Srbija+Hrvatska (svi zajedno) + Global Marihuana Marš

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nemam pojma ali je stigao email na nas info et vutra tacka org od organizacije iz Toronta.

Lijepo od njih. Super su odradili organizaciju. A sto se tice nasih medija...danas sam se cuo sa tri najvece kuce...nije ih zanimalo da marihuana lijeci glaukomu...najvece pitanje je ko je iz policije pritiskao koga i najvise ih je zanimalo zasto grad Beograd nije pokazao svoje demokratsko lice....vazda ista prica...a nacisti ispusili opet ispali divljaci...ne do bog da se pojave uniformisani...pretpostavljam nosice perike jer ebiga crna su vremena.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
IDE NA marihuana MARSH CELA BIVŠA JUGOSLAVIJA

Pokupimo boje koje padaju sa neba
Dovoljan je dodir, samo to nam treba
Zaboravi na juce, hajde pogledaj u sutra
Videces da zelis, videces da mozes.

Odgovori koje trazis nisu bas daleko
Pogledaj u sebe, pogledaj u sebe
Neka tvoja glava bude samo tvoja briga
Ne daj da joj govore, neka sama otkrije.

Ide na marihuana marsh cela Jugoslavija
Sve se oko tebe ispravlja i savija
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
interesantan komentar sa bloga od filzofa:

hajde dogovorite se jebote!
te ima
te nema
te mozda ima
te mozda nema
te neko drugi organizuje
te nisu oni vec neko treci
te niko ne organizuje
jebote, ostavite buxnice bar dok se ne dogovorite oko detalja
ubi vas prejak grass a ne obraz
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sa B92:


Obraz i Dveri demantuju

Srpski sabor "Dveri" tvrdi da nije organizator kontramarša, čiji su učesnici pozvani da se fizički obračunaju sa učesnicima Svetskog marša konoplje u subotu na Trgu Republike.

"Srpski sabor 'Dveri' su jedna od najaktivnijih pravoslavno-nacionalnih organizacija koja deluje već osam godina, i ni jednom, podvlačimo ni jednom nismo pozivali na nasilje", kaže se u demantiju "Dveri", čiji je logo stajao u saopštenju "Ujedinjenih srpskih nacionalista" od juče. "Napominjemo da udruženje Srpski sabor 'Dveri' nije potpisnik poziva na fizički obračun sa učesnicima marša zakazanog za subotu 4. maja 2007. u Beogradu", stoji u demantiju.

I udruženje Obraz demantovalo je da je potpisnik poziva na kontramarš.


Cak su i datum pogrijesili. A taj Obraz skoro i da ne postoji. Pa mislim stvarno B92 je napravio pravo sranje i zaplasio ljude a onda kao paaaa vidiiite ti i ti uopste nisu bili za to nego ono mi dobili neko anonimno pismo pa ko ajde da ga ubacimo...citace neko valjda....huuuh....a na storm frontu istih deset korisnika se vrti i svi vicu napaljuju jedni druge a pola su u inostranstvu a druga polovina vec pusta duge kose... :crash:
 

Misticni Yarac

Aktivan Član
28.02.2007
61
7
0
32
Ja sam dosao oko 3. Nije bilo nikakve vece grupe, nikakvi transparenti, nikakvi ljudi sa maskama - ama bas nista. Bili su neki hipikoliki ljudi na stepenicama, ali njih sam tu vidjao skoro svakodnevno tako da sam mislio da marsa nema. Sacekao tu neko drustvo, i izblejao sa njima. Prosetao se Terazijama - nigde nijednog transparenta, banera.. Nista. Samo neki retardi nacionalisti sto su mi kenjali za dredove i hteli da me osisaju. Bilo ih je 6, a sa mnom je bio samo jedan lik i gomila riba, tako da nije vredelo... Stvarno sam mislio da ce biti i vise nasih, a i vise skinjara.

Ja mislim da je mars kao mars propao, ali se prasina digla. Sada ce valjda malo istine da se prosiri u vezi sa gandzom.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Misticni Yarac je napisao(la):
Ja sam dosao oko 3. Nije bilo nikakve vece grupe, nikakvi transparenti, nikakvi ljudi sa maskama - ama bas nista. Bili su neki hipikoliki ljudi na stepenicama, ali njih sam tu vidjao skoro svakodnevno tako da sam mislio da marsa nema. Sacekao tu neko drustvo, i izblejao sa njima. Prosetao se Terazijama - nigde nijednog transparenta, banera.. Nista. Samo neki retardi nacionalisti sto su mi kenjali za dredove i hteli da me osisaju. Bilo ih je 6, a sa mnom je bio samo jedan lik i gomila riba, tako da nije vredelo... Stvarno sam mislio da ce biti i vise nasih, a i vise skinjara.

Ja mislim da je mars kao mars propao, ali se prasina digla. Sada ce valjda malo istine da se prosiri u vezi sa gandzom.

koji bed što se tiče marša
kad se sjetim da je to zbog smiješnih skinera dođe mi da to brzo zaboravim
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ma zajebi forum...zajebi sve ovo je opsta propast za sve nas. Jes da je nasa rijec dosla dje nismo ni zamisljali, jes da su svi mediji stali na nasu stranu ali Vutra organizacija obecava da se ovakav mars nece ponoviti. Rekoh OBECAVA! Ja iskreno mislim da smo svi zakazali i bas me briga sto ko misli, Svi pojedinacno smo krivi zasto je sve ispalo kako jeste...Mozda je ta organizacija sjebala stvari...mozda je B92 namjerno srao po nacistima kojih nije bilo nidje...mozda je vrijeme da Vutra Organizacija izadje sa interneta i polomi par prepreka.


Ovo nije trabunjanje nego ozbiljan poziv da se probudimo da napravimo vojsku spremnu na sve. Da li smo mi narkomani!? Ili ljudi organizovani da je***o mater svima dobrom organizacijom. Vjerujte vutro spremacemo se za slijedecu godinu ozbiljno i budite sa nama i ne cekajte da vas posluzimo na srebrnom tanjiru. Digli smo ozbiljnu prasinu posjeta sajta je nevjerovatna. Vrijeme da se vidi koliko nas ima i sramota za svakog ko pusi a ne ucestvuje. Moje misljenje...mrzite me ali to je jedna velika istina.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
sljedece godine se i ja 100% pridruzujem posto mi stara vise nece moci srat :))))
ako bude dobro kak se kaze....

ne mislim...na ovim prostorima isti ***** kao da je i legalno koliko se meni cini...jucer pusio po trgu pa sve do importanea u zgu,jos 2 kola murje prosla sastrane nitko nista a ja srcem...fakat ono...