Spriječavanje od raznih insekata i ništarija dok je mlada!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.06.2013
17
2
0
jednostavno ako ste je zasadili na nekom mjestu gdje se samo iz zraka moze primjetiti onda je ovo pravo rijesenje. Napravio sam je u 15 min a postavio za 5minuta...
 

Prilozi

  • zasticeno.jpg
    zasticeno.jpg
    28,2 KB · Pregleda: 17

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ok izgleda, dobro si napravila ali objasni malo ljudima, evo ja kao nesto znam growat ali ovo ne kuzim uopce na koju foru bi trebalo radit xD
mislim, iz zraka se vidi to plavo, ne vidi se biljka ali nije stealth opet koliko bi trebalo biti, sta je to mreza preko biljke i to je to ili ?
i po meni je bolje kupiti umjetne cvjetove neke biljke, imaju one ko kopce neke po sebi, i to se ljepi po biljci i iz daljine niti slici na vutru, niti je vutra :)

edit : sorry majstore ,pisem koda njoj pisem, to zbog niknejma xD kasnije sam vidio ime teme i to stoji da zastiti biljku od zivotinja itd ali nisam skuzio ovo iz zraka ko sto sam napiso gore.

peace out !
 
09.06.2013
17
2
0
obicna mreza sta se stavlja na prozor radi muha... vutra je sto posto vidi sliku malo bolje a i imas je na drugom postu u casi.. danas sam to napravio..kuzis ne moze nista u nutra uci a ne smeta razvoju niti zaklanja svjetlost!! izgleda cudno to je hehe ali ne moze da skodi...jedino je to dobro staviti manje ali mislim ju pustiti dok ne bude barem nekih 40 cm i onda mrezu maknuti zato je tako ogromna.... okolo je šikara i na cistini je postavljena...vidljiva je iz zraka misleci samo iz helikoptera... okolo je gusta sikara.. ;)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
e ma nisi me skuzio majstore... a ja sam pre izbijen da citiram i objasnjavam jer je kasno i vec me ovako boli glava od pisanja xD
u kratko samo cu probat xD
kakve veze ima dali smo zasadili negdje di se samo iz zraka vidi? jer ta mreza se fino vidi iz zraka i sa strane a za skamufliravanje (ovo sam ja , ja mislim , izmislio rijec :smoke18: )
sam predlozio te umjetne cvjetove... tako da ne kuzim nista, mreza je dobra za naslov teme koju si napisao... ali uvod u prvom postu mi nema smisla... xD

peace out !
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
...a da si prerezao bocu od 5 litara možda i stavio je prek biljke? ili ti to nije palo na pamet pa si je istaknuo neprirodnom bojom u prirodi.?
Ja da sam puž sve bi ti to izgrizao :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: blackfox

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
malo ste se zapetljali u cvor jelda???
ma ta mreza je ok. kao ideja makar bi bilo pozeljno da je zelene boje. ali realno ona stiti samo od krupnijih zivotinja(zec, srna i sl.) musice :sad2: . mislim da biljku pojedu musice koje se izlegnu iz zemlje koju si prekopao(moguce da dodje koja sastrane) da bi biljku posadio. cak i iz kupovne zemlje koju si sam dofurao(suludo jelda).
ne preferira se bez razloga da se zemlja pripremi vec najesen za sadnju kad se radi outdor.