Srbija detaljno uputstvo razmena informacija

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
26.12.2009
2
0
0
35
Poz svima ;-) Mozda ce neki reci da ova teme netreba da postoji da je tu forum na kome pise sve itd...Ali nije bas sve tako jasno.

Osnovno pitanje BR.1 Gde kupiti opremu u srbiji?

Osnovno pitanje BR.2 Kako naruciti semena 100% detaljno uputsvo

kada imate odgovor na pitanje 1 i 2 sve postaje mnogo jednostavnije ;-)

Sve ostale informacije mozete naci na forumu sto se tice uzgoja ;-)

Odgovor na pitanje BR.1

svu bitnu opremu za gajenje mozete kupiti u beogradu pogledajte sajt
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Odgovor na pitanje BR.2

Ja ga ne znam hajde da neko objasni ko ima iskustva vezano za Srbiju,gde naruciti,kako naruciti,preporuke,iskustva,proceduru,saveti itd... ali da bude jednostavno i razumljvo.

Znaci ova teme je napravljena da ljudi iz Srbije razmene iskustva.Gde kupiti opremu u Srbiji i kako doci do semenki to je sve,2 osnovna pitanja zbog kojih je formirana tema.Razmenjujte iskustva,delite savete,probajte da pomognete svima...:)

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.870
2.526
228
Odgovora na pitanja BR 1. i 2. ima i previše na forumu,ima i tema za naručivanje sjemenki iz inozemstva jer je u srbiji ilegalno,ima i tema kupovina opreme po gradovima...

06.08.2008
7
1
3
Odlican sajt
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.
, nisam ni znao da tako nesto postoji kod nas SUPER ! Sto se tice odgovora na pitanje br.2 , Alienshop je najbolji sajt preko koga se mogu naruciti semenke , a da bude bezbedno i kako treba , nije problem naruciti, preko poste preko vrednosnog pisma , postoji varijanta, jer takva pisma ne proveravaju , koliko sam razumeo a i u slucaju da ti se pismo izgubi , poshta ti vraca pare , uglavnom sve sam postove procitao , tako za detalje odi na: alien shop i banke semena , tamo imas odgovore..poz...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.