Sport i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
412
63
43
Dovoljna količina androgena donosi opuštenost, dobro raspoloženje, samopouzdanje itd ne znam što svi povezuju test i agresivnost. Roid rage i promene raspoloženja su po meni posledica dejstva estrogena kod onih na džusu. A i nije test sve i sva, ima tu i drugih muških hormona.
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
604
93
34
Jamaica
Što ne valja za muške hormone, ne valja ni za sport, sem možda umetničkog plivanja :)... Mma borci, NBA i sl. su na steroidima tako da je njima sve jedno. .

Nate i Nick Diaz su poznati po marihuani isto toliko koliko su poznati i kao MMA borci, nikada nisu pali test na steroide , samo na marihuanu i poznati su kao jedni od najspremnijih boraca ikada , izmedju meceva se takmice u trijatlonima i slicno , njima ocigledno ne smeta :)
 

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
412
63
43
Svejedno, doza smirenosti koju redovita upotreba donosi mozda moze biti veca prevaga nego nabrijanost i sirovost
Ne znam, ja sam smiren i bez toga. A što se Diaza tiče, on je i vegan, nek batali vutra, nek projede mesište, možda spozna nešto o sebi. A možda i ne. Puši zbog socijalne anksioznosti? Meni to zvuči kao low test. A možda i nije.
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Nick i Nate Diaz mozda duvaju u slobodno vrijeme , kada su van sezone i kada se ne natjecu , ali kada potpises ugovor pod stalnim si testiranjima i nikad neznas kada ce ti pokucati na vrata i dati ti bocicu da pisas :) Nick je poduvao ako se ne varam skoro 5 godina suspenzije radi pozitivnog testa na thc . Oni su prije svega biznismeni i sve te slike sto stavljaju po instagramu i kako se promoviraju u javnosti kao bad ass duvatori mislim da zapravo nije tako u real lifeu kod njih :) Sigurno da zapale tu i tamo ali se kladim da za vrjeme priprema i testiranja ne duvaju uopce , jer im se desilo vec da su pali a velika je lova u igri tako da :)
 

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
412
63
43
Koliko znam Nick ga poprdeo od kako je bio pozitivan, a i nije on neki borac sad, vidi se da nezdravo zivi, kao od lopate da je pobego. Ma i te kontrole, sve je to u interesu kapitala. Duva taj stalno. Ali ja ne verujem u sve sto prica. Najbolji je kada kaže: ja sam vegan ali povremeno jedem jaja i meso.. Ja probao pre par nedelja pred kraj treninga da vidim kako reagujem na vutra u tom setingu. Trebao da završim sa tri serije zgibova, posle prve serije otišao u wc i inhalirao jedan one hitter hejza... Sledeću seriju sam uradio zgib više, a u trećoj sam trokirao... Sad.. Pitam se da li me pipnulo uopšte za drugu seriju... Bitno da sam do kraja imao utisak da svi gledaju u mene haha... Zelen sam još
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
@Easygoer ,čuj,uza svoju poštovanje ne mozes reci da ",Nick Diaz nije neki borac", jedna od borilačkih legendi , upravo poznat po svom karakteru i principima od kojih ne odustaje. On naime puši stalno marihuanu, zivi taj zivot i to je upravo ono sto nervira UFC, Nate Diaz će isto biti pozitivan na cbd ako ne i THC u sljedećem mecu sigurno ali kad je lova u pitanju tu je selektivno testiranje usade,. Imas dosta o ovom po netu i mozes provjerit.:vutra:
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: NewPlayer

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Koliko znam Nick ga poprdeo od kako je bio pozitivan, a i nije on neki borac sad, vidi se da nezdravo zivi, kao od lopate da je pobego. Ma i te kontrole, sve je to u interesu kapitala. Duva taj stalno. Ali ja ne verujem u sve sto prica. Najbolji je kada kaže: ja sam vegan ali povremeno jedem jaja i meso.. Ja probao pre par nedelja pred kraj treninga da vidim kako reagujem na vutra u tom setingu. Trebao da završim sa tri serije zgibova, posle prve serije otišao u wc i inhalirao jedan one hitter hejza... Sledeću seriju sam uradio zgib više, a u trećoj sam trokirao... Sad.. Pitam se da li me pipnulo uopšte za drugu seriju... Bitno da sam do kraja imao utisak da svi gledaju u mene haha... Zelen sam još
Nemoj to nikad raditi tokom treninga. Nije to pre workout. Mozes napraviti vise stete nego koristi pogotovo ako radis 3 zlatne vjezbe. Najbolje je prije treninga jedno pola sata do 40 min i onda totalni fokus na misic, cak se i na ona zadnja 3 najbolnija ponavljanja smijes :D
 

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
412
63
43
@Easygoer ,čuj,uza svoju poštovanje ne mozes reci da ",Nick Diaz nije neki borac", jedna od borilačkih legendi
Slabo pratim, a i uglavnom teškaše. Pazi, sve je to šoubiz, ne treba se primiti na te priče baš... Taj ćosavi diaz legenda što reče kolega gore triatlonac wau... A na triatlonu od 29 muških što završili pre njega njih jedanaest imali preko 4 banke a četvorica preko PEDESET godina i šest žena od kojih dve imale preko 40 god. Ispraviću se, Nick Diaz je jedna obična BABA. Jajojedi vegan.
Btw sad me živo interesuje koje sorte voli.
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ne pricam ja o triatlonu niti da je legenda triatlona, mislim na MMA i neke stvari koje su činjenice, ako nije legenda netko tko se borio u Prideu a i danas atraktivan za ufc,.malo ih je takvih aktivnih.. i lik javno govori za marihuanu kako je to njegov način zivota ,ne odustaje od toga ,a i dalje ima ugovor s UFC .. jedino zbog toga sam komentirao ovu temu..
 
Poslednja izmena od urednika:

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Easygoer aj ti na koji triatlon da vidimo koji ces ti zavrsit i dali ces uopce zavrsiti :) On je mma borac kojemu jentriatlon hobi tako da mislim da njega nije puno briga dali ce doci prvi ili zadnji , on je samo covjek koji voli biti u pokretu . Iz tog razloga sto trce triatlone pogledaj im cardio i izdrzljivost u mecu , prakticki pogledaj bilo koju borbu , neumorni su :) Stalno gaze naprjed , stalno stiscu dali dobivali po piksi ili ne pno i dalje gaze naprijed i sticu protivnika :) Najvise sta cjenim je to sta iako imaju jiu jitsu black belt , prihvate protivnikovu igru , znaci nisu jednodimenzionalni borci da forsiraju samo parter ili samo stand up , hoces se tuci moze , zelis hrvati isto moze :) Pogledaj drugi mec Conora i Nate Diaza . Cjeli mec se odvio na nogama , siguran sam da je Diaz isao na rusenja da bi ga opet zavrsio nekom polugom ili ground and poundom , covjek se jednostavno voli potuci bez obzira na ishod rezultata . Ja sam takoder vegan i ne vidim tu nicega losega tako da neznam cemu komentari na takvi u temu , ima pravo jesti covjek sta god hoce , ne znaci ako ti jedes meso i hranu zivotinjskog porijekla da je to ispravno isto kao sto ne znaci posto sam ja vegan da je moje ispravno . Ljudi su razlicita bica i zato i jesmo zanimljivi jer da smo svi isti bili bi dosadni , pa neka zato i jede svatko ono sto voli i ono sto mu pase jebiga :)
 

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
412
63
43
To što diaz trči ja ću da odskakućem na jednoj nozi. Ti imenjače ne kužiš ili ne čitaš, ja sam rekao kakav je to vegan kad kaze da jede jaja i ribu. Lupa kao otvoren prozor kad mu kako dođe. A što ti misliš meni pravo što ga zeznuli licemerno za vu? A dana white pun tikova od koksa. Ae neću ti diram diaza više, ne sme čovek da se našali jeee...
Nego, postajte svoja iskustva sa vežbanjem i strainovima, ja čekam da mi završi durban da vidim kako će mi leći za high-intensity interval training
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Da to je i meni smjesno sta kaze da jede nekad jaja i ribu , ja mislim da oni vise ciljaju na organsku bio hranu koja nije gmo nego na veganstvo , vidio sam i ja par puta na internetu kako jedu sushi sa ribom ahahah :) Ma nije ga niko zeznuo za vutru sam si je kriv , zna da se nalazi na listi nedozvoljenih sredstava , iako je malo glupo da je vutra na popisu nedozvoljenog jer mislim da neke fizicke predispozicije i prednosti nemoze dati tjelu , mislim da nema sam ucinak na sportsku izvedbu , osim sto ovisi od covjeka do covjeka nekoga potice na rad a nekoga umrtvi :)
Ja vam preporucujem da ne pusite prije treninga , pogotovu ako ste na nekoj razini koja vise nije tolika amaterska jer je rizik za ozljedama puno veci kada ste high nego kada niste , vutra opusta tijelo i misice a i sama vam logika govori , nije bas da zelim biti previse opusten ako na ledima drzim sipku sa 100 kg utega :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
kako nam je ovo promaklo?

CBD is allowed in the Olympics
THC is still on the World Anti-Doping Association’s (WADA) list of prohibited substances, but CBD was recently taken off that list and took effect on January 1st, 2018.

ali ovaj deo je zanimljiv

What’s more, in 2013 WADA changed their restriction on THC. In the past, athletes couldn’t have more than 15 nanograms per milliliter (ng/mL) of carboxy-THC in their systems. But since 2013, athletes won’t be penalized unless they have ten times that, 150 ng/mL of THC.

https://zenpype.com/cbd-is-allowed-...6z2hAYntP997TIHgUexiXySQODU-UKvhVVGKvLjviJxJ4

ovo 150mg mi lici nekako veceras smotam i sutradan u krvi nadju manje od te kolicine i sve ok, prosao sam doping kontrolu?
 
18.12.2018
5
0
1
25
Bavite li se sportom ? Koje je vaše mišljenje o kombinaciji marihuane i sporta ?
Postajte članke koji govore o sportašima koji uživaju marihuanu...


Ja se bavim profesionalno sportom a također mislim da se ni najveći rastamani ne bi bunili na količinu dnevnih doza marihuane koju ponekad znam popušit.
Obično popušim nekih 2-5 komada dnevno(najčešće navecer kad sam gotov sa svim obavezama) a kad imam citav dan slobodan za odmaranje i nerad onda se znam zaigrati i popusim i desetak jointa kroz citav dan.(samo marihuana bez duhana)
Također nekad naleti dan kad nemam uopće želju zapalit pa i ne pušim ali to je retkost.Moj primer govori da marihuana i sport idu zajedno bez problema.Alkohol retko pijem,godišnje se nekolko puta napijem i držim da alkohol ima loše djelovanje na sport a također se unose i nepotrebne kalorije....
Na primjer u komadu radim 30 zgibova,bench press izbacujem 160 kg,mogu trcat jaaaako mnogo,nekad dnevno znam pretrcat 30-ak km.Eksplozivan sam,brz itd. da vas ne smaram više.Uglavnom me nemojte krivo shvatit i mislit da ovo pisem da se hvalim.Želja mi je samo da neki ljudi vide da marihuana nije nista loše čemu u prilog govori i moja kondicija.Smatram da marihuana može pomoći sportašima u fazi oporavka i odmora ali da nije poželjna njena konzumacija neposredno prije treninga pogotvo kad se radi o treninzima snage i velikim težinama jer se ti treninzi odvijaju u anaerobnoj zoni i treba biti max koncentrisan da ne dođe do povrede.Ovo je naravno samo moje osobno iskustvo i ne želim da ovaj post bude nekom povod za pušenje marihuane.Svi imamo vlastito pravo izbora i ja ovdje samo iznosim svoje lično iskustvo.

Jučer sam pročitao neke članke koji su me i naveli da otvorim ovu temu.Radi se u velikom sportašu i MMA borcuNicholas Robert Diaz-u koji u intervju kaže da je pušenje marihuane dio njegovog sportskog plana kod priprema za borbe.Puši svakodnevno i kaže da se svaki put večer prije borbe stonira u hotelskoj sobi.Također je rekao da smatra da je duhanski dim loš za sportaše jer zatvara bronhije a dim marihuane smatra poželjnim jer on otvara bronhije i potpomaže njihovu funkciju.Na wikipediji Nick Diaz - Wikipedia, the free encyclopedia mozete vidjeti sve njegove rezultate i biografijua ove članke mozete potrazit na internetu ako vas interesuju.Uz borbe bavi se i triatlonom a maratonske utrke uvek tči dok je high.Od poznatijih primjera na pamet mi pada Michael Phelps višestruki svjetski rekorder, svjetski prvak i olimpijski pobjednik u plivanju. Poznam i osobno neke slucajeve vrhunskih i profesionalnih sportasa koji koriste marihuanu.Ima tu fudbalskih,rukometnih i plivačkih reprezentativaca koje ne zelim imenovati jer se ne zna o tome bas previše javno pa nebi želeo da nekog mozda na neki nacin ostetim.NBA košarkaši puše svakodbnevno marihuanu koja im pomaže u oporavku buduci da imaju gust raspored i igraju utakmice svaki 1-2 dana.Mark Stepnoski igrač amer.fudbala je priznao da je 13 godina redovito koristio maricu dok je igrao u NFL ligi za Dallas.Verujem da ima jos puno sportista koji puše maricu ali se ne zna za njih.
Koji je sport pitanju i kako ne padnes nikad ni na jedan test ako je profesionalan sport tu postoje iznenadni testovi
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
alo sportista, aj malo obrati paznju. citiras post iz 2011 i nesto pitas autora, a on poslednji put bio na forumu: Last seen Nov 24, 2011
taj podatak mozes naci na njegovom profilu i nesto sumnjam da ces od njega dobiti odgovor :)