Sredjivanje tema

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.06.2010
31
1
0
44
Pozzdrav. Pišem ovde zato što na mjestu gde bi trebao pisati, nemam dozvolu dakle mogu samo moderatori pa ću napisati ovde. Predlažem da se malo sredi dio foruma Ko ste i kako ste nas našli. Mislim sve ono tipa: "Pozz iz NS, pozz iz zg, vutra je zakon, pozz iz BG-a, pozz iz PU" da se sve lepo premesti u jednu temu koju bi nazvali nešto tipa, "Napištte nešto o sebi" ( samo primer ne mora značiti da se treba tako zvati) jer je bezveze da se zbog posta koji obično nije veći od par riječi obično pozz i prva 2-3 slova od imena grada, otvara čitav jedan novi topic, gdje obično ljudi nadovežu dalje "welcome, aloha,rofl" i sl. stvari.

Ovo je samo predlog, valjda neću popiti kaznene bodove :S

Šta vi mislite?
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
pa istina da je glupo to jer ljudi ni ne gledaju to i bzvz se gomila ali svejedno to stoji pod ostatak, bilo bi tako bolje mislim, da vidimo sta admini i glavni forumasi misle :D
 
07.06.2010
31
1
0
44
Gledaj moju zamisao :) , nije glupo da se ljudi predstave, da napišu nešto kratko o sebi recimo, koliko dugo puše, koliko često, iz kojeg su grada. E sad ono što je glupo ( bar pomeni) je da se za svakog otvara nova tema i da ljudi svima daju iste odgovore welcome i slično. Da se ja pitam ja bih to sve spojio u jednu temu( ukoliko je moguće) ili ako nije da se "aktivni" članovi foruma predstave opet. Pišem aktivni pod navodnicima jer su se pojedini članovi registrovali samo da bi pitali zašto im je marihuana popljesnavila i kako da "posiju hedove" i posle toga i zaborave da forum postoji. Neka se napravi nova tema za gorepomenuto i neka se tu svi suvišni komentari zabrane. Takođe primjetim da administrator/i postavljaju sticky i "nonsticky" teme koje skoro da imaju nikakav značaj.

Nemojte me napadati da sam član samo par dana na forumu i da već pljujem nečiji dugogodišnji rad, želim samo skrenuti pažju na nešto što bi se moglo poboljšati ili popraviti i tako učiniti ovu našu zajdenicu koja je meni posebno prirasla srcu više funkcionalnom. Inače bio sam član dosta foruma pa sam manje-više video kako stvari funkcionišu i na mnogo prometnijim forumima.

Ljudi uživajte ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Ma kakvi 80% u pravu je 100%, jednu temu staviti (pod Sticky npr: ) i upravo sa takvim imenom, "Nesto o sebi.." i da raja tu fino postove ostavljaju i predstave se, a ne da se otvaraju komplet nove teme (topics). Ako se moze izvesti, to bi extra bilo, a vjerujem da moze, samo je do admina :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
07.06.2010
31
1
0
44
Pa da ali su i tu ljudi "zagušili" sa nepotrebnim postovima. Ma nebitno sasvim, samo sam hteo da vas uputim pošto sam i sam imao forum ( na localhostu :D ), a sredjivanjem bi se i malo oslobodilo malo mjesta na hostu. :leafblunt:
 

Slične teme