Sta dalje [napredak legalizovanja]?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
ja legalizaciju vidim kao nesto sto me uopste ne uslovljava, znaci kao kad sadis chili papricice.
moze i medicinska ali opet nije to to.
do konacne legalizacije cemo se nacekati, nadam se da gresim, jer kako kazu nada poslednja umire.
i jedan po jedan stepenik bi znacio nesto kad su promene na bolje u pitanju.
 
12.05.2016
14
7
3
28
Pozdrav i ja cu se okusati ove godine u CBD svijetu, otvoren OPG... zna li netko di se moze provjereno nabaviti feminezirano sjeme, zanima me Kompolti?
 
Ja predvidjam, onako ugrubo.., da ce kod nas [Hr,Bih,Srb i Balkan cijeli] trava bit legalna negdje cca od 2035-2050 god... Al bolje ikad nego nikad.., jer jbg nekako Amerika drzi trend: trava je zdrava.., i tako da ce to preci pomalo na susjedne drzave pa preko oceana.., i tako sa vremenom ce se prihvatiti skoro svuda.., gledam onako logicno.., logican sljed.., morat ce bit tako jer je nemoguce zaustaviti dobar glas o necemu sta se koristi konstantno a nije npr. kemija neka joj se "mora" stati na rep... :rasta:
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ja predvidjam, onako ugrubo.., da ce kod nas [Hr,Bih,Srb i Balkan cijeli] trava bit legalna negdje cca od 2035-2050 god.
Preambiciozno.
Ovao sam ja razmisljao prije 20 godina, pa ništ'.
A sad, kako stoje stvari, sve je gore, i nema od toga ništa. Lopovi, korupcija, kapitalizam i tako te stvari...

Ako ćemo sanjati nekakve snove, onda na balkanu će biti legalna negdje oko 2100-te.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok
08.01.2022
2
10
3
23
Ne citiraj ako odgovaras na post iznad !
slazem se ali vidis sad ce cbd legalan mozes legalno da nosis hedove od cbd-a sto je nekad bilo strogo zabranjeno to je za nas veliki korak napred u legalizaciju
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric
21.04.2021
35
26
18
Danas je zvanicno ministarstvo u Srbiji zabranilo upotrebu industrijske konoplje u prehrambene svrhe, dakle do sada su postojali odredjeni proizvodi odredjenih domacih firmi koji su imali neka prehrambena ulja i slicne stvari iskljucivo od dozvoljene 2 vrste fedora i helena, ali od danas im je onemoguceno da to vise izbacuju na trziste...
Iskreno ne znam da li to podrazumeva cbd ulje posto se i ono unosi u telo, sve u svemu opet idemo korak nazad...
 
21.04.2021
35
26
18
1643924910695.png
Nisam pronasao zvanicno obavestenje na protalima itd, verovatno ni ne zele da pisu o tome, ovo je objava od profila Udruzenje konoplja na Instagramu, firma Gramina konoplja, ko ne zna mislim da su trenutno jedna od najpoznatijih ako ne i najpoznatija firma koja uzgaja i prodaje razne proizvode od industrijske konoplje.
Posto su Udruzenje oni stupaju u kontakt s ministarstvom i znaju te informacije, pitanje je dal ce uopste izaci i kada ce ta vest u medije.

Update: Ne odnosi se na CBD ulje samo na prehrambene proizvode konopljin protein, hladno cedjeno konopljino ulje i semenke
 

Tommy Chong

Aktivan Član
13.07.2012
489
3.195
143
30
Jamaica
Kakve budale,sve više ljudi duva vutru,kod mene u kraju kao i da je legalizovano toliko je ima,čekamo svi dan da je legalizuju evo godinama,al teško da ćemo dočekat sa ovim budalama balkana,gledaj zabranjuje idustrijsku e svašta::poguzi::........peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Jos uvijek nema nikakve sluzbene informacije. Za sada je ovo sve sto si napisao samo na bazi trača ili kako ga nazvati. Ajd da vidimo sta ce stvarno biti. Ovako se samo ljudi nabrijavaju bezveze a mozda nista od toga? Screen shot s necijeg Instagrama i samo to je onako. Klimavo :)
 
28.03.2022
1
1
3
50
Ljudi bi sam na xxxxxxxxxi ukljucio sam se na forum o marihuani (tema "za bolje sutra").Pa oni tamo veze nemaju sta pricaju.Prikljucimo se malo i na taj forum cisto da svako kaze svoje misljenje posto sam trenutno usamljen i vodim borbu protiv nekih bolida.Istina treba da se zna!
Au,tu ne vredi,ja bio 6,7 puta,ulazio u rasprave,i jednostavno,za 90%,onih na tom sajtu,kanabis je getaway droga i nikakva istraživanja,koja sam im slao,lične priče obolelih,koji se uspešno leče,ne pomažu.
Kanabis je za Njih(90%) droga i to nemožemo promeniti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
Ne pisi post za postom. Koristi opciju edit/uredi. Procitaj pravilnik !!!
FB_IMG_1644419663305.jpg peace and freedom to choose!
By Lovetogrow

FB_IMG_1646821632597.jpg tako ti je to
..kad "shvate"..da mogu " oni" imat dosta para od toga-tad čemo biti bliže!
Al čemo to i doživit,nebrinite :) smiley9934 :))
Peace by Lovetogrow


NE PISI POST ZA POSTOM, KORISTI OPCIJU EDIT/UREDI !!!

PROCITAJ PRAVILNIK.

 
Poslednja izmena od urednika: