Srbijo, mislim da je vreme...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.09.2014
9
18
3
33
Vutragenjo a eto nisam se ranije setio da izbacim post. Slucajno danas bacih pogled po forumu i videh da se nista ne prica. Ipak je jedan Rick Simpson na tribini sto je za svaku pohvalu, ali moram priznati da me je na oko 5 sekundi ostavilo bez teksta to sto uvodno izlaganje ima ni manje ni vise nego Ministar zdravlja. Bice nesto nadamo se....
 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Polako ali sigurno se mjenjaju stvari na Balkanu.
Nemojte mislit da ikoga od elita zanima cannabis ili lijekovi od cannabisa ili pacijenti kojima to pomaže,njih zanimaju pare,pare i samo pare.Vide oni da su u potpunoj legalizaciji grdne pare.
I to je naša šansa...
Takodjer,kapitalizmu treba nova grana sa snažnim rastom da održi klimavi sustav u kojem su večina grana več iscrpljene ili stagniraju,a mantra kapitalizma je ,rast ,rast ,rast...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Vutragenjo je napisao(la):
Saljem email svim clanovima. Nadam se odlicnom odazivu posto vidim da je lose propraceno u medijima ili ja lose pratim.
Bas mi bilo neobicno drago kad sam dobio mejl za takvu vijest,ali slazem se sa tobom da je trebalo malo vise promovisati takav dogadjaj. Ja takodje nigdje nisam vidio sem na par mjesta na netu i to preko vutra.org u podforumu "vijesti iz medija"