Sta pricate kada se naduvate?????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
43
imam ja jedan trip iz srednje skole. duvali mi na velikom odmoru i otisli na cas kod profanke koju smo zvali "niske strasti" jer je bila niska:) posle nekih 15 min. ortak koji se najvise naduvao pochne da peva
pesmu "mala zena od velike sladja, mala zena u srce pogadja, ...." posle je bilo "kretenu umukni, dacu ti ja malu zenu..."
 
12.07.2005
41
9
0
44
www.erowid.org
Najveca glupost koju sam pricao je bila kad sam drugu koji je naduvan jeo neko pecivo rekao da su mu decki koji su na pekarskoj praksi drkali u to tijesto, jer smo bas bili prolazili pored nekoliko mladica koji su se bas vracali s prakse.

Inace sam ok i filozofiram, no posto filozofiram i inace, nema bas neke razlike ;)
 
15.04.2005
34
0
0
44
sputnik.blog.hr
Jedanput je jednom mojem frendu smrklj iz nosa iscuril do hlaca al je jos uvijek visel. Bila je zima, - 5 vani, a ugasili smo joint pet minuta prije. Uglavnom, ja sam njemu, ispred kafica, pokusaval objasniti da on ne moze uci unutra jer mu se ljudi budu smijali kad vide da mu smrklj visi iz nosa. On se pocel onda histericno smijati, a smrklj mu je i dalje visel sa nosa i divlje se njihal gore-dole, levo-desno.
 
13.03.2005
10
0
0
Jednom smo uzeli kasetofon i snimali se dok napu$eni lupetamo...posle jedno pola sata provalili smo kako je tipka PAUSE jo$ uvek stisnuta...
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
mi smo zadnjih nekoliko puta snimali na mobitele sta radimo i pricamo.... he he h he
kad to slusam kao da se napusim... ::histerija ::histerija
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
sinoc smo se napusili.... i ogladnili smo pa smo isli u pekaru...
cim sam usla vidila sam da pise ''bublica sa sjemenkama'' .... i ja sam bila uvjerena da je to sjeme od vutre, i tako sam 3-4- puta bila u pekaru i svaki put po bublicu sa sjemenkama i svaki put sam pucala od smijeha kad vidim tu bublicu....

(to je bilo kad sam vec dosla k sebi, prije toga se ne sjecam sta je bilo, ali plakala sam od smijeha...) ::histerija ::histerija -smijala sam se ko ovaj smailic -> ::histerija