Sta bi ste sve hteli za pusenje?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.01.2006
32
1
0
www.kuliranje.net
E ovako, imam neke veze po holandiji i engleskoj. I planiram da pocnem da nabavljam razne stvari. Tipa... rizle, pajpovi, grinderi i tako to.
E sad mene zanima sta bi ste vi sve zeleli? Pisite ovde, tako da bih znao sta da uzmem. To ce kasnije biti distribuirano po pristojnim cenama sirom celog balkana.

Ja cu za pocetak da uzmem:
Transparentne rizle, Bob marley rizle, kulu rizle, Zig Zags (dve boje)
Rolling Masinice, jeftinije grindere, Rolling statione (ovo je extra cool. Kutija u kojoj vam se nalazi sve sto vam treba za rolanje :) bas extra )...

To cu svakako da uzmem... Bongove necu za pocetak, ali u narednih 3 meseca planiram i bongove. Pajpove cu uzeti cim obrnem nesto para.

Sta bi ste vi jos? Za pocetak navedite neke malo jeftinije stvari.
 

Misticni Yarac

Aktivan Član
28.02.2007
61
7
0
32
-Voleo bih 2-3 pakovanja onih braon rizli.. Oduvek sam se lozio na njih, a nigde kod nas nisam uspeo da ih nabavim.
-Neki grinder
-Bong (kada nabavis, javi... :) ; ali da bude neki lep!)
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Kuler je napisao(la):
E ovako, imam neke veze po holandiji i engleskoj. I planiram da pocnem da nabavljam razne stvari. Tipa... rizle, pajpovi, grinderi i tako to.
E sad mene zanima sta bi ste vi sve zeleli? Pisite ovde, tako da bih znao sta da uzmem. To ce kasnije biti distribuirano po pristojnim cenama sirom celog balkana.

Ja cu za pocetak da uzmem:
Transparentne rizle, Bob marley rizle, kulu rizle, Zig Zags (dve boje)
Rolling Masinice, jeftinije grindere, Rolling statione (ovo je extra cool. Kutija u kojoj vam se nalazi sve sto vam treba za rolanje :) bas extra )...

To cu svakako da uzmem... Bongove necu za pocetak, ali u narednih 3 meseca planiram i bongove. Pajpove cu uzeti cim obrnem nesto para.

Sta bi ste vi jos? Za pocetak navedite neke malo jeftinije stvari.

Ne znam kome ćeš ovo prodat ? U većim gradovima uglavnom postoji neki oblik Smart Shopa sa svom opremom, a nisu ni skupi (prosječan bong = 150kn oko 20e)

Možda ciljaš na kupce iz manjih mjesta bez kreditne kartice ?
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Ja ću ti reći da ako već razmišljaš o nekakvoj trgovini sa takvim stvarima da se rađe orijentiraš na grow opremu nego na smoke opremu. te da to prvo otvoriš pa nam se onda javiš i pomogneš ovom sajtu tako da izreklamiraš svoj shop na www.vutra.org a ne ga koristiš za free reklamu.

No hard feelings :spliff: