Sta i kako

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Evo bas sam danas ubio se od ima,gledam sad u sat kad ono 3 ujutro ja sa frulom u ruci pun inspiracije a ne znam gdje da pocnem. :smoke18:
Proslih 2 sata ja sam gledo po netu sve moguce forume koje spominju marihuanu opcenito...(Mozete mislit koliko mi je bilo dosadno).I tako ja citam i citam gledam i nevjerujem.
Ljudi su puni ne znanja,blate biljku,pisu takve gluposti da unistava mozak,da unistava cjeli organizam,toliko sam se nazivciro da sam htio monitor razbit.
Recimo,ja pusim jako dugo a i poprilicno cesto,grower sam par godina(indoor,outdoor),imam znanja od kemiskih gnojiva pa do organica,doslovno sve sto bi trebao znati.Ulje,has,proizvodnja...
Otkrio sam sam na sebi medicinska svojstva koja mi marihuana pruza konstantno,a i naucio sam puno o spiritualnosti i astralnom svijetu.Cak postoji jedan citat od jednog psihijatra kaze ovako,,15 godina ucim o psihijatriji i pokusavam izljecit ljude,ali kad sam probao psihodelik u 15 minuta sam naucio vise nego u proteklih 15 godina.
Znaci ljudi koji zude za znanjem,vjeruju u ono sto zele vjerovat,marihuana ce im jako dobro pomoc kao alat za savladavanje prepreka.Po vlastitom iskustvu mogu rec da sam sad izgorio od paranoja,tripam cesto,bavim se duhovnoscu,ucim vjezbe disanja od vatrene yoge do Luciferovog daha pa nadalje.
Dobio sam znanja o izgradnji astralnog hrama u mojoj glavi u kojeg zovem bogove u koje ja vjerujem da mi dodu blagoslovit moj hram,i kad zelim da se sastanem s nekim samo ga pozovem,vizualiziram i razgovaram.Nekad sam znao po sat dva razgovarat sam sasobom tj.sa onim u sta ja vjerujem...
Ali da ne skrecem sa teme,ja sam primjer za koji bi mnogi ti koji pisu takve gluposti da cu poludit od marihuane ili da ce mi stetit po zdravlju lud i izgorio...
Na tu tvrdnju mogu reci jedno,ja od marihuane sam izgorio jer je pusim precesto i postala mi je prioritet u zivotu jer je smatram jedini lijekom,ljekom za covjecanstvo.Mislim o marihuani 24 sata,svi koji me znaju doslovno me zadnjih par godina ni ne znaju jer nemam skim da pricam o tom i podijelim iskustva i znanja koja sam dosad prikupio jer bi bio lud za njih.Kad nemam sta zapalit okrecem cjelu kucu naopacke da nesto prodam ili doslovno smisljam ideje kakve nikom ne bi pale na pamet da dodem to para da bi uzo sut i prebio se.Ali to je moja krivica,ja sam kao mali vucaro se po psihijatrijama i kljukali su me sa tabletama za koje vecina nije ni cula,bio sam zombi.Zasto bi onda ja bio lud ako mi je marihuana 24 sata u glavi jer to je jedini lijek koji na mene djeluje na nacin fizickog ozdravljenja i mentalnog.Inspiracija me siba,nekad nemam volje za nist pa idem spavat,to jednostavno definiram sa pojmom da mi je organizam umoran i da trebam sna.A nekad imam toliko energije da prsti iz mene.
Nisam noobara,pusio sam strainove od Sensia,Mandalae,Grennhousa....zapravo ni sam vise ne znam sta sam sve pusio a iz sensia,mandali,royala sam uzgajao par godina,plus domaje naravno.
Imao sam prilike rokat se sa uljem pa sam znao u sutu rokint par mililitara i imao sam osjecaj kad da je doso Bog i miluje mi glavu i govori da ce sve bit uredu.
Ja znam da sam lud,ali glup nisam,ali marihuana je ta koja mi otvara oci i u najmracnijim trenutcima.
Citao sam grow bible,pogledao vecinu klipova od cervantesa,gledao ricka simshona,mase videa i dokumentaraca o svemu i svacem.Americka,nizozemska,i mnoga druga istrazivanja o medicinskim vrijednostima marihuane,i nabasam eto danas na takve forume.Mislim i prije sam znao o tom ali sad sam se ubio pa vise ni ne znam sta je bila poanta toga sto pisem zato mi izvinite na dugom postu.
Da...kako promjenit um covjeka koji se prenosi iz narastaja u narastaj i vodi na neznanje i laz.A iza toga svega stoje masivne korporacije koje bi dozivile pad u velikim postotcima njihovog profita zbog legalizacije marihuane a mi koji to znamo ne poduzimao nista osim par aktivista.
Znam da je rizik,vecina smo groweri,znat ce se onda o nama.Ali vise mi je dojadilo da se tresem i strahujem kad ce mi svinje banit dok pusim,zamislite da vam banu na harvst,recimo skines 3 4 kile za ulje kas i udaranje a za njih bi bio narkomancina i diler za koje oni uopce nemaju sazaljenja i nisu ni voljni saslusat sta ce ti uopce toliko heda...Ja sam zrtva policiske brutalnosti,ubijali su boga u meni nekad i po par dana sam bio zatvoren i svakodnevno sam dobivo porcije gazenja...
Mislim smijesno,i oni su svi narkomani cijela policija,samo gledaju da uvate nekog sa vise pa ga skrate da se ubijaju,jer pogledajte sta oni rade.Kakav je to posao uopce,provodis pravdu sa pendrekom i uzivas jos u tom,pa po toj logici cijela policija od cipelica,krimovaca,narednika su psihopati jer znam sta pricam kad su me svi oni verbalno i fizicki maltretirali...
NA koji nacin mozemo doc do ljudi koji ne znaju nista o tom,osim da im uvalimo frulu u usta...Ne znam ni ja,dojadilo mi je pusit skrivecki,nekad se bojim da me srcani ne strefi koliko paranoje me ganjaju.I sve to zbog tih smradova i drzave...
Sta vi mislite,kako uopce djelovat u takvim reakcijama sa kojima se suocavamo svaki dan.Kako vise imat mira sa uzgojem i konzumiranjem,sta vise mozemo napravit da nas puste na miru i kvalificiraju ko neznam skupinu nekih hipija koji se lijece alternativnom medicinom i do kur...
Izludi od ovolikog pisanja,izgori mi frula hehe moram drugu da srolam. :ridinghorse:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SoStoned

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ja isto pričam puno sam sa sobom u svome 'astralnom hramu',...i baš mi se sviđa kako si to nazvao.

Dugo godina već zidam viski zid oko sebe,jer sam uvidio da mi je to jedini način da izbjegnem ovu masovnu mutiranu izopačenost koja je sve prisutna...
Stalno mi taj zid ruše,tj...probijaju.
Skoncentriran sam samo na daljnje građenje...jer jedino unutar toga svoga astralnog zida,imam svoj mir.
Postajem sve više i više 'jedinka' i jedini mi je zadatak da štitim svoju familiju.

Znam da ovo nije vid borbe koji će donijeti ikakav rezultat,ali...borim se već 45 godina i umoran sam ko' konj :(
Trebam svoj mir...
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
34
m a n d o r je napisao(la):
mislim da se nebi trebao zamarat tuđim neznanjem pogotovo s frulom u ruci ;)

Pa mislim da u tome i jeste bit teme-kako natjerati ljude na citanje,obrazovanje,edukaciju.

Evo bas neki dan slusam na tv-u kako dosta ljudi,u BiH,nisu procitali nijednu knjigu zadnjih 10 godina.Ne znam da li bi se smijao ili plakao.Poslije ovakvi kreteni meni dodju i kazu mi kako mi je vutra pojela mozak.
Eo primjer: Meni stara kaze da sam narkoman(hemiju nisam koristio vec par godina),a ona ne moze zaspati bez apaurina,lexaurina,lekotama,lexiliuma,xanaxa i ostalih otrova.Ja ispusim glavu na Vejsila i spavam ko rahmetlija :) .Ko je u toj prici veci narkic?Ja ili ona?
Kod takvih neukih laika mozak radi k'o trabantov motor,tacno bi im nesto bilo da kliknu na browser pa www.google.ba (jedini ti se nece smijati sta god da ga pitas).Ali ne,narod sa ovog naseg Balkana se vise voli edukovati po mahali i kaHvama uz rahat lokum i mahalske (lovacke) price i komentarisati sinocnji dogadjaj sa farme (kome je sisa ispala,ko je koga povali i sl. gluposti).Pa sta onda treba ocekivati od nase djece ?

Konkretno,mislim da se citav taj proces (vezan za policiju,drzavno uredjenje i ljudski mentalitet),nece promjeniti bas tako brzo i lako.Za to su potrebne smjene generacija koje,pazi sad,"MI" odgajamo.Ne mogu ja sada po stare dane pokusati staru natjerati da cita,da pokusa da "nas" razumije. Njoj je u glavu usadjeno da "smo mi" vutrasi narkomani. Ali zato cu moci sutra svoje dijete da odgojim prema svojim shvatanjima i principima.
Svaka cast na temi i toliko procitanih foruma :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Zaključak je jednostavan.Postoji gore i postoji dole.Što je država nesređenija,razlika je veća.

Velika većina nas je u ovom dijelu 'dole',tu su nas smjestili.
Mali dio 'odozgor',gdje teče 'med i mlijeko' ima apsolutnu moć,donose zakon,kroje ih kako njima paše...
Kako se izboriti za svoja prava ?
Zakoni su tako napisani da ako običan građanin ima problem,problem postaje još veći kad odlučiš da se boriš za svoja prava...jer se moraš ovima 'gore' obratiti.
A onda tek uvidiš koliko si nemoćan :) pogotovo ako dotičeš 'njihove zakone' ...a ako imaš problem koji njima nije bitan,onda tek upadaš u vrtlog iz kojega samo rijetki uspijevaju isplivati.

Svjedoci smo kriminala i korupcije na najvišoj razini vlasti u našim državama...i šta možemo poduzeti ?
Ništa !!!
Sami sebi sude :)
Okrenu za par godina mandata nekoliko miliona valute,piju,jedu,drogiraju se,karaju sponzoruše....,ako ih baš netko otkrije,odrade par mjeseci zatvora u luksuznim odjelima predviđenim za njih....i dalje po starom (med i mljeko).

Na zadnjim izborima,tj poslije je izašao članak u novinama kako su u 'središnjicama' političkih stranaka pronađeni tragovi kokaina,marihuane,itd...u prostorima u kojima su boravili dok su čekali rezultate :)
Mi 'odozdo' za isto završavamo po zatvorima...
I sve to pod okriljem demokracije,tj...vladavine naroda :)

Narod je u mojoj zemlji sve više i više u bezizlaznom položaju,opterećen naporom da preživi...ne da živi :(
Moja baka je vidjela 3 rata,ja sam do sada vidio 'samo jedan'...što mi nameće jednu misao.
Pitanje vremena kad ćemo se mi odozdola ponovo početi ubijati :(

Da li će doći vrijeme kad ćeš si moći zasaditi 4 biljke,otići na posao,sa istog se vratiti sretan i zadovoljan,živjeti neopterećeno...čisto sumnjam :)

Radim danas popodne,odoh sada kositi šljivik,s brda ću pogledati dali se šta promjenilo u odnosu na 'jučer'. Možda budem pametniji nakon što siđem s brda :)
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Zasto nebi jednostavno poceli sadit dindu po ulici hehe,nek bere ko oce,samo ne blizu nasih siteova da nam se ne oprase cure...
Doslovno kad god izademo van iz dzepa isprosipamo neke domaje ak se primi primi,nek policija njuska hehe mozda cemo mi imat vise mira onda.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NEURO BOY1

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nema bas svrhe, pocupace antidindasi cim ugledaju i prepoznaju. kod mene se moze s proleca naci po ulicama al to ne stigne daleko jer gradsko zelenilo trimerima lepo odrzava grad u stanju "da ne zaraste" ;) a zamisli samo kako izgleda s proleca zona gde se odrzava exit festival (koji upravo traje), pa to bi bio horor da gradsko zelenilo ne radi posao :)
uz to, licno nisam ljubitelj toga da policija pocne da njuska, jer ce kad-tad nesto nanjusiti pa ce neko mozda ni kriv ni duzan fasovati