Sportski pregled

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.01.2014
7
1
0
30
Znaci imam probu u jednom fudbalskoj klubu iz druge lige i vadice mi krv.Zanima me da li gledaju THC i ako gledaju kako da se ocistim?
Nisam redovan,po 2 dzointa svake 2 nedjelje,a zadnji put sam duvao 3. januara.Pregled cu imati 21. januara...
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Čaj...pišanje...čaj...pišanje...čaj...pišanje....to je recept za čišćenje. Ronaldno samo opušteno, makar sumnjam da će tražiti analizu za doping.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Gagiba

Aktivan Član
Milanče

Ako ideš u Barselonu, možda ti čak i urade test na vutricu, ako si u nekom od ovdašnjih klubova, najgore što se može desiti je da ti urade test na alkohol!! :D

Ne sekiraj se, neće ti to raditi. To su klasični lekarski pregledi u kojima se gleda stanje organizma, nivo šećera, hemoglobina itd itd a i sve da rade verovatno ne bi mogli da ti pronađu thc.
E ako ti slučajno uzmu vlas kose onda je vrag odno šalu! Tu je upisano sve šta si u proteklih 6 meseci, pušio, šmrkao ili gutao!! :D
 
16.01.2014
7
1
0
30
HAHA sreca pa nije Barca :D
Teleoptik je u pitanju,oni imaju iste preglede kao i Partizan zato se i plasim,al valjda ne gledaju THC :)
 

Gagiba

Aktivan Član
Reče ti Power, nemaš sekiracije. To su rutinski pregledi kojima je cilj da ustanove da si zdrav i da nemaš nekih organskih poremećaja. Majklu Felpsu su otkrili da duva tek kada su stavili kanabis na listu dopinga (što je po meni apsolutna glupost jer napušen se ne možeš baviti profesionalnim sportom, sve da si kukurek pušio) ;)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ako ne koristis svakodnevno mozes biti 100% siguran da ce tih 15tak dana pauze biti sasim dovoljno da se organizam ocisti..
(ovo pitanje se toliko puta ponovilo na forumu..da bi trebalo okaciti onaj letak...negdje ga imam..potrazit cu..)

povremeno konzumiranje - 2 do 3 dana
cesca upotreba (npr.3-4X tjedno ) - 4-5 dana
svakodnevna upotreba - 10 dana
zesca upotreba (npr 5 x dnevno ) - 10 do 20 dana
oralna konzumiranje - 1 do 5 dana ( ovisi o dozi )

edit :



kako god...ti si siguran.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gagiba

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
test na doping se u pravilu radi poslije natjecanja jer ovako nema smisla. neznam kako u kojem sportu tj kako gdje ali u pravilu test na droge uvale uvijek nekolicini random odabranih ili nekome tko je bio posebno dobar i zavrsio na postolju za provjeru jer nemogu bas sve i jednoga da testiraju, to mozda radi barca,

vutra sigurno nije doping za prije aktivnosti ali je za poslije ;) opusta tijelo kao masaza
 

Vuk98

Banned
Banovan
15.01.2015
3
0
1
25
Da li znate posto isto imam preglede samo sto ce meni da vade i krv i dajem mokracu ,to je sportski pregled urina da li mi mogu naci thc?
 

Vuk98

Banned
Banovan
15.01.2015
3
0
1
25
Pusio sam prije 10 dana a sjutra mi vade trcim dosta se znojim pijem puno vode cak sam za svaki slucaj pio medicinski aktivni ugalj..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Pusio sam prije 10 dana ...

ako budu trazili u mokraci ga mogu naci, zavisi koja je vrsta pregleda i da li ce raditi "doping" kontrolu.
obrati paznju na pravilnik:

"15. Maloljetnicima je zabranjeno učestvovanje u diskusijama na forumu
Svatko tko tvrdi ili se dozna da je maloljetan bit će upozoren i banovan s foruma."