Sta bi bilo kad bi bilo......

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Hm,jedna interesantna stvar mi se desila prekjuce.Naime,dok sam izvlacio jedan joint ispod DVD-a,u sobu mi je upao stari i ovo-ono......(kontao sam da cu se morati zaposliti ili letim iz kuce).....pita on mene ``sta je to,otkud to kod tebe,kako to smijes itd.(standardno),tek ubijedim ja njega i zapalimo mi......(kazem kja necu reci staroj i tako to,kaze onj meni ``u redu,nemoj da te vise vidim s tim``(yea right)i tako prodje moje prvo duvacko iskustvo s starim(nadam se ne i poslednje).E sad,jel neko imao nesto slicno,ako nista kako bi bilo kad bi morali reci starcima,kad bi vas nasli kao mene itd........
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Sve je to u redu, cale mora da brine, al kad ti se desi da odes susedi nesto popraviti racunalo a ona ce: Jel duvate ti i cimer? aaaa....mmm...bbb...ssss...sss...sss...paaaa....tu i taaamo...ovajjj.., a ona ce na to: E, sacu ti dati malo, cek cek, budi tu..
EEEEE pa covece, imam najbolju susedu na svetu, jeeeeee uuuuuuu,,aaaaaaaa! 0023 0023 0023 0023
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
jeboteeeeeeeeee....... kako dobro....
da bar ja imam teke susjedeeeee ::zidoglav
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Ok,pozdravicu ga ~~
A tebi je i suseda bas zakon,imas licnog dilera.Za badava ~)
 

dakii

Aktivan Član
10.07.2005
44
0
0
dakii.blog.hr
i ja tjem da dobijem za dzh... sad.... uskoro... ~) kad se jedan leek vrne iz vojske... obetj'o mi leek, a, kasnije tju morat' da qpujem... ::zidoglav
 

dakii

Aktivan Član
10.07.2005
44
0
0
dakii.blog.hr
pa, pomisli na jednoo dobro delo koje tjesh da uradish...
mislim, humanitarni 'cert... a, shta tebi znachi tih sto kinti..
a i bitje sooper...
i sve to lepo... :)))
shta ti fali..
oraspolozhi se mal'
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.