Springtime in da hood - autosi NL, Tutankhamon, Fantasmo Express, Afghan - 400W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Dragi moji, drage moje :love2:

Da vas malo uputim u dešavanja. Svi su stari 24 dana, odlično napreduju (da kucnem u drvo:rolleyes:), i počeli su da dobijaju po malo hapice i slavola. Zemlja mi se čini ok, sve je zeleno, veselo, ali ono što će vam sigurno zapasti za oko na slikama je ovo malo, dlakavo čudovište:fuck:. Afgan (sjeme iz vlastite proizvodnje) je dlake počeo da pokazuje oko 15-og dana, a sad uveliko cvjeta. Izgleda kao Chewbacca iz najboljih dana:lol:. On je sad glavni frajer u boxu, i sve mu tolerišem dok mi ne dira djevojčice, a samo ako mu padne na pamet da pokaže bananice, ili još gore, da oplodi neku od njih završit će isjeckan kao peršin za supicu:mad::).
A evo i sličica i podsjetnik gdje se koja nalazi:

Northern Light Auto by RQS (a.k.a. LaShonda)- 16 litara - 24 dana
Tutankhamon Auto by Pyramid Seeds (a.k.a. DeAndre)- 16 litara - 24 dana
Fantasmo Express by Mephisto (a.k.a. DeShawn)- 10 litara - 24 dana
Afghan domaći by Ćamil & Precednik (a.k.a. DeJuan) 2 litra - 24 dana 1 ok.jpg 2 ok.jpg
 

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Dragi moji, drage moje :love2:
U boxu mi se dešavaju neke čudne stvari sa Northern Lights.:confused: Ona, koja u svakom dosadašnjem growu prva procvjeta, bude preplavljena bjeličastim "dlačicama" i prosto prekrasna za pokazati (što je i bio jedan od razloga zašto sam je ponovo zasadila), sada nije ni približno takva. Već joj je 28 dana, jako je bujna i napreduje, ali dok svi ostali u boxu uveliko cvjetaju i već pomalo mirišu, kod nje ni traga bilo čemu. Ni dlačica, ni bananica, samo brdo listova. Plašim se da je fotoperiodna i da ću nažalost biti prisiljena da prekinem njen životić.:fuck: Iako ne mogu da vjerujem, sjeme je od RQS-a, do sada su uvijek bili autofloweri, ali opet s druge strane, to je živo biće i nikad ne znaš. Dakle, nemojte se iznenaditi ako je ne bude sljedeći put na slikama (baš sam zlica).:D Osim toga, sve ostalo je savršeno, ostalo troje sunčaju svoje cvjetiće pod HPS-om. Do sljedećeg update-a :wave::love2:
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Zna se dogodit da automatik pocuce vise na foto gene pa se ponasa kao early verzija streina ilu ju je genetika bacila na superauto neki pa bu procvala izmedu 30-40 dana ja bi u svakom sluxaju ostavio najbolje prebaci cijelu pricu na 18/6 ako nije vec i cekati u najgorem slucaju neg vegetira do predkraj sa autosima ak ne pricvate pa pred kraj prebaci na 12/12 ili u out na balkon ili sajt
 

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Pojavile su se dvije, tri dlačice, pa joj je to kupilo još jedno desetak dana, a ako ni tada ne procvjeta, ne piše joj se baš najbolje.:( Za out nažalost nemam nikakvih mogućnosti, a ne znam baš da li bi ih prebacivala na 18/6, jer mi ovi ostali sjajno napreduju na 24/0 i ne bih da ih remetim. Uglavnom, vidjet ćemo šta će se izdešavati u narednih par dana. eyessss::love2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mo1 and WEEDetix

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Dragi moji :love2:
Curica je procvjetala!!! Izgleda da je osjetila šta joj se sprema, i onda napokon odlučila da pokaže znake cvjetanja. Jako sam sretna zbog toga, jer u suprotnom stvarno ne znam šta bih sa njom, a ogromna je. Pa smo se danas malo zatezali i utezali, jer sada svi rastu kao iz vode. A evo i da vam malo dočaram kakva je atmosfera bila kada su ostali ugledali cvjetiće od NL (bili su sigurni da će biti izbačena, da mogu da se šire):D
muppets.jpg
 

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Dragi moji; :love2:

Nakon danonoćnog bdijenja nad NL i čekanja da napokon procvjeta, što se na kraju i desilo, vrijeme je da se malo posvetim i ostaloj dječurliji. Dakle, opšte stanje posade je zadovoljavajuće, jedino Fantasmo izgleda kao da je malo bledunjav i NL fali malkice kalcija (po mojoj "stručnoj" procjeni), a mislim da znam i razlog. Pošto sam u manjku sa TNT-om, a nije mi lako dostupan za kupiti, odlučila sam vege fazu ići sa Plantelom, pa onda preći na Bloom. Međutim, bila sam previše oprezna i išla sam sa manjim dozama, što se na nekim listovima malo i vidi:fuck:. Zato je NL prije par dana dobila kalcij, a sinoć pola doze Plantele, a ostali su prešli na Bloom punu dozu, dobili su fosfor i vitamine. Dakle nikakvih ozbiljnih problema, a moram i da pohvalim malog Afgana u ćošku, koji sad visi kao neki fini balkonski cvjetić :rolleyes:(zbog svjetlosti), jer je bio u sjeni ovo troje, a ima najljepše i već ljepljive cvjetiće. S obzirom da je ovo bio samo pokus, da vidimo kakvo će se pokazati sjeme iz domaće proizvodnje, zbog toga i ima tako malu saksiju, ja sam za sada i više nego zadovoljna:p. A evo malo sličica i raspored gdje ko sjedi u klupi :D

Lijevo - NL a.k.a. LaShonda - 16 litara - 37 dana
Sredina - Fantasmo Express a.k.a. DeShawn - 10 litara - 37 dana
Desno - Tutankhamon a.k.a. DeAndre - 16 litara - 37 dana
Visi - Afghan domaći by Ćamil & Precednik (a.k.a. DeJuan) 2 litra - 37 dana
djeca.jpg 3 OK. XXX.jpg 2 OK (1).jpg
 

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Dragi moji, drage moje :love2:
Nismo se čuli neko vrijeme, pa evo mali update. Moji mali smrdljivci, ili kako ih moj suprug voli zvati smrdolade za sada su sjajno. Otkako sam riješila problem sa kalcijem odlično se razvijaju i formiraju se prekrasni badovi. Ali ono što je meni nevjerovatno je ovaj mali Afgan, koji je zasađen bukvalno u šaku zemlje:watch: a pored glavnog bada ima još tri mala koji su jako ljepljivi, šećerni i debeli :rolleyes: On bi najvjerovatnije vrlo brzo mogao biti harvestovan, jer zaista mislim da je dao maximalno što može. Ostali polako idu prema kraju, zalivam ih svaki drugi dan, jer otkako je vrijeme otoplilo, već drugi dan nakon zalivanja izgledaju kao da su došli iz gladne godine. I da, jako vole da ispuštaju razne miomirise, tako da sam postala stalni posjetilac polica sa osvježivačima u supermarketu :fuck: Neću vas više gnjaviti pričom, evo da vidite kako to stvarno izgleda:

LaShonda ( NL stara 63 dana)
dječica.jpg

DeAndre ( Tutankhamon star 63 dana )
dječica1.jpg

kalaš.jpg

DeShawn ( Fantasmo Express star 63 dana )

mali1.jpg

Mali Afgan u kompletu :gled:

mali.jpg
 
Poslednja izmena:

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Dragi moji, drage moje :love2:
Došlo je vrijeme da se rastanem od moja dva dječaka. Moram priznati da smo se jako vezali, ali i ovaj trenutak mora nekada doći. :plac: Dakle, danas su na giljotinu otišli Fantasmo i mali, mali Afgan. Stari su 81 dan, i jako lijepo su sazreli. Iznenadilo me je koliko je Fantasmo ljepljiv, a tokom trimanja smo morali mijenjati rukavice par puta, jer se zalijepe kao da su namazane oho ljepilom. :whato::A ono dvoje u boxu NL i Tutankhamon napokon su odahnuli po ovoj vrućini i raširili se. Znate kako kažu "dok se jednom ne smrkne, drugom ne svane. Fino su se pozdravili sa dvoje nesretnika, a potom im je ugašeno svjetlo na par sati, zaliveni su i otišli na spavanje.
Eh kako to uvijek ide na kraju, radi se fotoshooting prije i poslije, pa evo par sličica mojih "ljepotana".:D

Kao ponosni tata i njegov sin tinejdžer :)
zajedno1.1.jpg

Fantasmo i njegovi ljepljivi budovi :rolleyes:
tutko 1.1.jpg
tutko 2.1.jpg

Moje cvijeće :cool:
cvjeece1.jpg
 
Poslednja izmena: