Sport - i sve što se uz sport veže

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
ako se sad nisam šlogiro.........

od onog svega izaberem Basel,Standard , Montpellier( franc.rukomet.) i Colo Colo , basel nekako dobio 1:0 francuzi vode 10 razlike , a Standard 2:0 odem zapaliti pljugicu vratim se kad ono 90+ 2:2 puko sam . gledam u ttx i grizem se lagano. i odjednom 3:2 puko sam od srece to se stvarno rijetko desava i sada jos cekam Colo Colo pocinju u 23.00, inace stavio 200 kunica cekam 450. Ziheraski jel Passion?
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Jebi ga zjeba Real, necu ga vise igrati kad ljudi ne mogu da naprav nista koda su rekreativci.
Ja nism nista naplatio na jednom Real,drugom Arsenal.
Valjda nemam srece.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
sta prodo dvije i po glavice kuna u padje (4-2) proso ladno i sada proso glasgow fener vodi deport 0 imam 1x i navece Muray .

p.s tatice nesto si se preso opet oko Ive krakatog.
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Pa nije valjda da vam je kladionica ono najbliže sportu.

Ako se već pita, ja ne bih mogao bez aktivnog bavljenja sportom. Naime, treniram Judo već nekih 6 godina, svaki drugi mjesec prakticiram odlaske u teretanu i naravno trčanje 4-5x tjedno.

Ima ovdje možda još netko ko se bavi nekom borilačkom vještinom? Pod to ne računam naguravanje u redu kladionice kako bi se uplatio listić... :D
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Hepi_žirafons;23098 je napisao(la):
Pa nije valjda da vam je kladionica ono najbliže sportu.

Ako se već pita, ja ne bih mogao bez aktivnog bavljenja sportom. Naime, treniram Judo već nekih 6 godina, svaki drugi mjesec prakticiram odlaske u teretanu i naravno trčanje 4-5x tjedno.

Ima ovdje možda još netko ko se bavi nekom borilačkom vještinom? Pod to ne računam naguravanje u redu kladionice kako bi se uplatio listić... :D


o soto gari, seo nage, sasui curi komijasi ja volim Judo jebeno dobar sport.

p.s jos samo Murray protiv Karlovica veceras u ponoc.
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
a karate? :sun2:

djako zuki, age uke, kizame zuki, usiro mavasi, mai geri, asi mavasi, gedan barai, uraken itd itd :vb_whip:


borilacki sportovi su extra
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
mr.skunk je napisao(la):
sta prodo dvije i po glavice kuna u padje (4-2) proso ladno i sada proso glasgow fener vodi deport 0 imam 1x i navece Muray .

p.s tatice nesto si se preso opet oko Ive krakatog.
da,sinoc pusiona,veceras sam uzeo karla+2,5,kakve sam srece,na kraju ce izgubiti,mada murray,meni je muka od murraya cim ga vidim,ne vidim kako ce murray dobiti karla nikako,murray je krakati skotski klipan sa povremeno dobrim returnom,bas bih voleo da vidim taj break,sta mene stalno prozivate,vi prijavljujete pickove tek nakon stu su prosli,a ja se uredno najavim. . .:icon_lol:
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
sta su svi,ali apsolutno svi na murrayu,pa ja ne znam na osnovu cega se on favorizuje,karlo sa cca 25 asova po mecu,dobro u razmeni ce mozda biti slabiji,ne mozda nego sigurno,ali,ako karlo bude igrao kao do sada na ovom turniru,dovoljno je samo da drzi svoju servu i neka odu u tie-break,dva nema problema,karlo ce sa svojom servom resiti mec,a ukoliko ga ne bude onako sluzila serva,onda je jebada,ali murray je apsolutno precenjen,za @1,40 da drhtim nisam lude gljive jeo,ma kakav murray. . .
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
Hepi_žirafons je napisao(la):
Ima ovdje možda još netko ko se bavi nekom borilačkom vještinom? Pod to ne računam naguravanje u redu kladionice kako bi se uplatio listić... :D
ja od sporta samo seks i jutarnja gimnastika + odlazak u prodavnicu & setanje psa,a ne stojim u redu u kladionici jer se kladim online + planiram mozda stolni tenis i mozda bicikl
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Sinoć nabrzaka sa frendom u kladu...on napisao 6 parova, ja prepisao,dali 5kn dobitak 60 i tko
nas ujebe???
Murray dobije rodika seljačina jedna...
ufff kako me napizdio...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
passion je napisao(la):
da,sinoc pusiona,veceras sam uzeo karla+2,5,kakve sam srece,na kraju ce izgubiti,mada murray,meni je muka od murraya cim ga vidim,ne vidim kako ce murray dobiti karla nikako,murray je krakati skotski klipan sa povremeno dobrim returnom,bas bih voleo da vidim taj break,sta mene stalno prozivate,vi prijavljujete pickove tek nakon stu su prosli,a ja se uredno najavim. . .:icon_lol:

nemoj ***** od svih mojih parova za subotu samo je hearts igrao nerijeseno, a napisao sam ih 8-9 , nego sta mi sad malerises Murraya imam osjecaj da Ivo ne moze bas toliko ovo mu je plafon, a i sjetio sam se da je Federer negdje prije riknio od skota, neces mi vjerovati ali gotivim ga samo zbog opreme koju nosi.( Fred Perry.)
 
18.02.2007
25
0
0
43
Ma Karlo veliki dobija Muraya 76 76 to je navijaćki, ali i realno ako Karlovića bude služio servis jer on nemože ili nezna uzeti servis protivniku.:sun2:
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Pozz ljudi...eh jebga nisam ima pristup internetu za vikend pa nisam ništa ekstra ni igrao jer mi je net ipak najveći suradnik u kladjenju hehe...
dakako složio par listića al ništa...:eek:hno:

P.S gloss sorry nisam imo kad,a i mislim da ti ionako nisam moga ništa pametno smislit...idući vikend ;-)
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
mr.skunk je napisao(la):
PSG. Sta mislis kakav ce biti derbi?


Fudbalski gledano los, navijacki gledano-bilo bi bolje da se pojave grobari, jos uvek se ne zna hoce li bojkotovati ili ne..
Uglavnom zvezda ima 12 bodova prednosti (danas igrali 1-1 sa bezanijom) tako da ni u rezultatskom smislu nece biti odlucujuci za prvenstvo posto smo mi vec sada 99% sampioni.
Ali derbi je derbi, uvek jedna nova prica, po tradiciji ******* partizana i grobara :icon_lol: :icon_lol:
 
18.02.2007
25
0
0
43
A evo Karlović dobio prvi set 76, znao sam samo što je sada Murray uzeo drugi,ali Karlo će dobiti treći bar se nadam pa da osvoji prvi turnir u karijeri. A sada poćinje ALL STAR pa ode uživati.:icon_lol: