Sta dalje [napredak legalizovanja]?

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

flop87

član od 2008
09.02.2018
931
4.899
163
10 godina jos cemo morati da cekamo na dekriminalizaciju a za legalizaciju jos vise i to su mislim
optimisticna ocekivanja bar kad je Srbija u pitanju a verujem da je tako i u Hrv, Bosni.

• Sviđa mi se
Reactions: Dzankiii

Vutrajojo

Poznanik Foruma
08.02.2011
2.173
10.523
358
U hrvatskoj je dekriminizilana za osobne potreba i dopusten je uzgoj u medicinske svrhe, iako be jos civilima već pravnim osobam/firmama koje dobiju licencu od države tako da... Sljedeći korak moze jedino bit dozvoljen uzgoj osobno u medicinske svrhe.. I noga u guzicu je pomak naprjed

13.03.2018
58
129
33
27
Iskreno, mislim da je CBD konoplja jedna velka prevara. Nista bez prave gudre. To je moj stav.
Nemora nuzno bit. Jest da ovo sta prodaju nema veze s vezom, ali mozda cak najbolja sorta koju sam ikad pusikao, a pusikao sam ih mnogo, je bila jedna s niskim postotkom THCa koja je pohermila uslijed olujnog nevremena u rujnu :D
Znaci puna sjemena. A rad je ekstremno racoon eyes i smijanje 45 min. :gled:

• Sviđa mi se
Reactions: LupusHerbivor

Cupcupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
1.047
8.050
258
292637

Peti po redu festival industrijske konoplje u Humu. Kao i svake godine očekuju nas mnoštvo predavanja, degustacija, sajama domaćih proizvoda i još mnoštvo iznenađenja.

1. Predavanje 15:00 h. Dean Herenda - Konoplja kao hrana, konoplja za zdravlje !

2. Predavanje 16:00 h. Tanja Bagar, Ph.D., Assistant Professor - Sastojci konoplje i njihov utjecaj na zdravlje

3. Predavanje 17:00 h. dr. Marko Šetinc - Konoplja kroz povjest i trenutna situacija u EU.

Od ove godine Craft Beer & Burger kutak!

Dobrodošli u Hum !!