Srbija+Hrvatska (svi zajedno) + Global Marihuana Marš

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Na http://www.globalmarijuanamarch.org/ , kao što već sigurno znate, nalazi se stranica posvečena ovogodišnjem Marihuana maršu. Na dotičnoj stranici nalze se linkovi sa informacijama, i tamo je naveden Beograd i link prema našoj omioljenoj vutri.org.
Lutajući po newsima, na hr.alt.drugs san pronaša cilu storiju o za i protiv organizacije nečeg sličnog u HR.
Ajmo "krvati", očemo šta pokušat organizirat ili da se jednostavno pridružimo braći iz Srbije?
Hmm, poznavajući nas "krvate", ostaćemo doma, pušit i komentirat kako je to sve cool itd.
Daj, ajmo se pokrenit. Ja osobno neman nekih posebnih ideja, ali san spreman uložit 100% energije u sprovođenje svake "pametne" ideje.
Braćo iz Srbije, ajde dajte malo poticaja, ideja...ičega.
Marš nije samo borba za legalizaciju; marš je borba za ljudska prava, za slobodu izražavanja...za slobodu razmišljanja!

Legalize Marijuana, free the consciousness!!!
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Vutragenjo je napisao(la):
Mislim odje vas ima toliko da mozete organizovat to makar bilo vas 20 na kraju vazno je pokrenuti.
Slažen se, samo neko bi to treba organizirat. Ja baš i nisan neki organizator...ja san više "tegleća marva" ;)
Ma svejedno, ako ništa nebude, pokušaću uzet malo godišnjega, pa me eto kod vas :)
 

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
a zasto ovu temu i temu srbija+hrvatska ne spojimo u jednu, mislim u obe teme se pominju iste stvari mozhe nova hibrid tema da se zove neshto npr "global marijuana marsh balcan" ili exyu kako ocete.
mogli bismo vec da pochnemo da se organizujemo, maj samo shto nije stigao, sad ce uskrs(i jedan i drugi) dok se okrenesh marsh je tu:bis:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rade

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
70kgShita je napisao(la):
moramo se sastati da murija nezna jer sigurno ima kerova ovede....ali ja sam za dobro bi bilo da se nadjemo u BG on mi je daleko 200km nije mi svejedno kao posto sam iz srbije..!


Ma kakvo skrivanje. Nemojte nosit nikakve opijate na mars to bi bila totalna glupost. Ja bi mozda ponio sendvic sam marihuana puterom, njeguskim prsutom, travnickim sirom i magicnim pecurkama :)))
 
28.02.2005
19
8
0
bilo bi do jaja da bude i u zagrebu, a ako ne, dođite u beograd ili ljubljanu na marš.

inače, crno beli flajeri za marihuana marš su gotovi, slobodno ih štampajte, kopirajte i delite.

http://konoplja.wikia.com/wiki/Slika:Flajeri.gif

spisak gradova i informacije o predsojećem maršu 2007. možete naći na

http://konoplja.wikia.com

marihuana marš će u beogradi regularno biti prijavljen kao skup za reformu zakona o konoplji, gde će se prikupljati potpisi i slično, od strane udruženja građana Grupa dobre volje.

p.s. ovu poruku sam već postavio na temu marihuana marš, ali neka je i ovde, pošto se vode dva razgovora.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Steta. nadamo se veliko odzivu ove godine. Ako ko ima sajt, blog ili na wc solju stavite baner:


marihuana-mars.gif
 

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
kako da delimo ove flajere? da idemo od zgrade do zgrade i da ubacujemo u postanske sanducice ili ne znam da li bi bilo pametno da odemo do centra grada i delimo ljudima(znash one likove shto te spopadaju kad shetash gradom i uvaljuju ti flajere) samo ne znam kako bi murija reagovala na to

shta preporuchujete poshto trenutno nisam u stanju da razmishljam razborito :leafblunt: :leafblunt: :leafblunt:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ma brate glavno je da se dijeli a metoda je tak nebitna LOL,odaberi sam
ja osobno ne bi ljudima uvaljivo u ruke flajere, eventualno nekome ko zna da cijeni to što dijeliš....
međutim sredina u kojoj ja živim nije velika pa ne bi riskiro...
samo naprijed s flajerima, dijete gradsko:)