Springtime in da hood - autosi NL, Tutankhamon, Fantasmo Express, Afghan - 400W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Dragi moji, drage moje:love2:

Big mama is back!!! :joint:Eh, ovaj put sam pomiješala provjereno i "domaće"(ovo "domaće" će vam biti puno jasnije u daljem tekstu). Dakle, kada pričamo o provjerenom, onda je tu naravno nezaobilazna Northern Lights, zatim Tutankhamon, super brzi Fantasmo Expres i...:fuck: Sada nastaje problem, kako njega predstaviti:whato::. Mi ga zovemo unučić, pojavio se sa još puno braće i sestara, kao plod ljubavi između nepoznatog oca (sumnjamo na Ćamila) i majke Precednika:confused: https://www.vutra.org/threads/jedna...-grow-afghan-kr-ww-auto-400w-hps.15891/page-2 . Znam, čudno, da čudnije ne može biti, ali vidjet ćemo kako će se razvijati dalje. Eto, to bi bilo to, a sad i zvanično da vam predstavim moj
Project in Baltimore:

  • Northern Light Auto by RQS (a.k.a. LaShonda)- 16 litara - stara 11 dana
  • Tutankhamon Auto by Pyramid Seeds (a.k.a. DeAndre)- 16 litara - star 11 dana
  • Fantasmo Express by Mephisto (a.k.a. DeShawn)- 10 litara - star 11 dana
  • Afghan domaći by Ćamil & Precednik (a.k.a. DeJuan)- 2 litra - star 11 dana

Svjetlo: 16x20w CFL za vegu, 400w HPS za cvijet
Režim svjetla: 24/0
Zemlja: Florahum S (promijenila sam, do sada je bila terramagma)
Hrana: Hesi Starter Kit, Slavol
Box: drveni custom made, 1000 x 600 x 1600 mm, bijela unutrašnjost, 2 viseća stolna ventilatora, kupaonski ventilator za ispuh
Ph: limunska kiselina, žuti kineski Ph mjerač
Temp: 21-27 C, digitalni termometar za box, infracrveni za vrhove biljaka


A, evo i sličica:
Lijevo NL , desno Tutankhamon, sredina Fantasmo i ovo naprijed čik pogodite:lol:
djeca2.jpg
U skladu sa temom, nisam mogla da odolim, a da ne pokažem svoje nove proljetne štiklice (cure će razumjeti):)
djeca1.jpg
 
Poslednja izmena:

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Ha ha ha, kakvo oko Stipe ;)
A što se tiče zemlje, promijenila sam, jer u zadnja tri growa, otkako je Terramagma u novom pakovanju, ja imam probleme sa djevojčicama (listovi postaju suhi i krckavi, imaju neke žute mrlje), dok nisam shvatila da fali kalcija (a, trebalo mi je vremena:)), pa sam im ja dodavala. To je jedini razlog zašto sam promijenila, jer sam vidjela da ovdje ima dosta lijepih djevojčica uzgojenih u ovoj zemlji. Pa, da probam, možda me krene...:);)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe