Sport - i sve što se uz sport veže

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
hehehe:icon_lol:

A koje ti tosportove igras kad ne igras fudbal? Bejzbol, hokej, tenis?
Mene licno je najvise puta hokej unistio, a moja specijalnost su francuzi-golovi...
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
PSG fan je napisao(la):
hehehe:icon_lol:

A koje ti tosportove igras kad ne igras fudbal? Bejzbol, hokej, tenis?
Mene licno je najvise puta hokej unistio, a moja specijalnost su francuzi-golovi...
fino,svidja mi se ovo,mislim da cemo otvoriti novi topic.francuzi-golovi under 2,5,u redu,ali za @1,45 - @1,60 neisplatljivo na duze staze.svaki sport je dobar ako donosi profit,ja licno basket,rukomet i tenis.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
evo jos Safina i Canas za dobitak 232 stavio 90 oboje vode prvi set, inace meni omiljeni nogomet vikend, kosarica,tenis,rukomet ponekad cak odbojka ali hokej nikada jer nije moje podrucje eh da umalo da zaboravim prosli su Savehof i Fish i dok sam ovo pisao pogledam Maratova sestra dobila a Canas brejknio tipa u drugom setu sta bi znacilo zena sutra za trgovinu opet dobija listic umjesto para. juuuhhuuuuuu
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
OOo kako ste me ugodno iznenadili,ma baš fino,kolko nas je bilo tu prikrivenih kockara,baš fino...:sun2: :sun2: :sun2: :sun2:

Također sam se hvatao svih mogućih vrsta kocke,ruleta,aparata,svakakvih kladulja...al evo završio na umjerenom kladjenju,,fala bogu..

Ali isto tako,vidim svakakvih i sportaša,pa bar se tu mogu pohvalit,bavio se 6 godina aktivno rugbyem u splitskoj Nadi,rekreativno košarka,rukomet,branio u nogometu,pa čak i golf!!

Ljudi vjerujte mi golf je zakon igrat napušen hehe:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:

Ma sport i vutra je zakon,i poneka baksa pive...khm i poneka ženica i..khm to je zakon!:signs054:


:sun2: :sun2:
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Ajde da vidimo onda,evo danas nisam bio u kladi,moro sam nešto rješit na poslu (dat otkaz juhuu)...pa nisam stigo..
Jel ima ko tipove za ovaj tjedan da ih posta ovdje sa kvotama?
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
PSG fan je napisao(la):
po meni ovo sto je ostalo:
werder 1
aek 0-2
livorno X
benfica 0-2


FT Werder Bremen 3 - 0 Ajax Amsterdam
FT AEK Athens 0 - 2 Paris S.G.
FT Livorno 1 - 2 Espanyol
FT Benfica 1 - 0 Dinamo Bucuresti


Nisam ni ja los :sun2:

A evo sad nesto zanimljivo:

BEERSCHOT-FC BRUSSELS 2 (subota)

Citao sam da bi ova utakmica mogla ici 3 za 3, a to pokazuju i njihovi medjusobni razultati u par godina nazad, uglavnom osvajaju isto bodova u medjusobnim susretima, pa modza vrijedi pokusat dvicu opalit, 3.10 kvota!!!

Belgian 1st Jupiler league 2006/2007
Molenbeek Germinal Antwerpen 1:2

Belgian 1st Jupiler league 2005/2006
Molenbeek Germinal Antwerpen 0:1
Germinal Antwerpen Molenbeek 0:1

Belgian 1st Jupiler League 2004/2005
Molenbeek Germinal Antwerpen 2:1
Germinal Antwerpen Molenbeek 2:0

Belgian 1st Jupiler League 2001/2002
Germinal Antwerpen Molenbeek 2:2
Molenbeek Germinal Antwerpen 2:2

Moglo bi doci, nemora da znaci al eto ko hoce nek pokusa. Da ne bude zabune, ovo je par beershoot brussels.

i jos nesto:

Blackpool Bristol City 2????
Bristol City Blackpool 2:4 (kvota 5)
English League One 2005/2006
Blackpool Bristol City 1:1
Bristol City Blackpool 1:1
English 2nd Division 2004/2005
Bristol City Blackpool 1:1
Blackpool Bristol City 1:1
English 2nd Division 2003/2004
Bristol City Blackpool 2:1
Blackpool Bristol City 1:0

izgleda da i ovi igraju 3 za 3, vredi pokusati na manje pare :icon_biggrin:
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
passion je napisao(la):
fino,svidja mi se ovo,mislim da cemo otvoriti novi topic.francuzi-golovi under 2,5,u redu,ali za @1,45 - @1,60 neisplatljivo na duze staze.svaki sport je dobar ako donosi profit,ja licno basket,rukomet i tenis.


francuze obicno igram 2-3 a ne 0-2, bolja je kvota.
A od tenisa sam davno odustao.
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
OJ evo danas ima stvrano zanimljivih stvari...

1. pick sistem 9/10

Dinamo Moskva - Efes Pilsen -duel u koševima 1 - 1.85@supersport

Ovdje,Dinamo igra u gostima protiv Arisa,koji je prilično teško prošao u 16 najboljih momčadi,Rusi su poznati po ofenzivnoj košarci iako više CSKA nego Dinamo,no vidit ćemo...

Efes igra u gostima protiv Panathinaikosa,o kejmu nemamo šta puno pričat,momčad rastura unatoč slabom padu forme,koju je lipo iskoristia i kaznia Partizan..

Na sistemskom tiketu sam uzeo i Dinamo dvojku,jer čak vjerujem da su u stanju doći i do pobjede...sistem 5/10 možda :eek:hno:


2.pick sistem 7/10

Unicaja Malaga - Benetton Treviso Over 140,5 2 - 1,8 @supersport

Ovdje znamo da se radi o momčadima kojima je prosjek relativno nizak,a pogotovo Unicaji koja ima vrlo nestabilan kontinuitet,sposobna je primit u ljubljani 100 koševa pa ih isto tako nabit nekoj objektivno jačoj momčadi od Olimpije
Unatoč svemu mislim da je granica od 140.5 koševa povoljna za uzeti...

3.pick sistem 7/10

Zultte Waregem - Newcastle 2 - 1,95 @supersport

Ovaj susret kupa Uefe mi je stvarno zanimljiv.Radi se o momčadima koja se još traže u svojoj igri.Waregem je imao neke bljeskove u prvom djelu natjecanja dok je Newcastle više bio koncentriran na probleme u prvenstvu,međutim nakon zimskog roka stvari se minjaju,i ako se varam, neka me neko ispravi,mislim da je waregem prodao dosta igrača,te da stanje nije najbolje,dok Je newcastle u zadnjem kolu prvenstva porazio Liverpool i tako možda konačno stao na svoje noge...


4.pick Lens - Panathinakos 1 - 1,75
5.pick Steaua Bukurešt - FC Sevilla x2 - 1.40
6.pick Spartak Moskva - Celta Vigo golovi
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
ej,dite,kao prvo blago vama u hrvatskoj vi imate stvarno sjajnu ponudu u lokalu za razliku od nase koja je cisto smece i kradja.
sto se tice ovih igara za danas,dynamo mi je malo riskantan,jer aris ima vrlo nizak total i kod njih je jako tesko igrati,iako se slazem da su rusi bolja ekipa.Kod dynama nema travisa hansena (14ppg) nadam se da si to imao na umu kad si ovo igrao+raicevic je ozledjen.odu li rusi preko 70p biti ce pravo cudo.
sto se efesa tice,kod pao-a nemaju sta traziti,takodje mislim da ce biti cudo ako odu preko 70p.

unicaja-benetton,dve underaske ekipe,140p taman je granica za njih,kod unicaje se niko nije nadavao koseva,prilicno riskanto,no zelim ti srecu.

imas li u nekoj kladi opciju total points pojedine ekipe?
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Da,znao sam za te stvari,doduše nisam za raicevica al jbga...
uzeo sam u obzir i da je prvo kolo druge faze pa su svi dosta nabrijani,pogotovi mladi igrači koji će dobit priliku umisto ozlijeđenih..
Nisam zano da su tolike razlike u ponudi,to baš glupo..al jbga

da ,ima u ponudi broj koševa po močadi,ali ova danas mi valjda nije dala punu ponudu kad sam došo na kavu pa nisam vidia šta daju...:icon_mad: :icon_mad:

:sun2:
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
Splitsko dite je napisao(la):
da ,ima u ponudi broj koševa po močadi,ali ova danas mi valjda nije dala punu ponudu kad sam došo na kavu pa nisam vidia šta daju...:icon_mad: :icon_mad:

:sun2:
naravno da ti nece dati ponudu za broj koseva po ekipi bas za svaku utakmicu,jer klada moze vrlo lako pasti na takvoj igri,vrlo je moguce predvideti kretanje nekih ekipa,a i nisam siguran da li tu igru daju u singlu,koliko znam supersport i zderic imaju najbolju ponudu u tom smislu,moglo bi se tu nesto iskemijati. . .:icon_lol:
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
ma ne,normalno da ne daju za svaku utakmicu,nego ona isprintana ponuda iz kladionice,kužiš,kad sam doša na kavu neko je valjda iskido koji list te ponude pa nisam moga pročitat,a kad sam već doša uplatit nakon kave nije mi se dalo sve mijenjat,al ima u ponudi supersporta uvik ta opcija al vrlo brzo blokiraju dosta parova..
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
mr.skunk je napisao(la):
Mislim da Stanleybet ima najbolju ponudu na razrade i te fore broj koseva ekipe i sl.
Ma vi imate divotu od ponude u Hrvatskoj,cak je mnogo bolja i od mnogih online klada,samo ne znam da li daju sve to u singlu.