Srecna Nova godina!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Ovaj... ne vidim da ima slična tema (možda i ima ali sam ja prso :D), pa da ne bi čestitali po ostalim temama - ovde ćemo:

SREĆNA VAM SVIMA NOVA GODINA I JOŠ PUNO VUTRE DA POPUŠIMO ZAJEDNO!

:dj_zhurka: :cmok: :banana_rasta: :rasta: :talas: :banana_sex_dance: :eek:k: :hail: :leaf_blunt: :dready_banana: :bong: :cool_smoking: :maryjane: :spliff: :afroman: :watch_plant: :talas:
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
sretna....sretna....sretna vam nova godina!!!!i još puno takvih.... :party: :loche: :bong: :talas: :leaf_blunt: :respekt:

p.s.trebala sam ostat doma jer sam ostala za Božiæ bez lipe a onda oko 19h naveèer stiže poziv od frendice:daj doði tu neki sound system æe svirat ponesi bubanj imamo zveèke i frulice....i tako cjelu noæ pièio raggae,bubnjevi dim i domaæa rakija...nema šta[/b]
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Heeheheheheeeee....
A ja se baš pitao tko æe otvorit prvi post za èestitke! :lol: :lol: :lol: :lol:
I malo si zakasnio što se tièe ostalih tema :D neke su veæ "zaražene"!!! :lol: :lol: :lol:

Ma sretna vam nova ljudi...sve kaj želite nek Vam se i ostvari.... :talas: :talas: :talas: :jashe_konja: :jashe_konja: :jashe_konja: :respekt:

:rasta: :spliff:

Lemme hear your funky guitar
yo reggae
hear the piano, stick it to me...
Funky Kingston, is what I've got for you
oh yeah
Funky Kingston, yeah is what I've got for you
Funky Kingston
oh yea!!!!!!!!!!!

PEACE1 :eek:k:
 

BossGrow

Aktivan Član
04.12.2006
110
21
18
41
auuuu godine kako pocela, slomio auto, pao sa dimom, ali zato biljcice raaastu :joint:
sve najbolje cijeloj VUTRA organizaciji
 
18.10.2006
0
0
0
E sretna vam nova godina od kureta evo sada sam dosao na site posle dugo vremena... Upravo sam se navario pa da vidim sta ima hahahahahaha



H 4 P P Y N 3 W Y 3 4 R ! ! ! !


:talas: :dj_zhurka:

Bila je ludnica dva dana smo rokali !!!!
 

imported_cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
58
3
0
Evo i ja da se pridružim èestikama , jest da kasnim ali jebiga nisam ovo ni vidio , a i bio sam dosta zauzet do prije par dana . Ako ništa nisam zakasnio na pravoslavnu novu godinu :D .

SRETNA VAM NOVA GODINA SVIMA NA VUTRA.ORG :talas: :band: PUNO PUNOMASNE marihuane I HAŠIŠA I SJEMENA ALI U ZEMLJI A BOGAMI I :dolar: VAM ŽELIM :leaf_blunt:

P.S. Avrame kako si toliko ovih smajlija ubacio meni veæinom kaže da poruka sadrži previše njih pa moram izbacit par komada? To preko štele ili...? :wink:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Pošto me nije dugggooooo bilo na forumu i pošto nikada nije prekasno da se ljudima zaželi dobro - NEKA VAM JE SVIMA KVALITETNA 2007. GODINA!!! :)