Srpanjska berba

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
1.Postoji li nacin da uzgojim biljku vani a da procvijeta(bude spremna za pušenje)do kraja srpnja.Kad bi je trebao posaditi(ili posijati)?Dali bi pomoglo da kad postige zeljenu velicinu noc dužu od 12h umjetno stvorim i dali je to uopce potrebno?Mislim da mi u prilog ide globalno zatopljnje.
2.Da na recimo 3m2 posadim 5,10ili15 biljaka dali bi to znatno smanjilo kvalitetu ili samo ucinilo da biljke narastu manje.Idealno bi mi bilo da biljka ne naraste viša od 80cm,jeli to ikako moguce postici?Kolika je najniza biljka koja se moze uzgojiti?
Unaprijed hvala.
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
...........ako oces travu u srpnju trebo bi je sada posaditi...........ako si na moru postoji mogucnost da uspije..............da 10 biljki posadis u tako malom prostoru smaljilo bi ti i kvalitet i biljke bi bile manje...............biljku od 80cm mozes uzgojiti.............samo je treba rezati dok je mala....i ona ce rasti u grm
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
...........i ako vec sadis puno biljki na malom prostoru.........dobro zađubri zemlju...........jer puno je to korjena za tako malo zemlje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.