Sport - i sve što se uz sport veže

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Evo malo gledam po forumu i nigdje teme nijedne o sportu...
Malo me začudilo s obzirom na većinsku mušku populaciju foruma..
E sad jel to neko pravilo ili stvarno tu nikog ne zanima sport...

Pa da vidimo,o nogometu,košarci,bilo kojem sportu i najdražoj nam kladionici se možemo bezbrižno prepucavati do mile volje,baš ovdje..

Vidim kako nas ima od svugdje,tako su i mnogi od nas navijači i simpatizeri sigurno nekih većih klubova,tu nikad nije dosadno...

Evo upravo buljim u teletekst,pratim tiket...
neloše mi stoji,skidam dva finca u hokeju...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ja se jednom kladio
i dobio pet parova
a sjebo me čelzi
to je ukratko moja kockarska karijera, još uvijek čekam pravu priliku
 
  • Sviđa mi se
Reactions: thugsta187

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
Kao prvo bravo za temu :thumb: Ima i nas sportista ovde, mislim bar onih sto pratimo sport.
Mene sad u nedelju zajebao olimpijakos,igrao sam 3+, ono zavrsilo 2-0 za 6500d (80evra) ulog 500din (6-7e).
A inace sto se tice kocke, tu sam duboko u govnima,igram sve od kladionice preko aparata do elektronskog ruleta..:signs054: :icon_smile:
A sport... posebna prica, fudbal mi je u krvi...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Nije ti fora brainchip, editiras post , a ja napisao odgovor


kad smo vec kod Olimpijakosa mene je pogurao za 100 kn ovaj vikend. bio je 1.15, takvih ja 4-5 nadjem vikendom i stavim koliko imam para i dupla lova. P.S.G nije valjda da su te tvoji zajebali? Pirejska braća.
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
A jebiga..:eek:hno: Jos imali igraca vise dosta vremena i nista... Ali oprastam im.:sun2:

A inace donosili su oni meni vec mnogo puta kes. Dobra je ovo fora za male kvote, ali ja obicno biram od 1.3 pa do 1.6, to je onda na 5-6 utakmica i ulog od 500-1000 din sasvima lepa suma.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
E što se tiče sporta tu stvano onak neznam
Nebavim se nijednim sportom nikako ni ne zaigram nikad ništ ni tak
Još dok sam u osnovnu išo znao sam mal basket igrat s legama ali sada više uopće
Neidem u kladionicu nisam nikad ni bio
Nevolim gledat nikakve utakmice a posebno nevolim nogomet to mi tak dosadno mislim mogu ja pogledat al mi nije jednostavno zanimiljivo
U biti ja sam prilično antisportaš i to mi baš nije zdravo trebo bi se s nečim počet bavit istrunut ću ali štaćeš
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ja treniram motanje :)

Ja lično ne volim natjecateljske sportove i sportove s loptom :) Ja sam za extremne: skateboarding, snowboarding, biciklizam i sl. (bez natjecanja, natjecanje stvara nekako preveliku mržnju, pogotovo u nogometu).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Ja treniram motanje :)

Ja lično ne volim natjecateljske sportove i sportove s loptom :) Ja sam za extremne: skateboarding, snowboarding, biciklizam i sl. (bez natjecanja, natjecanje stvara nekako preveliku mržnju, pogotovo u nogometu).

I ja motanje uveliko treniram :)

Extreme down hill biciklom... Ali zesce napusen. Prestao sam zbog srca jer adrenalin + vutra i nije bas dobro za srce a ja vec imam nesto ubrzaniji rad. Sah je sport takodje :)
I e-sports su sportovi. Counter sam igrao mnogo nekada.
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
Sto se kladjenja tice,obratite se tatici,sve informacije iz prve ruke,a za pocetak ona glavna i najvaznija:samo 3% populacije koja se kladi ostvaruje profit od istog,ostali su svi teski luzeri i ovisnici.
info br. 2:ne igrajte combose . . .
ako nekog zanima jos nesto,tu sam . . .
e,dobro je,konacno jedna tema u kojoj mogu ravnopravno ucestvovati . . .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
ajde tatice daj neke predloge za kup uefa.

ps stoni tenis je extra sport, bas rekreativni a moze i da bude jako napet ako imate dobrog protivnika
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nisam niakd igro stolni tenis osobito dobro a otkad sam slučajno pokido stol u školi više mu se nepribližavam
Al volim biljar kad smo već kod toga
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Passion...mislim da je pravo pitanje...a jesi li ti u tih 3%:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Bilo bi dobro kad bi imali nekog stvarno upućenog u klađenje...
lakše bi kupovali opremu i sretno bi živjeli!hehe...ne šalim se!

Nego..samo daj parove...kako je u Srbiji tako mora biti i kod nas...
jer uefa je uefa!

PEACE!:maryjane:
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Sto se sporta tice ja treniram Americki Fudbal igram rekreativno i obican fudbel i basket.
Sto se kladjenja tice i nisam bas srecne ruke a igram skoro svake sedmice zadnji dobitak pre 2sedmice 3200din.
Zato rulet kidam........
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
Seria, zero, orfaneli...:icon_lol: Meni omiljeni orfaneli :sun2:
Dobar je rulet ako se ne preteruje..

Kup Uefa

FT Bordeaux 0 - 0 Osasuna
FT CSKA Moscow 0 - 0 Maccabi Haifa
FT Shakhtar Donetsk 1 - 1 Nancy
FT Bayer Leverkusen 3 - 2 Blackburn R.
53' Fenerbahce 1 - 1 AZ Alkmaar
6' Hapoel Tel Aviv 0 - 0 Rangers
20:30 Werder Bremen ? - ? Ajax Amsterdam
20:45 AEK Athens ? - ? Paris S.G.
20:45 Livorno ? - ? Espanyol
21:00 Benfica ? - ? Dinamo Bucuresti

Kao sto vidite za sada je iznanadjenje CSKA, pa i Sahtjor...

po meni ovo sto je ostalo:
werder 1
aek 0-2
livorno X
benfica 0-2
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
Passion...mislim da je pravo pitanje...a jesi li ti u tih 3%:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Bilo bi dobro kad bi imali nekog stvarno upućenog u klađenje...
lakše bi kupovali opremu i sretno bi živjeli!hehe...ne šalim se!

Nego..samo daj parove...kako je u Srbiji tako mora biti i kod nas...
jer uefa je uefa!

PEACE!:maryjane:
zadnjih 7meseci jesam u tih 3%,ali daleko od toga da sam se opario,ne ide to bas tako jednostavno,ako nekog bude interesovalo dajem linkove,a ne predloge.
btw kupa uefa,nisam odigrao fudbalski bet jos od utakmice argentina-meksiko,drugim recima,fudbal ti je za kladjenje teska pusiona generalno gledajuci,mada ima ljudi koji i tu ostvaruju profit.ipak,treba imati na umu da u kladjenju,kao i u (skoro) svim drugim poslovima,brze i lake zarade nema.
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
PSG fan je napisao(la):
Kao prvo bravo za temu :thumb: Ima i nas sportista ovde, mislim bar onih sto pratimo sport.
Mene sad u nedelju zajebao olimpijakos,igrao sam 3+, ono zavrsilo 2-0 za 6500d (80evra) ulog 500din (6-7e).
A inace sto se tice kocke, tu sam duboko u govnima,igram sve od kladionice preko aparata do elektronskog ruleta..:signs054: :icon_smile:
A sport... posebna prica, fudbal mi je u krvi...
vidim da cu s tobom morati dobro da poradim!