Sta joj bi....???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ok, aaa znas li kakvu caku da se to sto prije "popravi" mislim da se nekako doda kalcij, mislim ovo pitam onako cisto informativno...
Mislim ne znam do cega sto se toga tice, moze svasta biti....
 
31.07.2006
0
0
0
Ok, aaa znas li kakvu caku da se to sto prije "popravi" mislim da se nekako doda kalcij, mislim ovo pitam onako cisto informativno...
Mislim ne znam do cega sto se toga tice, moze svasta biti....
Ok! Hvala kaj si pito umjesto mene, da ti nisi ja bi samo si me preduhitrio. :lol:

jaooo evo dacu ti na PVT link pa ti vidi

Mos nemi linkac dat?? Mislim ipak je to moja biljcica pa... ono... :watch_plant: :)
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
227
242
43
u svakoj boljoj poljoprivrednoj apoteci možeš kupit kalcij.ako imaš koga da uzgaja voæe ili povæe pitaj sigurno ima.
 
31.07.2006
0
0
0
GreenMan je napisao(la):
Josko nema potrebe bilo sta da radis sa tom tvojom biljkom.Kao prvo muska je,kao drugo uskoro ce "umreti" sama od sebe.

Smrc...
CrywithKleenix.gif
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
zashto "SHMRC.."
pa recheno ti je pre nekoliko postova da je to muska biljka i da mozes samo da je bacish
a shto se tice kalcijuma dacu ti na pvt adresu pa idi i pogledaj malo da znas za drugi put ..

pozdrav
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
Vidim da ti je tvoja biljka draga i meni je isto drago zbog toga :D
ali mislim da bespotrebno riskiras drzeci je na balkonu i stvarno bi bilo jako glupo dovest se u probleme zbog muske biljke! Vjerojatno bi ti se i policajci smijali :D :D
Lijepo si napravi neki ormaric i samo lagano...
Sretno!
 
31.07.2006
0
0
0
Ma sve je to uredu. Nisam ja to zasadio da bi imo neke korist od nje da bi to susio il jos gore imo neki profit od toga. Nego sam si posadio cisto zbog biljke jer je drugacija od ostalih a jos ktome je nekim cudom ilegala uzgajat ih pa me i to jos malo potaklo. hehe Uglavnom nisam ocekivo da ce tolko narast da cu ju morat sklanjat s balkona. Tako da mi ju je malo zao sad "eutanizirat". Eto jedino zato. :)
A sad da bi slago neke kutije za unutarnji uzgoj iskreno receno neda mi se, a i neznam di bi to drzo kad toliko raste...
U svakom slucaju za slijedeci primjerak sam skupio nesto znanja da ju bolje odrzavam i pazim pa nece doc do komplikacija. Kak se kaze: Na greskama se najbolje uci!!

:watch_plant: :maryjane: :sun:
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
josko je napisao(la):
A sad da bi slago neke kutije za unutarnji uzgoj iskreno receno neda mi se, a i neznam di bi to drzo kad toliko raste...
Imas vrsta sto su dosta nize od tvog monstruma! :D
Baci pogled na indoor dio foruma.
Tu pise sve o takvom nacinu uzgajanja ukljucujuci i vrste pogodne za indoor.

josko je napisao(la):
Kak se kaze: Na greskama se najbolje uci!!
:watch_plant: :maryjane: :sun:
Na tudjim greskama se isto da solidno ucit :D