Sprijecavanje nezeljenih efekata kod pocetnika od jake marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.12.2022
9
8
3
30
Pozz svima :) Pratim forum vec neko vrijeme i odlucih da i ja objavim nesto (stvarno se nadam da neko nesto nije ranije slicno postavio, u suprotnom izvinite..) Planiram napraviti svoj outdoor grow kada dodje vrijeme za to, i nisam aktivan pusac, jednostavno mi se ne svidja rad ulicarke, a i ne bih da pusim a da ni ne znam sta pusim.. Elem, da se vratimo na pricu. Uzeo bih Amnesiu Haze Autoflower i Somari. Cuo sam da nisu preporucene za pocetnike (poput mene.) Sada je pitanje da li ja mogu staviti malo vise mix-a kako bih prilagodio jacinu mare za moje standarde, ili cu se ipak morati odluciti za neku slabiju vrstu mare? Hvala u naprijed :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DjedMraz

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Definitivno trebas naci i krenuti sa dozama koje tebi odgovaraju , mix ili cistak , joint vape ... Preporuka ti je da ne ides za pocetak sa vise od 3-4 dima a kasnije ce ti se samo kasti :) . Po meni bolje da imas jacu pa kontroliras koliko ces dozirati nego slabiju na koju ces brzo postati tolerantan
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Zanimljive sorte. Nekako savjet oko marihuane kao i oko jela, pica i svega ostalog u čemu se može biti neumjeren. Slično je i u skoku u dalj. Uglavnom pomalo samo. Jos ako sam odradiš out i sve bude PS, euforija neće dozvolit da se razbiješ :D previše :rasta: ps. Pripremiš klope, slatkog, vode. :D kreni jest cim pripalis. Nemoj na prazan želudac i tako to.