sta je to bilo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.11.2007
15
0
0
39
evo ekipo vec sam pisao o tome da nemam bas nekih iskustava sa skunkom pa vas molim da mi probate objasnit sta je to bilo???dakle prije par dana sam nabavio skunka,stvarno je predobar i pusio sam sa ekipom i sve je bilo za 5.e onda sam neki dan zapalio pljugu koju bi inace popusio sa 3ojicom ali zapalio sam je sam.to covjece nije bilo normalno.noge nisam mogao da pomjerim a u mome tijelu su rokale neke bombe.tripovi su bili takvi da vam ja sad jednostavno nemogu rijecima opisati.e sad ono najgore-vec sljedeci dan osjetio sam neku bol u ruci koja je postajala sve jaca a nakon dva dana vrat i ledja su mi bili toliko ukoceni da nisam znao sto cu a plus toga dosta me bolilo.evo danas me popustilo a sad su me pocela ledja otkidat.stvarno cudno.evo pusim aktivno vec 10tak god i probo sam sve zivo i nezivo a tu nemislim samo na vutru a najvise volim hasha,to mi nekako najbolje ali ovako nesto jos nisam dozivio.inace znam jako dobro da istripujem bedove ili tak nesto a sad nisam mogao.brijo sam cak i o smrti sto me zaprepastilo.mislim znam ja da sam puno popusio i sve to ali opet...i hasha sam znao popusiti i u vecim kolicinama sam i prebio bi se doslovno ali ovo..stvarno ne znam.zna li neko sta bi moglo bit u pitanju???
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Meni se to jednom desilo kad sam bio mladji. Neki likovi stariji donjeli neku strasno dobru travu. I vrtio se neki bong i ja kao sve kool pratim njih....ali zato kad sam dosao kuci srce ubi...ko da te vukovi ganjaju ti bjezis sve brze a ono srce sve brze kuca. Sve je prilicno u glavi. Marihuana ubrzava rad srca veoma malo medjutim ti se tripujes da nesto nije u redu i onda pocinje da lupa sve brze i brze i brze.


Moj savjet da pazis koliko i sta pusis. Ja vec imam malo ubrzan rad srca i kad se napusim malo je brzi a ako se pocnem tripovati onda tek ne valja posao.


EDIT: To za ledja sumnjam da ima veze sa ganjom i to sa nogama nisam imao. Samo srce i ruka.
 
25.11.2007
15
0
0
39
ma sve to ja znam.pusim 10 god i jedino sa skunkom nemam bas iskusyava iako sam ga duvao.pa sta sam sve proso u zivotu VJERUJ mi naucio sam se netripat i mislio sam dase to meni vise nemoze dogodit..ali dobro aj taj dio jos mogu i da razumim jer sam dosta popusio ali zasto bolovi danima poslije e to ne kuzim.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
hašiš potpuno drugačije radi od neprerađene marihuane
imaš dvije najčešće vrste marihuane
indica koja radi više tjelesno opuštanje
sativa više radi hi ili ti diže,(više cuka po mozgu)
neznam kako si povezao sve te bolove sa pušenjem trave ?
vjerujem da je bila sativa,ali opet teško da možeš imati te filmove
ako si prehlađen ili ti je pao imunitet onda ti se nešto slično može desiti ali blaže,ne mislim na bolove,
da se nisi smrzo neđe?
a vjerujem da je uzrok takvim filmovima prevelika količina naglo ispušena,a nisi navikao na tu jačinu
onda si zaspao slabo pokriven
prvo ti se ruka otkrila,pa je počela prva da boli
pa sve ostalo,šalu na stranu,traži drugi razlog za bolove,posjeti doktora,od vutre nema bolova
od nje prolaze
 
25.11.2007
15
0
0
39
balcan_smoke je napisao(la):
hašiš potpuno drugačije radi od neprerađene marihuane
imaš dvije najčešće vrste marihuane
indica koja radi više tjelesno opuštanje
sativa više radi hi ili ti diže,(više cuka po mozgu)
neznam kako si povezao sve te bolove sa pušenjem trave ?
vjerujem da je bila sativa,ali opet teško da možeš imati te filmove
ako si prehlađen ili ti je pao imunitet onda ti se nešto slično može desiti ali blaže,ne mislim na bolove,
da se nisi smrzo neđe?
a vjerujem da je uzrok takvim filmovima prevelika količina naglo ispušena,a nisi navikao na tu jačinu
onda si zaspao slabo pokriven
prvo ti se ruka otkrila,pa je počela prva da boli
pa sve ostalo,šalu na stranu,traži drugi razlog za bolove,posjeti doktora,od vutre nema bolova
od nje prolaze
e stari moj od dopa nema bolova.gle pusio sam ja nebrojbene vrste trave i u amsterdamu sam bio ali na ovakav dim nisam naisao.je da nemam iskustva prevelikog sa skunkom ali to je moje tijelo i znam daje prouzrokovano time.e sad nesto si pogodio-kad sam zapalio htjeo sam fino na komp ali sam se samo izvalio na krevetu.nisam noge ni ruke mogao pomjerit a samim time ni pokriti se,a u sobi je bilo dosta hladno.tek sam se nakon nekog vremena pokrio.tako da tvoja prica pije vodu.moglo bi biti to da sam se pothladio,mozda tu ima necega...ali ne znam...jebeno cudno.tri dana ja nemogu nista da jedem,tek navece ogladnim ali nemogu jesti.sav sam lagan tj kao da lebdim po zraku.
 

On___Ex

Banned
Banovan
26.12.2007
1
0
0
35
Hah sto meni izgleda da imas temperaturu tkz. bolestan si...hladnoca, bolovi, osjecaj lebdenja, i los apetit, to meni kad sam bolestan...Izmjeri si temperaturu...
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
kada neshto ima vishe THC-a ... logicno je da srolash manje i stavish dosta cigare ...
 
25.11.2007
15
0
0
39
b r a i n c h i p je napisao(la):
Au stari nemoj skunk, to je zlo najvece, ostavi se svega toga... BTW mozda si na krivom mjestu...
http://www.narkomanija.ba/
ti sad mislis da ja sigurno uzimam dopa ali prestao sam prije 4god kao i sve ostale droge osim dima.evo ovo mi je prvi put u valjda 5 god da nisam mogo da istripujem a kazem ti pusio sam sve vrste trave koje sam mogao.evo sad mi je skroz ok i apetit mi se vratio a nisam uopce imao temp ili da sam bio bolestan,vec od tog skunka iako nikako nemogu da povezem sta je to bilo
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Evo ja sam npr. ispusio djoju nekidan, i ujutro se budim sav kao da sam slomljen, i boli me sve.. svaki zglob i kost u tijelu. Doslovno sam imao masnice i posjekotine po rukama i nogama!! Stvarno cudno jer inace mi ne bude nikad nista!
Evo zanima me sta vi iskusniji mislite o tome kakva je to bila trava?


PS taj dan prije nego sam ispusio djoju sam pao niz stepenice i kotrljao se 2 kata nize, ali mislim da to nije razlog jer su stepenice bile drvene.

POMOZITE MI
 
25.11.2007
15
0
0
39
elephant0r je napisao(la):
Evo ja sam npr. ispusio djoju nekidan, i ujutro se budim sav kao da sam slomljen, i boli me sve.. svaki zglob i kost u tijelu. Doslovno sam imao masnice i posjekotine po rukama i nogama!! Stvarno cudno jer inace mi ne bude nikad nista!
Evo zanima me sta vi iskusniji mislite o tome kakva je to bila trava?


PS taj dan prije nego sam ispusio djoju sam pao niz stepenice i kotrljao se 2 kata nize, ali mislim da to nije razlog jer su stepenice bile drvene.

POMOZITE MI
hahaha vidi ti klinca sto misli da je zanimljiv.koliko ja znam ovo je sajt na kojem mozes postavit pitanja ako ti nije nesto jasno pa ako neko zna da pomogne ko sto bi i ja pomogao.ali uvijek ce bit debila kao ti.bas si slon
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
CRAZY SMOKER najvjerovatnije nisi jos naucio kako funkcionise ovaj forum i direktna vrijedjanja se kaznjavaju tako da si dobio kaznene poene. Nazivati clanove forum pogrdim imenima je strogo zabranjeno. Moga si reci da se ne slazes i das razloge zasto se ne slazes medjutim ti si samo vrijedjao. Elefantor ti je na svoj nacin dao svoje misljenje o tvom problemu bez direktne uvrede da te nazove glupanom ili lazovom ili sto vec.

Inteligentne diskusije podrzavamo. Prostacke nikako!
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ali isto tako nebi smjeli provocirati, a onaj post elephant0ra se može shvatit kao provokacija lagana.

Ljudi zašto je tako teško postati bez provokacija i vrijeđanja???
To vam pumpa ego or fu.ckin what???
daaaaaaaaaj peaceee ljudi
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Namjera mi nije bila provokacija nego izraziti misljenje sta ti se desilo kroz dozu humora.. oni koji me malo bolje znaju to i kuze :ludaci_lol:

Dakle da to kazem na uobicajan nacin:

Ne.. trava ti nije direktno izazvala bolove, ali moguce da si radi stanja napusenosti napravio nesto cega nisi svjestan sta ih je moglo prouzrokovati.
 
27.12.2007
2
0
0
39
E slazem se sa tim da od vutre bolovi prolaze a ne dolaze kao sto ovaj nesretnik rece :)
Sve je to u glavi.Nego ima li neko nesto za zapaliti? Kod nas nesto oslabilo ovih dana
 
25.11.2007
15
0
0
39
Weedran je napisao(la):
Ali isto tako nebi smjeli provocirati, a onaj post elephant0ra se može shvatit kao provokacija lagana.

Ljudi zašto je tako teško postati bez provokacija i vrijeđanja???
To vam pumpa ego or fu.ckin what???

daaaaaaaaaj peaceee ljudi
hvala na podrsci ali ipak sam pretjerao malo i ovim se putem ispricavam
 
25.11.2007
15
0
0
39
elephant0r je napisao(la):
Namjera mi nije bila provokacija nego izraziti misljenje sta ti se desilo kroz dozu humora.. oni koji me malo bolje znaju to i kuze :ludaci_lol:

Dakle da to kazem na uobicajan nacin:

Ne.. trava ti nije direktno izazvala bolove, ali moguce da si radi stanja napusenosti napravio nesto cega nisi svjestan sta ih je moglo prouzrokovati.
mogo si to odma reci ali nema veze ja ti se ispricavam jer sam burno reagirao.gle nisam ja od jucer,sve ama bas sve vrste trave koje sam mogao sam koristio a jedino nisam bas skunka previse.popusio sam ga na balkonu sobe i odma se izvalio u krevet jer nista nisam mogao,tako da nema govora o tome da nisam bio svjestam.tocno znam da mi je skunk prouzrocio bolove.znam da je cudno i mene to jako cudi ali htjeo sam to podijeliti sa vama u nadi da ce mi neko pokusat odgonetnuti sta je to bilo.
 
25.11.2007
15
0
0
39
ugly_boy je napisao(la):
E slazem se sa tim da od vutre bolovi prolaze a ne dolaze kao sto ovaj nesretnik rece :)
Sve je to u glavi.Nego ima li neko nesto za zapaliti? Kod nas nesto oslabilo ovih dana
htjeo bi se nadovezat na ovo.ja ni nekazem da dolaze ali ja sam duvao skunk koji je bio jako dobar i popusio sam frulu od koje smo se dan prije nas troje pretukli.jednostavno mi se to dogodilo i jbg.nemogu to objasnit.a samo da ti kazem ovo-prije par godina sam sa bivsom curom isao stopom u zg udaljen oko 500km od mene i silom prilika skoro citavu noc smo pjesacili po zagrebu,da sad ne objasnjavam zasto,kako itd.uglavnom svaka kost nas je boljela.kasnije smo sa jednim likom zapalili frulu i to je bilo strasno.bili smo jos umorniji i nismo znali sta cemo,pa mi nemozes govorit da od vutre bolovi prolaze u bas svim situacijama.sljedeci dan kad smo bili umorniji od robova na plantazama povukli smo dopa.e tu su brate svi bolovi prestali.nista me nije bolilo i bio sam kao nov.to su bila vremena kad sam eksperimentirao sa drogama pa sam tako i dopa uzimao ali nikad nisam bio navucen i nakon pola godine sam prestao i do dan danas ga nisam uzeo i ne planiram.pa kad vec pises da od vutre bolovi prolaze ja cu te demantirati,ne od dopa bolovi prolaze ali doslovno