Sport i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.06.2016
38
18
8
32
Inače sportisti se testiraju jednom do dva puta godišnje. Imaju u periodima odmora/priprema oko 5,6 mjeseci mogu pusiti slobodno i lako se ocistiti do doping testa. Trava se ne ubraja u doping sredstvo što nam je eto najveći dokaz da ne pomaže al' na toj listi je jer im je tako naredjeno da bi se poslala poruka da je trava nešto loše. Trava može biti dobra jedino kada trebate psihički da se opustite, sportistima često dodje psihicko pucanje teško je izdržati. Jedino tako može pomoći.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tvorac
07.08.2016
25
91
13
44
Ko je sinoć gleda Srbiju protiv Amerike na Olimpijadi moga je vidit kako dobra trava radi i stvara još bolje vibracije među športašima ! Opasno dobra utakmica pružem maximum igre sa obe strane...
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Dobro, ja se ne bavim profesionalno sportom, međutim, cijeli zivot igram košarku, u međuvremenima sam nešto još kao bildao :D
Meni ne ide skupa nikako, al baš nikako. Poslije treninga me fino potrga ko beba zvečku.
I tako je najbolje, kad ne osjećaš noge, i onda zapališ pa još više ne osjećaš noge hahah
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tvorac
16.09.2014
18
21
8
Pa i meni je to jedna od najdražih kombinacija.. sa ekipom zaigrati na mali nogomet i poslije toga zapalit kojeg malog :razvaljen:: .. još kako uvijek igramo u kasnijem terminu to mi je stvarno uživancija.. dodajem kuci pod tuš i spavam koji beba :objesen:
 
06.10.2015
83
168
43
navodno i mirza džomba zna zapalit, nije ni cudo kad pogledas kaj je delal na tom krilu xD
a i ja volim zapalit poslje sportive, ali poslje...
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
"Posle šuterskog treninga dođem kući, savijem džoint, ispušim…"
Met Barns, bivši košarkaš Golden Stejta, šampion NBA lige 2017. godine, otkrio je za američke medije da je pušio džoint uoči svake utakmice.

"Šuterski trening oko 11, dolazak kući ili u hotel oko 12 i 30. Savijem džoint, ispušim.. Malo odspavam, istuširam se, jedem i na meč. To je bila moja rutina", kazao je Barns.
On je rekao da je njegova porodica znala da "ponekad pretera sa marihuanom".
"Vremenom sam naučio koliko mogu da pušim, a da se ne primeti na utakmicama. Stekao sam iskustvo", rekao je 38-godišnji Barns koji se penzionisao u decembru prošle godine.

On je kazao da je neobični ritual počeo dok je bio student na Univerzitetu UCLA, nakon što je posle "opuštanja" na jednom meču postigao 60 poena.

Barns je 14 godina proveo u NBA, a pored Golden Stejta, igrao je za Finiks, Sakramento, Njujork, Filadelfiju, Orlando, Kliperse, Lejkerse i Memfis.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Najljepsi dribling u malom nogometu u svojoj karijeri,sam izveo naduvan :D
Protivnicki igrac je bio na alkoholu.
Nema vikenda da ne bacam na koš a na svu sreću od kuće mi 200m igralište udaljeno pa se okupi par nas starijih mrcina navečer kada dječurlija se raziđe, i to su onda scene i plakanje od smijeha.. a zimi tako isto malog nogometa u dvorani kakvoj..
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Više od 10 godina igram E-sportove i uvijek pušim... zato i sadim, da imam za pušit kad igram, najčešće. Je da mi je teško zadržat, pažnju i koncentraciju nekad, dok nekad si cijeli u igri. Ali kreativnost i intuicija su tu... treba pogodit dozu i vrstu...:smoke:
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.477
8.738
258
out of space & time
To Bladeru, kreativnost skace na 110%, i kako da me protivnik procita kad ni ja sam ne znam sta cu uradit.. do odredjenog trenutka.. al tada mu je vec kasno..:D

I nekako kos koji je na 3,05m ja "gledam" na njega kao da je na 2,05m, prakticno mi je tu na domaku ruke:D

A ovaj citirani post Venla.. umirem..poduskalo me od smijeha..kralj..:lol::lol::lol::lol:
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
I puno uzbuđeniji sam ako me ide... kad sam u zoni i sve ubijam kao u filmu, srce zna tući ko ludo... ili neki game dote od sat i po, dva, a sve ovisi o zadnjih 15 sekundi... skoro infarkt kad sam napušen :D
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Opce je poznato da najbolji borci MMA iz Brazila konzumiraju Travu nakon treninga.Kao i pivo...Opusta misice i daje mir tijelu koji je izmucen od jakog treninga:thumb:
Istina. Kod mene je obrnuto, ja uvijek prije treninga koristim zato sto imam bolji fokus na misic kojeg ciljam. Uvijek zapalim 40 min prije i onda trening, em odradim bolji i precizniji trening em se najedem ko vuk :D
A zna se i zalomit da zapalim i poslije zbog opustanja misica. Opce je poznato da je Arnold koristio marihuanu ::listomahanje::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
412
63
43
Što ne valja za muške hormone, ne valja ni za sport, sem možda umetničkog plivanja :)... Mma borci, NBA i sl. su na steroidima tako da je njima sve jedno. Nekom pre.ebe HPTA skroz nekom ne toliko. Zapazio sam feminizirajuće dejstvo marihuane na muškarce i virilizujuće na žene. Da li je do thc-a samo ili i nekih terpena, terpeni imaju dosta uticaja, po mom skromnom mišljenju. Valjda istražuje to neko ili ih boli pimpek, sad kad je postala biznis postaće panacea samo da se proda. Sa druge strane kad neko stalno duva popuštaju mu malo inhibicije možda pa npr ne pazi šta jede, trpa se slatkišima itd a to zna da poremeti hormone.