Sta mislite o ovome?

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
30.07.2019
4
0
1
28
Pozdrav svima evo imam jedno pitanje pa da cujem sta imate za rec, naime ovo je trebao biti norten light auto kupljeno sjeme u amsterdamu i posadeno u 4 mjesec imao sam jos jednu amnesiu auto ona je zavrsila ima 10 dana mene zanima jeli ovo normalna vrsta ne automat i zasto jos ne cvijeta ako je??

Prilozi

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
2.617
5.446
258
jeli ovo normalna vrsta ne automat i zasto jos ne cvijeta ako je??
zato sto ti se zalomila foto bioza,a imas i teme za takve stvari,nema potrebe otvarati novu temu za to,evo ti koji link pa pitaj tamo,pre ces dobiti odgovor.Izmedju ostalog dobro dosao-la na :vutra:

superoperater

Aktivan Član
17.04.2015
137
500
63
Pozdrav svima evo imam jedno pitanje pa da cujem sta imate za rec, naime ovo je trebao biti norten light auto kupljeno sjeme u amsterdamu i posadeno u 4 mjesec imao sam jos jednu amnesiu auto ona je zavrsila ima 10 dana mene zanima jeli ovo normalna vrsta ne automat i zasto jos ne cvijeta ako je??
Ista stvar se mnogima desava sa tim 'automatom'. Okreni odmah na 12:12 jer ti u suprotnom nece pocet cvijetat..

superoperater

Aktivan Član
17.04.2015
137
500
63
E onda sacekaj jos par sedmica (kad vec cekas toliko) i cvijetanje dolazi samo po sebi..
Edit: sorry, nisam znao da je vanka bil(j)a.. kako power rece na slici stoji u nekom budzaku..

Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
OP
OP
L
30.07.2019
4
0
1
28
Znaci da prominen 12 12 nekako na suncu i mraku i sacekan?

Poslednja izmena od urednika: