sta je to bilo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
CRAZY tvoji postovi mi djeluju toliko haoticno da stvarno nemam sta da kazem.

Djelujes kao neko ko zeli da nam kaze koliko je vutra losa i da je tu nedje sa dopom. Sta god da mi kazemo nece imati smisla jer ti si siguran da si bolove u kicmi dobio od skunka...totalna ludost. Ja licno nisam imao te probleme nikada niti iko koga znam. Sto kaze elephantor ako si pao niz stepenice jer si bio naduvan i nisi pazio dje hodas onda ajde to priznajem. Ja ne znam svrljo sam na netu ali nidje ne mogu naci uticajnog doktora koji kaze da marihuana izaziva bolove. Upravo obratno ama bas svudje...preporucuje se umjesto morfina bolesnicima koji imaju mucnine i bolove u stomaku kao i kod bolesnika sa teskim reumama i iskrivljenim kicmama.

tako da stvarno ne znam sta pokusavas dokazati.


Edit: Dobar forum za hemijske droge: forum.narkomanija.ba
 
25.11.2007
15
0
0
39
Vutragenjo je napisao(la):
CRAZY tvoji postovi mi djeluju toliko haoticno da stvarno nemam sta da kazem.

Djelujes kao neko ko zeli da nam kaze koliko je vutra losa i da je tu nedje sa dopom. Sta god da mi kazemo nece imati smisla jer ti si siguran da si bolove u kicmi dobio od skunka...totalna ludost. Ja licno nisam imao te probleme nikada niti iko koga znam. Sto kaze elephantor ako si pao niz stepenice jer si bio naduvan i nisi pazio dje hodas onda ajde to priznajem. Ja ne znam svrljo sam na netu ali nidje ne mogu naci uticajnog doktora koji kaze da marihuana izaziva bolove. Upravo obratno ama bas svudje...preporucuje se umjesto morfina bolesnicima koji imaju mucnine i bolove u stomaku kao i kod bolesnika sa teskim reumama i iskrivljenim kicmama.

tako da stvarno ne znam sta pokusavas dokazati.


Edit: Dobar forum za hemijske droge: forum.narkomanija.ba
a sta ti pokusavas dokazaTi??da sam ja narkic koji se stalno roka dopom??sta neznas citati ili nisi vidio kad sam rekao da sam samo eksperimentirao sa raznim drogama tako da onaj link nije za mene.ne ne zelim rec daje vutra losa jesi lud,vutra je najbolja na svijetu a meni to sto se dogodilo je jedan jedinstveni slucaj i sta sad pravis toliku frku oko toga??ja sam samo trazio pomoc a ti nemoras bit svakom loncu poklopac pa ako nemozes ili neces pomoc sta se javljas uopce.meni nesto kazes a podbadas me bezveze.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
hmm ajde vazi care ti si u pravu ja te probadam i nabadam...vazno je da smo dosli do zakljucka da marihuana smiruje bolove a ne obratno...ubrzava rad srca i pomaze jacanju apetita. Sad mozemo smiriti tenzije i ako treba zatvoriti ovaj topic posto je dostigao svoj vrhunac.


:hippy:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
CRAZY SMOKER je napisao(la):
evo ekipo vec sam pisao o tome da nemam bas nekih iskustava sa skunkom pa vas molim da mi probate objasnit sta je to bilo???dakle prije par dana sam nabavio skunka,stvarno je predobar i pusio sam sa ekipom i sve je bilo za 5.e onda sam neki dan zapalio pljugu koju bi inace popusio sa 3ojicom ali zapalio sam je sam.to covjece nije bilo normalno.noge nisam mogao da pomjerim a u mome tijelu su rokale neke bombe.tripovi su bili takvi da vam ja sad jednostavno nemogu rijecima opisati.e sad ono najgore-vec sljedeci dan osjetio sam neku bol u ruci koja je postajala sve jaca a nakon dva dana vrat i ledja su mi bili toliko ukoceni da nisam znao sto cu a plus toga dosta me bolilo.evo danas me popustilo a sad su me pocela ledja otkidat.stvarno cudno.evo pusim aktivno vec 10tak god i probo sam sve zivo i nezivo a tu nemislim samo na vutru a najvise volim hasha,to mi nekako najbolje ali ovako nesto jos nisam dozivio.inace znam jako dobro da istripujem bedove ili tak nesto a sad nisam mogao.brijo sam cak i o smrti sto me zaprepastilo.mislim znam ja da sam puno popusio i sve to ali opet...i hasha sam znao popusiti i u vecim kolicinama sam i prebio bi se doslovno ali ovo..stvarno ne znam.zna li neko sta bi moglo bit u pitanju???

A da se nisi ti mozda prehladio?Jel si mislio o tome?Ili si se mozda usinuo?Ili ce biti da mnogo :matrix: ? :eyebrows:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
mnogo si brzo počeo da osuđuješ ovaj forum :-(
ako kažeš da si experimentisao sa raznim sranjima
velika je mogućnost(ja bi se zakleo) da ti je vutra jaka pokrenula
flashback od ranijih experimenata,ti najbolje znaš kako si se ophodio
prema svojoj glavi i šta si radio,zar ne
i nemoj da se tripuješ da smo tebe napali
ali u poslednje vrijeme se pojavilo toliko članova
koji imaju ograničene intelektualne sposobnosti
i pričaju o teškim halucinacijama na travi
i ruše ugled kako biljci tako forumui više nam je pun penis toga
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Ko što neko reče sve je to u glavi.
Tako da ako nešto stvarno boli(lomovi itd),u stanju naduvanosti može"boljeti" više,pogotovo ako se fokusira na bol,tj.razmišlja o toj boli.
Naravno da puno zavisi i od toga šta se puši.
 
25.11.2007
15
0
0
39
Vutragenjo je napisao(la):
hmm ajde vazi care ti si u pravu ja te probadam i nabadam...vazno je da smo dosli do zakljucka da marihuana smiruje bolove a ne obratno...ubrzava rad srca i pomaze jacanju apetita. Sad mozemo smiriti tenzije i ako treba zatvoriti ovaj topic posto je dostigao svoj vrhunac.


:hippy:
A ko je to uopce doveo u pitanje??Naravno da smiruje bolove i sve sto si naveo a ovo sto mi se dogodilo je jedan slucaj koji mise eto dogodio i samo sam htjeo skuzit zasto a sad sam jos zbunjeniji jer iskreno da sam i ja procitao ovako nesto tvrdio bi kao i vi
 
25.11.2007
15
0
0
39
balcan_smoke je napisao(la):
mnogo si brzo počeo da osuđuješ ovaj forum :-(
ako kažeš da si experimentisao sa raznim sranjima
velika je mogućnost(ja bi se zakleo) da ti je vutra jaka pokrenula
flashback od ranijih experimenata,ti najbolje znaš kako si se ophodio
prema svojoj glavi i šta si radio,zar ne
i nemoj da se tripuješ da smo tebe napali
ali u poslednje vrijeme se pojavilo toliko članova
koji imaju ograničene intelektualne sposobnosti
i pričaju o teškim halucinacijama na travi
i ruše ugled kako biljci tako forumui više nam je pun penis toga
ali kazem ti duvam 1o god i ovako nesto nikad nisam dozivio.jednostavno mise dogodilo i to je to.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
ali nikako ne shvacam kome ti to pricas. Sta nas libo ***** sta od dopa prestaje ,ovdje je tematika uvijek usko vezana za vutru , a na sam izgovor imena dop velika vecina forumasa dobije rogove pa ti zato savjetujem da malo smanjis te price o dopu jer stvarno iritiraju. Uostalom ko da to netko ne zna, pricas opcepoznatu stvar i to je ponavljas dva puta.