Sranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Uhvatila me krim policija! :roll:
Neznam kako.Ulgavnom stari dobar sa nekim likom iz murije i ovaj mu reko da sam na istragi i da sve isusovo znaju.Došo ja kuæi kada starci me napali sa rijeèi:"koliko si ovisnik o marihuani?"....i takve ispade..
imam sranje veliko..moram na testove,stari me želi poslati na jebenu grupu za odvikavanje od droga..i sada misle da sam teški ovisk koji se drogira.
Uzeli mi i komp jer im murija rekla da idem na ovu stranicu,nemogu više van ni nigdje,....

Ma jedno veliko sranje.... :evil: :cry:

neznam ni kako cu vam majcu završiti jer nemam više svoj komp u sobi...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
sumnjam u istinitost reci tvog matorog.Meni to vise lici na zastrasivanje.Sta to oni ima da znaju o tebi?Jel prodajes,jel uzgajas na veliko?Koliko ja znam ne.To sto dunes i dodjes na ovu stranicu,veruj mi,tesko da moze da bude interesantno za policiju.Mozda te eventualno imaju u vidu kao korisnika koji je eventualno blizak tom krugu ljudi koji su njima interesantni.Da si im zbilja interesantan ne bi to saznao dok te ne cape.I kako oni uopste mogu da znaju da dolazis na ovu stranicu na primer???Matorci su te provalili pa te sad loze,bar meni tako lici.A i nadam se da je tako.U svakom slucaju sve najbolje.Iskuliraj malo,smiri se,proci ce.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
kao gore napisano..
stari otišao sa njime razgovarati..
danas cu znati jel ih više nezanimam ili ih zanimama.
Ali i ako m eostave na miru moram davat testove starcima pa ništa od pušenja...
:cry:

javim vam sutra ujutro jer nemam komp kod sebe.... jer sam na èistom ili nisam!

thx greenman na podršci...ja se nadam da si u pravu!
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ajde prezivit ces...
ja ovo ljeto mjesec dana nisam pusila, jer mi je mama kupila test i rekla mi da ga je kupila... i nakon mjesec dana me testirala, i istu noc sam se prepusila...hehehhehhee... ljudi su me samo zvali da pusim s njima, pošto nisam mjesec dana...hehhehe... od tad svaki dan pusim, ...jebi ga....

ajde drži se....
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
ahahhhahhaha izvini ali moram da se nasmejem...i ti ces se nasmejati za 5-10 god...

e kad budes imao 5-10 god vise nego sada videces da nikome neces pricati to sto si sada pricao drugarima po gradu e onda ces videti koliko drugara imas :wink:
opusti se i shvati ovo kao trenutnu fazu odrastanja...
ja se sada secam svojih situacija sa roditeljima i drago mi je sto su me toliko voleli...videces ...
ma mnogo njamke janpi sam
pozzz :D
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
evo me :D
slobodan :lol: :D
nema sranja sa murijom..jedino ti testovi sa starcima..ali to nije najveæi problem....
uf...dobro je i prošlo... :roll:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
domba je napisao(la):
evo me :D
slobodan :lol: :D
nema sranja sa murijom..jedino ti testovi sa starcima..ali to nije najveæi problem....
uf...dobro je i prošlo... :roll:

Ali prije smo svi mislili kako imaš dobre starce, èak su ti dozvolili da uzgajaš vutru, a sad te žele testirati, hm...
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
:D ma smješno...
uglavnom..prošlo je super :D
ma i ti testovi æe trajati max 3 mjeseca..i onda ce i oni odustati...
sve u svemu...sve je ok :)

LOL :D
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
imaj u zepu uvijek bocicu ciste mokrace i duvaj koliko hoces....najbolja ti je od kapi za nos provjereno i jos radi pssss kad istiskas.ili nabavi ovo:
:D