sta da radim sa muzijacima ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.12.2009
4
0
0
38
cini se da nisam imao srece od 7 stabljika su mi samo dvije zenke ostale su muzijaci i jedna jos nije pokazala spol .
ono sto me interesuje { buduci da ne zelim bacati muzijake} jeste to dali se kod muske biljke povecava nivo THC a u listovima kako biljka cvijeta ili nivo THCa u listovima nema nikakve veze
sa cvijetanjem ?
jer koliko ja znam muska biljka posjeduje odredjeni procenat THCa u listovima ali ga nema u cvijetovima za razliku od zenske biljke.
pregradio sam box tako da mogu odvojit muzijake od zenki da ne dodje do oprasivanja
ali ne znam koliko bi imalo efekta i dali ga uopste ima musku biljku dalje uzgajati.
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
ako nemas u planu oplodnju onda nema nikakvog smisla drzati to u box-u sto ne znaci da ih bacis mozes da ih sacuvas za hash jednog dana kad ti se nakupi trima
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
mene je takodjer to zanimalo pa sam malo google-ao i vecinom su ljudi pisali da se ne isplati drzati muzjake za bilo sto osim oplodnje zenskih biljaka jer kao sto kaze Teglica_Unka se moze jedino za hash kad se nakupi trima ali kolicina ce ti bit razocaravajuce mala, radje kloniraj ili posadi jos par biljaka i stavi ih u taj drugi dio box-a tako da mozes ove prije pustit u cvat :)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Trgaj brate, nema smisla to držati u zemlji...
ove 2 žense koje imaš će ti dati puno plodova tako da ne brini, ja sam od 14 komada dobio 3 ženske i trajalo mi je cjelu sezonu, posadio sam prošle godine u 4.mjesecu, još dan danas mi traje s time da se popušilo groo i podjelio sam kompićima isto toliko..

ne brini za količinu, imat ćeš puno ako odradiš do kraja sve kako treba

..sretno!
 
20.12.2009
4
0
0
38
ma nista onda cu ih eliminisat .
a ovih dana cu pocet klijat sjeme za outdoora, pa cu u boxu uzgojit rasade pa krajem aprila presadit napolje.
tako da cu opet iskoristit prostor.
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
...gazi to... :)) ...ja, kad ga vidim, digne mi s kosa na glavi....što prije, što dalje od cupi, jer ako je oplodi, em što će vrhovi izgubit na snazi, em što ne izgledaju lijepo kad su puni sjemenja...zamisli, uzmeš lijepi kif, ideš ga smrvit za pljugu, kad ono, 50%+ sjemenke...to je dobro za za nekoga tko uzgaja za deal, dobije na količini, tj. na težini...primjer, kif koji bi inaće težio 2-2,5 g., ako je pun sjemena, teži 5 g., tako da ti, ako kupiš takav kif, masno plačaš gram onoga što iskoristiš...