Srbija+Hrvatska (svi zajedno) + Global Marihuana Marš

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.01.2015
19
16
3
Zion
Ne zna ni on,vjerovatno provocira, a sublm poruke su za njega sci fy ... ako nije tako,neka kaze,da mu se izvinim ;)
Ljudi, nikog ne provociram, kazem vam jednu stvar koju znate svi dobro, stariji se secaju novog talasa, mladji neka puste i odslusaju pesme od Sarla Akrobate, Elektricnog Orgazma itd, to je sirenje dobre poruke kroz umetnost, pravo u podsvest gde je i mesto, a zapitajte se sta je danas u podsvesti dece, i zasto ce vutra za njih i ostati droga... Samo sam hteo da kazem da iz podsvesti sve ide u svest, zato treba oziveti umetnost koja je ovde davno umrla, i napasti zle ljude ljubavlju, pozdrav svima, nadam se da me je bar neko shvatio !
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
nadam se da me je bar neko shvatio

Pa gukni golube ;) sad smo te shvatili svi! Prethodna poruka,nedovrsena i nedorecena,djelovala mi je kao
provokacija...a posto znas sta su
sublm poruke,imas od mene
obecano IZVINJENJE . Kazes da treba ozivjeti umjetnost,ako si nadaren samo izvoli,ne znam kako drugacije to postici. Sumnjam da ce Stanija i Soraja, Maca i Karabatic Ava,zvijezda Kanade i Amerike Ekrem Jevric Gospoda usaditi bilo kome bilo sta,osim kurvarluk,droljizam,idiotizam i sve druge manifestacije siromasnog duha !!!
 
02.01.2015
19
16
3
Zion
Ti polu ljudi koje si naveo zive u paklu, mozes pustiti parove i gledati pakao uzivo hehe o_O Izvinjenje primljeno, a nadam se da cu vam uskoro predstaviti nesto sasvim novo, a do tada hocu da vam kazem da svi mogu doprineti, ovaj forum volim jer ste vi ljudi svesni, samim tim ste i veliki umetnici ! :D
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Pa gukni golube ;) sad smo te shvatili svi! Prethodna poruka,nedovrsena i nedorecena,djelovala mi je kao
provokacija...a posto znas sta su
sublm poruke,imas od mene
obecano IZVINJENJE . Kazes da treba ozivjeti umjetnost,ako si nadaren samo izvoli,ne znam kako drugacije to postici. Sumnjam da ce Stanija i Soraja, Maca i Karabatic Ava,zvijezda Kanade i Amerike Ekrem Jevric Gospoda usaditi bilo kome bilo sta,osim kurvarluk,droljizam,idiotizam i sve druge manifestacije siromasnog duha !!!
E brate mili da Ekrem snimi stvar pa to bi se proculo garant i ovi u saboru i nema gdje nebi hahahahaha kuca poso poso kuca...Ekrema treba pitat da slozi nesto ahhaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
šta ste uopće budili opet ovu temu o_O, di ste ošli na Ekrema jbt :fuck:. nije mi nešt, uvjek neka prepucavanja.
Nikakav marš neće da bude, ovo je iz naftalina izvučeno. S maršem ili bez meni isto :rasta::razvaljen:::cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: golub mira
16.12.2014
353
246
43
30
Normalno da se dodirujem ovakvih tema kada je zaliha prazna, onda mozak zalazi u svoje najmracnije dijelovije traziti utjehu :D

Da se barem moze nekako graf aktivnosti prikazati ili tako nesto, ja mislim da ce mi za mjesec dana biti 3 PPa mjesecno, postedit cu narod svoje mudrosti ;)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Nikakav marš neće da bude, ovo je iz naftalina izvučeno. S maršem ili bez meni isto

Ovaj ludjak je moj omiljeni lik :D moram da priznam. I VenloNl, ali saljivdzija pogotovu.... imam osjecaj da kuci ne smije da pisne od zene,pa stalno ovdje puca po nama :p A dje nadjosmo Ekrema..... pa ja mislim da nema upecatljivije i slavnije budale na Balkanu. Ako ima imenuj ga,ali ja ga ne znam

:)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r and No Joke