Srbija+Hrvatska (svi zajedno) + Global Marihuana Marš

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
dodem nakon dugo vremena na forum,vise manje iz razloga da vidim kak je proso skup i vidim ovo,e sad neznam na koga sam vise ljut,na organizatore koji nisu ustrajali na tome do kraja,na one jebene skinse,sto guraju svoj nos gdje im nije mjesto ili mozda cak najvise na policiju,koja ocito kao i kod nas u HR neradi svoj posao kako treba,pazi te,likovi su se otvoreno prijetili u svakoj normalnoj drzavi bi zato odgovarali pred zakonom,kod nas u HR kad te uhvate s travom,prebiju sve zivo u tebi i sjebu ti zivot a likovi koji imaju mozga valjda dovoljno da znaju kad trebaju udisat zrak,prijete se i njima nista,netko je spomenuo rat,da nazalost mislim da je to tocno i zalosno al s nekima jedino na taj nacin mozes,iskreno nadam se da ce dogodine biti bolje i da ce se skup prosirit i na HR

lijep pozdrav svima,uz nadu da ce jednog dana biti bolje,pa makar morali na ruzne nacine borit se za nesto sto je u biti sasvim ok
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
fala genjo na odličnom linku.

AKO IDUĆE GODINE NE BUDE OVAKO U BG I/ILI ZG
DOLAZIM KOD GENJE NA RADNO MJESTO I DIŽEM MU SERVER U ZRAK:icon_lol:
ništa me neće zaustaviti
zato bolje da mrdnete dupe i kažete

kane nemoj, evo ja ću prevesti neki tekst..samo reci šta treba?
evo ja ću napraviti potvrdu o osobnoj upotrebi.
evo ja ću poslati upit javnom zdravstvu.
ja ću poslat upit za statistike o presudama?
evo ja ću preć u tvoju vjeru:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
samo nemoj dizat server u zrak.:icon_lol:
 

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
Vutragenjo je napisao(la):
Ma zajebi forum...zajebi sve ovo je opsta propast za sve nas. Jes da je nasa rijec dosla dje nismo ni zamisljali, jes da su svi mediji stali na nasu stranu ali Vutra organizacija obecava da se ovakav mars nece ponoviti. Rekoh OBECAVA! Ja iskreno mislim da smo svi zakazali i bas me briga sto ko misli, Svi pojedinacno smo krivi zasto je sve ispalo kako jeste...Mozda je ta organizacija sjebala stvari...mozda je B92 namjerno srao po nacistima kojih nije bilo nidje...mozda je vrijeme da Vutra Organizacija izadje sa interneta i polomi par prepreka.


Ovo nije trabunjanje nego ozbiljan poziv da se probudimo da napravimo vojsku spremnu na sve. Da li smo mi narkomani!? Ili ljudi organizovani da je***o mater svima dobrom organizacijom. Vjerujte vutro spremacemo se za slijedecu godinu ozbiljno i budite sa nama i ne cekajte da vas posluzimo na srebrnom tanjiru. Digli smo ozbiljnu prasinu posjeta sajta je nevjerovatna. Vrijeme da se vidi koliko nas ima i sramota za svakog ko pusi a ne ucestvuje. Moje misljenje...mrzite me ali to je jedna velika istina.

Tako je tebre, ja se slazem sa tobom!!! Nismo mi gejše pa da se plašimo skinsa...Uostalom, imamo godinu dana da sve dobro organizujemo!!!
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Originally Posted by Vutragenjo
Ma zajebi forum...zajebi sve ovo je opsta propast za sve nas. Jes da je nasa rijec dosla dje nismo ni zamisljali, jes da su svi mediji stali na nasu stranu ali Vutra organizacija obecava da se ovakav mars nece ponoviti. Rekoh OBECAVA! Ja iskreno mislim da smo svi zakazali i bas me briga sto ko misli, Svi pojedinacno smo krivi zasto je sve ispalo kako jeste...Mozda je ta organizacija sjebala stvari...mozda je B92 namjerno srao po nacistima kojih nije bilo nidje...mozda je vrijeme da Vutra Organizacija izadje sa interneta i polomi par prepreka.


Ovo nije trabunjanje nego ozbiljan poziv da se probudimo da napravimo vojsku spremnu na sve. Da li smo mi narkomani!? Ili ljudi organizovani da je***o mater svima dobrom organizacijom. Vjerujte vutro spremacemo se za slijedecu godinu ozbiljno i budite sa nama i ne cekajte da vas posluzimo na srebrnom tanjiru. Digli smo ozbiljnu prasinu posjeta sajta je nevjerovatna. Vrijeme da se vidi koliko nas ima i sramota za svakog ko pusi a ne ucestvuje. Moje misljenje...mrzite me ali to je jedna velika istina.

Zasto bre da te mrzimo????Samo si rekao jednu veliku istinu i cini mi se da te je bes i gnev tek sad probudio.
 

3kokosa2

Aktivan Član
02.06.2007
69
4
8
38
ljudi najbolji način koji bi nas mogao približiti dekriminalizaciji je filovanje medija. i to ne mislim neke skandalčiće izazivat nego baš potkrijepit ta naša nastojanja.

recimo šta bi bilo super:
1. dati ljudima do znanja da marihuana nije toliko štetna za zdravlje i to poduprijeti raznim radovima, linkovima, istraživanjima (naravno linkovi sa respektabilnih stranica i istraživanja dr. medicine)

2. dati primjer razvijenih zemalja kao što su njemačka, velika britanija, španjolska pa čak i rusija koja i nije najliberalnija zemlja (sjetite se nedavno gay pridea :icon_lol: ) i usporediti stanje sad i prije

3. navesti činjenicu da su naši (siguran sam za hrvatske) sudovi preopterećeni i da nisu u stanju rješavati slučaje mnogo ozbiljnijeg karaktera i zato mnogo gora kriminalna djela odu u zastaru - dekriminalizacija je, ako ništa drugo, bar korak do rasterećenja

4. zatvori su pretrpani. dekriminalizacija = manje dilera travom = više mjesta u zatvoru za gore kriminalce
5. RECIMO napraviti "model" tj. što bi bilo kad bi dekriminalizirali/legalizirali, s posebnim naglaskom na turizam
6. naglasiti da bi država također imala dobar profit (nešto kao što sad ima na cigaretama, kavi i alkoholu)

i naravno, predložiti još par stvari kao što su različite dozvole, zabrane maloljetnicima i štatijaznam. tek kad bi ovo uspjeli napraviti donekle "profesionalno" ljudi bi nas preko medija počeli shvaćati ozbiljnije.

jedini problem je što treba vremena za skupljati sve te informacije, sortirati, itd. al "kad se male ruke slože, sve se može, sve se može" ;)
 
04.08.2007
3
0
0
57
Ukoliko nepocnemo odmah sa pripremama sutra vec moze da bude kasno.Zato daj malo da se bolje organizujemo pa da vidimo sta nam je ciniti.Sto se tice nas iz Srbije nemamo nista protiv ali daj da osmislimo akciju.

Ajmo sada svi zajdeno!

Ajmo da radimo na pripremama sta se ceka Hrvati sto se nas tice mozemo odma da krenemo.Daj da se dogovorimo sta nam je ciniti...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Sto brze to bolje samo pricamo o tome niko nista ne radi,razne ideje imamo ali niko ih ne realizuje,STA JE TO BRE LJUDI MOJI,STA?
 
24.10.2007
0
0
0
40
Pederima dopustaju slobodu i ne kaznjavaju ih za nista!!!Nama koji koristimo nesto normalno i uzgajamo to s ljubavlju , brane disati!!!Smrt takvoj jebenoj demokraciji!!!
 
09.11.2007
11
1
0
38
Dolazim :wave: ! Bilo bi lijepo kada bi se u međuvremenu postao plan grada. Kako doci od zeljeznickog/autobusnog kolodvora do dogovorene lokacije... Vremena ima, samo polako.

Ideja za maslac nije losa, kolaci mi padaju na pamet. Sad kad umjesto marsa bude sve to licilo na sajam hrane! :bonappetit:
 
25.12.2007
15
0
0
38
haha a mi vamo po vazdan razvaljeni govorimo "kako bi bilo dobro da se ovo legalizuje pa da mogu i u kafani (kao da vec ne pushimo)" a vidi vamo sta nam balkanska braca devre ;D

bas ste pravi zlodusi :) ajde ako toga bude ove godine poljepice se i po mostaru plakata a vjeruj ima nas mnogo zainteresiranih...
 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
Izvinjavam se, sinoc mi je provajder uskratio Internet tacno u 11:59 ... Ali, we are back and rolling. Radio je online, i bice do jutarnjih casova.

PS.. Pozdrav za Vutragenja i ostale drugare