Sta dalje [napredak legalizovanja]?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
10 godina jos cemo morati da cekamo na dekriminalizaciju a za legalizaciju jos vise i to su mislim
optimisticna ocekivanja bar kad je Srbija u pitanju a verujem da je tako i u Hrv, Bosni.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
U hrvatskoj je dekriminizilana za osobne potreba i dopusten je uzgoj u medicinske svrhe, iako be jos civilima već pravnim osobam/firmama koje dobiju licencu od države tako da... Sljedeći korak moze jedino bit dozvoljen uzgoj osobno u medicinske svrhe.. I noga u guzicu je pomak naprjed
 
13.03.2018
70
185
33
31
Iskreno, mislim da je CBD konoplja jedna velka prevara. Nista bez prave gudre. To je moj stav.
Nemora nuzno bit. Jest da ovo sta prodaju nema veze s vezom, ali mozda cak najbolja sorta koju sam ikad pusikao, a pusikao sam ih mnogo, je bila jedna s niskim postotkom THCa koja je pohermila uslijed olujnog nevremena u rujnu :D
Znaci puna sjemena. A rad je ekstremno racoon eyes i smijanje 45 min. :gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: LupusHerbivor

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
215
767
93
Iskreno, mislim da je CBD konoplja jedna velka prevara. Nista bez prave gudre. To je moj stav.
zasto je prevara? Zato jer sadrzi koncentraciju tvari koja te nece odvalit, nego ce ti umanjit bolove i smirit organizam u slucaju bolesti? radi se o podrucju u kojem ipak ima vise od "to je moj stav" razmisljanja. ljudi epilepsiju lijece CBD-om
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.041
15.541
358
292637

Peti po redu festival industrijske konoplje u Humu. Kao i svake godine očekuju nas mnoštvo predavanja, degustacija, sajama domaćih proizvoda i još mnoštvo iznenađenja.

1. Predavanje 15:00 h. Dean Herenda - Konoplja kao hrana, konoplja za zdravlje !

2. Predavanje 16:00 h. Tanja Bagar, Ph.D., Assistant Professor - Sastojci konoplje i njihov utjecaj na zdravlje

3. Predavanje 17:00 h. dr. Marko Šetinc - Konoplja kroz povjest i trenutna situacija u EU.

Od ove godine Craft Beer & Burger kutak!



Dobrodošli u Hum !!
 

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
Legalizacija ali na koji nacin? i dali to znaci da ce mi vutru moci prodavati samo drzava odnosno neki dispanzer po američkim cijenama?
ja zelim legalno saditi u domu a za svoje potrebe bez poreza i nameta!
i zato glasat cu za onog tko ce mi to omogućiti iako trenutno takvog nema,a sami se očito neznamo izboriti za ono što nam je bitno.jbg.
a mislim da ce u ovoj prici sa Medicinkom konopljom profitirati samo oni koji u to ulože pare(čitaj kapitalisti) a mi običan puk,kao i obicno..ko nas J.
 
19.08.2015
8
4
3
48
Treba dekriminalizovati posed i samouzgoj za licne potrebe, to kao prvo i najlakse a ne da se ljudi traumiraju zbog stvari koje su u pola *malo preterivanje* sveta regulisane kao legalne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy