Spricana ili cista

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2015
5
1
3
33
Pozdrav prvi put mi je ovdje nasao sam dosta korisnih stvari imam 19 godina i pusio sam travu 5-6 puta.
Svaki put imao sam razlicite tripove pa bih zelio znati da li je to do trave koja je spricana ili zato sto sam novi u tome...
1. Prvi put znaci sam sa jednom rodicom napusio znaci samo smo se smijali
2. Isto ovo gore samo manje smijeha..
3. Bio sam kod jednog lika pitao me da nabavimo ja mu dao pare znaci on rekao da ce naci tog jednog kod kojeg kupuje kao pouzdan je znaci napravio je neki jaki J bas je bio jak osjecao sam dok ga pusim kako me grebe za grlo sad nez je li to to..
Proslo je mozda 2 minute ili cak manje skroz sam se usporio znaci pocelo je sve da se vrti sve je bilo ok dok jednom osjecao sam kako mi srce dosta ubrzano kuca pa sam sjeo i onda sam osjecao kako mi se tijelo opusta tj. kao da ne mogu ustati :D malo sam se uplasio jer mi nikad nije srco kucalo tako brzo od vutre kontao sam sve da je to normalno jer sam pocetnik pitao sam cak njega kaze sve je ok iako sam ja bio uplasen..
4. Isto kod tog lika znaci samo sto sam ovaj put manje vuko isto mi se je vrtilo ali dosta manje skroz i osjecao sam se prijatno znaci opusteno uglavnom.
5. Tad mi se nije nista vrtilo samo eto srce mi je brze kucalo tkao sam osjecao to.
Uglavnom sto se tice 3 i 4 poslije tri dana nisam mogao da se koncentrisem nikako mislim osjecao sam se glupavo nisam bio fokusiran
Dok kod ovog 5 iako mi je srce lupalo sutradan sam se osjecao ok znaci mogao sam normalno da razmisljam i sve..
Sada me interesuje da li je to sve zato sto sam pocetnik ili zato sto mi je izgleda ovaj 3 i 4 uvalio nesto spricano tako sam cuo da imaju kao te sta daju veci efekt kao...Ili mozda meni ne treba puno pa mi je dovoljno malo da vucem i vec sam tu :D
Eto nadam se da cu dobiti dobar odgovor...
 
23.02.2015
5
1
3
33
Pa sta ja znam strah me malo uhvati kad mi srce tako brzo kuca uvijek kontam da ce mi se nesto lose desiti zbog toga..
A isto nije mi jasno kako sam uvijek imao razlicite stvari npr. 1 i 2 put samo se samo smijao kao lud dok kod ovih drugih sam bio totalno opusten mislim HIGH uglavnom i to kucanje brzeg otkucaja srca itd... :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tpaketc2c

Tex

Aktivan Član
25.03.2014
144
182
43
Jel to samo ja tripujem ili se svakih jedno mjesec dana pojavi se ista tema sa maltene istim pitanjem koju je postavio nov član? Jel to možda isti lik? Priznajem da sam trenutno malo napušen al ne vjerujem da me drma neki deja vu trip,recite mi da nisam jedini
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Da li je isti clan to neznam. Medjutim prakticki identicna tema je bila nedavno da. Misljenja sam da si prva 2 puta isao opusten i raspolozen u avanturu. Treci put te opralo, i svaki slijedeci put poslije toga si samo to i ocekivao pa se tako i desilo. Kazu da kanabis pojacava efekt trenutnog raspolozenja...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Stvar je u tome da pušiš s ulice i nije svaki put ista. Nekad se desi da u kesi uličarke ima dvije-tri raličite sorte. A i nije dim za svakoga, zapali još koji put pa ako ti se i dalje dešava isto to - uspori ili prestani na neko vrijeme.
 
23.02.2015
5
1
3
33
Stvar je u tome da pušiš s ulice i nije svaki put ista. Nekad se desi da u kesi uličarke ima dvije-tri raličite sorte. A i nije dim za svakoga, zapali još koji put pa ako ti se i dalje dešava isto to - uspori ili prestani na neko vrijeme.
Pa ja inace i ne pusim cesto mjesecno 1 ili dva puta i to...
Samo kad uzmem manje tj. vucem 2-3 dima ne odem toliko daleko(ali dovoljno da se opet napusim haha :D ) mada srce i dalje et malo ubrzano ide :D
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Pa ja inace i ne pusim cesto mjesecno 1 ili dva puta i to...
Samo kad uzmem manje tj. vucem 2-3 dima ne odem toliko daleko(ali dovoljno da se opet napusim haha :D ) mada srce i dalje et malo ubrzano ide :D

I ja kad ne pušim neko vrijeme me opere jako, tj. svakom je tako, nisi jedini :)

Velim ti, zapali još koji put u kraćem razdoblju i provjeri jel ti isto.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
kad sam bio mali pljuga me znala paralizirati ali doslovno, nije bed, navikne se organizam na kanabinoide s vremenom i digne toleranciju. bitno je dobro raspoloženje prije pljuge, pozitivan stav i vožnja je zajamčena ;)
 
16.12.2014
353
246
43
30
kad sam bio mali pljuga me znala paralizirati ali doslovno, nije bed, navikne se organizam na kanabinoide s vremenom i digne toleranciju. bitno je dobro raspoloženje prije pljuge, pozitivan stav i vožnja je zajamčena ;)
Slazem se s ovim, pred nekoliko godina sam imao problem s tim da bih povracao svaki put kada bih zapalio...rekao frend da probam sam sebe uvjeriti da mi se spava kada se osjecam lose i eto...uspijeva..dan danas! :)

Sve je stvar psihe, cijeli organizam nam je na tome baziran :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rundlojfer43
16.12.2014
353
246
43
30
Ma nene, svi smo pusili istog bata, samo sam se ja izvrnuo, valjda sam bio mekusac ;)
Jbg, to su mi bili poceci, nisam jos imao prakse pa sam dao da me omami :p