam posle probleme sa srcem i da ne mogu igrati, haha
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ma jok. Ako srce krene lupat bas kad razmisljas o tome i nesto te "zaboli"....onda je to do tebe u glavi :) 5 put duboko udahni, ustani se, proseci se....i da vidis.
Ovo pricam zato kaj si vec obavio ekg i tako to...... nema sto drugo bit...isto kao i kod mene nekada ;)
Od vutre pocne lupat srce ali kroz 30min max bi moralo stat...osim ako nije neka opasna sorta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DodeD

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Evo citam ovu temu i ima jako zanimljivih komentara.Ono sto bih ja da kazem je da recimo u mom slucaju pusene canabisa na mene utice jako pozitivno pogotovo u danima kada treniram.Sobzirom da sam se bavio atletikom 11god aktivno i u principu obozavam taj sport,uspeo sam tu ljubav prema tom sportu da prebacim i na decu gde sada pratim njihovo napredovanje i korigujem im ishranu koliko mogu da bih imali bolje rezultate jel ako bih se slozili 50% uspeha u sportu ako ne i vise dolazi od ishrane i odmora.Ja sam sada aktivan rekreativac ako mogu tako da se izrazim bavim se nekim laksim atletskim disciplinama ali zato sam redovan u teretani i planiram ove godine da ucestvujem u powerlifting u svom gradu.Posto konzumiram kanadis vec 10god unazad obavezno pred spavanje jedan djokavac a vikendom kada sam slobodan tada popusim i po dva komada,preko dana sativicu a u vecernjim satima obavezno indiku,ono sto sam primetio je da kada popusim buksnu uvece neverovatno mi se dobro i kvalitetno odmori organizam i obavezno sutradan dajem vrhunske rezultate.Sve u svemu nezelim da me neko pogresno shvati od mladje populacije i da ovaj moj post bude kao neki podsticaj na konzumiranje canabisa,vutra radi svakog i utice drukcije,meni recimo neodgovara da je pusim preko dana ako idem na trening ili imam nekih ozbiljnih obaveza jer mi ode dan i cinime jako ravdonusnim sto ja u mojim godina i obavezi kojoj imam prema porodici nemogu da dopustim,tako da vse u svemu pozz svima i druzimo se dalje.:spliff: :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Agatosch0 and L0oD

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
Ono sto sam mogao da primetim nakon ozbiljnog dizanja tegova i ozbiljnog treniranja jednog borilackog sporta je da marihuana umrtvljuje cns, a to znaci da nikako pre treninga, posle moze kao opustanje ali redovna konzumacija opet ne valja zxa sport. naravno ako pricamo o profi sportu, u rekreaciji je sve dozvoljeno :D
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
Meni se ljudi cude kad me pitaju npr za koga navijam, koji sport volim da gledam i tako to. ne navijam nizakoga, sport ne pratim, eventualno rezultate prelistam cisto da budem u toku. ali zato knjige i seminari o novim tehnikama-istrazivanjima uvek volim da procitam jer je sport tema gde neki pokazatelji ili istrazivanja vec posle 6 meseci mogu da budu zastareli, i ovaj forum volim da citam :) toliko strucnih ljudi sto se ove grane botanike tice da je to neverovatno :) takodje sam iznenadjen pored kvaliteta znanja iz nama drage oblasti i kvalitetom humora i ljudi koji posecuju forum
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Evo i ja planiram trčati, samo čekam da me netko počne loviti smiley9934...

Ako imaš grow treba biti u kondiciji, da si uvijek spreman bar 5 km šprinta po lošem terenu od policije :thumb:...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

xSx

22.04.2016
7
6
3
38
Evo i ja planiram trčati, samo čekam da me
Evo i ja planiram trčati, samo čekam da me netko počne loviti smiley9934...

Ako imaš grow treba biti u kondiciji, da si uvijek spreman bar 5 km šprinta po lošem terenu od policije :thumb:...

netko počne loviti smiley9934...

Ako imaš grow treba biti u kondiciji, da si uvijek spreman bar 5 km šprinta po lošem terenu od policije :thumb:...

Haha..tocno to :D za pocetak cemo normalno a onda na teren s preprekama
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader