Sta dalje [napredak legalizovanja]?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Rekao bih da bi to konkretno značilo da je UN dao zeleno svjetlo za širu upotrebu medicinskog i industrijskog kanabisa.
Nebih gajio pre velike nade da će se u Hr nešto promjeniti,s obzirom da aktualna vlast i dalje širi propagandu protiv kanabisa.
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Imam par jarana koji su popadali u zadnjih par godina prilikom obavljanja transakcija s inokosnim distributerima zeljaste materije koja izgledom asocira na opojnu drogu marihuanu, nikom od njih nije pretresen stan.

Što se tiče ove UNove odluke, bitna jeste, ali ne očekujem previše i sigurno ne uskoro.
 
10.12.2019
45
232
33
28
Vest da je kanabis uklonujen sa liste opasnih droga svakako jeste dobra na globablnom nivou iz više razloga. Kanabis se na velika vrata vraća u medicinu, znatno će se više ispitivati i sigurno će ojačati industriju. Da li ćemo na primer, mi u Srbiji to osetiti na svojoj koži? - Pa tu dolazimo do priče o našem zakonu, a tu nam je svima sve jasno. Ali ostaje nada da će se nešto promeniti jer generalno stvari idu u pravom smeru. Ne očekuj previše, to je put do razočaranja.
 

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
Bash zbog takvih iskustava kakva si ti imao se trebamo izboriti da nam bude bolje pa da ih onda vise nebude...i treba jasno reci sa cim bi bili zadovoljni..
dal su to dvije tri ili 5 biljaka za svoje potrebe,teško je djelovati iz nekakve poluilegale u kakvoj se nalazimo ali jbg. ak necemo mi ko ce se izboriti za to nase "pravo"?
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Vidim momak da nisi imao bliske susrete s njima ali neka tako i ostane, iz osobnog iskustva ti govorim ovo, ne bi pričao toliko o tome da nisam proživio nešto vrlo neugodno radi mizerne količine!
Zavisi to od dosta stvari, da li si privođen i osuđivan, da li imaš više keša kod sebe, zavisi i do toga kako su žandari raspoloženi tako da ako već growaš nemoj da nosiš ništa van svoje kuće i problem donekle rešen.

Nadamo se da će Makedonija poslužiti kao primer svim zemljama u okolini pa možda se nešto i promeni u skorije vreme, ali iskreno nisam nešto optimističan. Ja bih rekao da su evropske zemlje svakako već nekoliko koraka ispred Srbije, ovde da dobiješ prekršajnu ne možeš ni za 0,1 gram...
 

lemonjuice

Sun chaser
16.06.2017
305
2.053
143
98
Sa svime se slažem što ste rekli i naravno da nisam gajio kada se to dogodilo.... ima to već par godina, neznam stvarno kako je u bih i srb govorim za hr gdje je na papiru prekršajno a u praksi nije, sudci daju naloge iz zajebancije.. vjerovatno prekršajno za turiste a narod razapni
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: BrokulaBranko

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Pa i ovdje uglavnom ovisiš o kvalitetu seksualnog života murca koji te privede, inspektora koji te ispita, tužitelja, sudije... ako te vide prvi put u životu zna se završiti na tome da ti kažu kako bi ti bolje bilo da bude i zadnji. Ovaj jedan jaran što je pao kaže da su bili toliko fini prema njemu da je u jednom trenutku razmišljao da ih zamoli da mu vrate paket jer nema para za novi :lol:
 

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
Ja sam samo došao pitat ima li tu koja free zgodna makedonka od 20-40 godin a... Nisam izbirljiv ( horny as hell) a i dobro ce doci kad oni legaliziraju.... Kod nas u cro legalizacija ionako nema smisla jer ce samo podici potraznju ( svaka šuša ce htjet zadimit) a i ukoliko obican cobjek nece smjeti slobodno uzgajati to nema nikakvog smisla al jbg ..... Jbg nek sam legalizitaju u sloveniji nije dalekona i moremo na kafu tam svaki dan xd hahahah
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki