Sta pricate kada se naduvate?????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.08.2006
0
1
0
Ja veæ dugo vremena imam slièan raspored kad se naduvam. Prvo me uhvati "špreha" i onda prièam o svemu. razvijam teorije postanka svijeta, svijeæa, lubenica i sl. Onda me uhvati smjeh koji kulminira u "špici", što je neprestano smijanje od cca. 10-15 min.Onda se polako smiruje.
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Evo sta se meni desilo u Amsterdamu...

Bilo je to davne 2002. godine..maturalno putovanje u Amsterdam....eh! To je bio ako se dobro sjecam drugi dan boravka u toj "zemlji cudesa" i ja sa šest frendova sjeo u Coffee Shop "Bulldog" koji je jedan on najpoznatijih u Amsterdamu. Na ulazu odmah desno je mali, nozovimo ga šank na kojem se kupuje trava i shit a onda se nastavi dalje ravno prema pravom šanku i ide se u separe...inaæe taj cijeli coffee shop je isfuran na zatvorski stil..ono separei su kao zatvorske æelije sa rešetkama, na zidovima slike pandura, vise lisice, pendreci a u jednom separeu èak i raste grass u nekom staklenom growbox-u..ali da ne duljimo uzeo je na ulazu 2gr Dutch Star = 12eur (inaæe nikada prije nisam èuo za tu vrstu trave..bit æe da je to nešto lokalno) i sjeli mi u jedan separe...izmrvili mi to i odvojim ja sebi za jednu pljugu i zamotam si èistaka bez duhana (kao ajd da probam baš) a frendovi to nisu niti skužili jer je svako sebi motao Pe...i tako ja svoju veæ popušio dok su oni sebi motali i tada kreæu scene...sjedim ja tako i prvo ništa ali izgleda da je taj Pe imao mali "delay"...nakon jedno 5min poènem brijat da mi nešto puše u glavu..kao neki ventilator a ono ventilatora nogdje (taj Coffee Shop nema niti prozore tako da nema šanse da je nešto puhalo)..dižem se ja i brijem po separeu tražiti šta to fuckin' puše...frendovi odkidaju! Onda nakon toga brijem da imam kao neku prozirnu kacigu na glavi...nekako sam brijao da sam izoliran,kao da je izmeðu mene i frendova plexiglass koji nas dijeli..totalno jak feeling..skroz druga percepcija. I tako kada su se i frendovi pošteno izroštali otišli mi u Burger King nešto jest koji je 20ak metara od Bulldoga i tamo se scene nastavljaju...pet puta ženi na kasi sam ponavaljao da hoæu: "Veliki pomfri"..na hrvatskom naravno dok nisam skužio da ona špreha po engleski..hehe...a da ne govorim da smo tamo jeli jedno dobrih 45min jer jednostavno nismo mogli jesti od smijeha...ono pogledamo se ja i frend..njemu visi salata iz usta i poènemo vrištat od smijeha...ne znam dal ste se našli kada u takvoj situaciji...ono silno se pokušavate skulirat al jednostavno ne možeš..to je jaèe od tebe i toliko se smiješ da te bole obrazi i trbuh...totalno dojaja!

Eto da ne duljim više...taj Amsterdam je bio nezaboravno iskustvo i definitivno idem opet tamo...hmm jednog dana!
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
Ja i drugar smo se jednom istripovali da napravimo emisiju za dicovery channel. Hteli smo da odemo u Amazoniju da nadjemo neko još neotkriveno pleme koje nije imalo nikakvog kontakta sa civilizacijom i da im se noæu kad je oblaèno i ništa se ne vidi prikrademo gliserima natovarenim nekim brutalno jakim ozvuèenjem, odvrnemo im neku elektronsku muziku (imali smo, specijalnu stvar za tu akciju ali sam zaboravio koju, sad na brzinu kad razmislim mogla bi možda 16 Bit Lolita's - Tune Duties ili Paolo Mojo - 1983 (Eric Prydz Mix)) i snimamo kamerama za noæno snimanje kako reaguju u tom trenutku i kako se ponašaju u narednih par dana i noæi.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ja dok sam high i slušam elektronske laganice od ATB-a, sklopim oèi i zabrijem si da sam tam u amazoni s nekim plemenom (koji su isto high) i da oni to sviraju na svojim improviziranim instrumentima. Nevjerojatan trip, užitak življenja. :maryjane: :maryjane: :maryjane:
 

dzica_man

Banned
Banovan
16.08.2009
8
0
0
32
ahahaha ... koliko dobrih postova :)
inace ortak i ja ... ( kad smo u prilici da zajedno duvamo ) ... pricamo , gledamo lude filmove itd itd ali uvek kad krene da nas pusta trava , uvek proucavamo zavisnost od muzike ( probajte i vi ... zapitajte se samo da li postoji osoba koja ne slusa muziku ... i krenuce sama masta :) )
Ja ne znam kako nam je to palo napamet ... ali em sto su dobre izvale , em valjanje od smeha ... a najace je kad krenes da filozofirash nesto ... hahahah :)

PASS THAT SHIT! :)
uzivajte... !
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
korisnièko vime je napisao(la):
Ja i drugar smo se jednom istripovali da napravimo emisiju za dicovery channel. Hteli smo da odemo u Amazoniju da nadjemo neko još neotkriveno pleme koje nije imalo nikakvog kontakta sa civilizacijom i da im se noæu kad je oblaèno i ništa se ne vidi prikrademo gliserima natovarenim nekim brutalno jakim ozvuèenjem, odvrnemo im neku elektronsku muziku (imali smo, specijalnu stvar za tu akciju ali sam zaboravio koju, sad na brzinu kad razmislim mogla bi možda 16 Bit Lolita's - Tune Duties ili Paolo Mojo - 1983 (Eric Prydz Mix)) i snimamo kamerama za noæno snimanje kako reaguju u tom trenutku i kako se ponašaju u narednih par dana i noæi.
ahahhahahaaaa
:rofl:

ja sam jednom ušo u neki film da me napada jaguar i borim se protiv njega...u nekoj prašumi me zaskočio s leđa, već mi je počeo grist vrat kad sam u ga u luđačkom naletu adrenalina udario laktom u njušku. odletio je s mene i pao na neki kamen i slomio kičmu. ja smrtno ranjen sam lutao prašumom, dok nisam našao neku ljekovitu biljku koja mi je spasila život, pošto nisam raspoznaovao biljke nesvjesno sam je našao. kao da me dozivala.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
daj ja bi malo toga sto vi pusite :D XD

meni su takve scene bile kad sam poceo pusit... odavno nema takvih briji..

i just get high.. xD
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
hahahhaha sad sam se sjetio.. od D. Chapella..


"only thing white people talk about when they get high.. is... other times they got high XD"

e fkt true u velikoj vecini situacija :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Utopija
29.09.2009
9
1
0
37
dolazim u pekaru
JA: imate li burek sa sirom?
PRODAVACICA: imamo.
JA: imate li burek sa sirom?
PRODAVACICA: imamo burek sa sirom.
JA: imate li burek sa sirom?
PRODAVACICA: imamo bre burek.
jA: drustvo ajmo mi u drugu pekaru.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Utopija
29.09.2009
9
1
0
37
posle duvanja drug kupio koka kolu na trafici da gasimo zedj i samo on pije meni ne nudi i ja se iznerviram i proderem se alo bre daj mi tu trafiku osusila mi se flasa... XD
 
04.01.2010
9
0
0
31
hmmm.... mnogo toga za recji ali nzm sta pre :)
ovako moj prvi trip je bio da sam u filmu, da je sve oko mene nepoznato i sporedno i da uvek ima neki cilj... tj neku buducjnost koja se mora desiti :D
obozavao sam taj trip.... ali vremenom, i iskustvom u purnjanju nmg ga vise stvoriti... kao sto su mnogi ovde rekli i mene vremenom trava sve losije radi.... samo razmisljam i uzivam... chak se i ne smejem kao ranije :S
Nzm dal neko od vas slusa Psy, ai moja omiljena akcija kad sam high je da zabodem sluske.... (obicno na putu do gajbe) drzim polu zatvorene oci i u ritmu muzike pokusavam doziveti taj put drugacije.... :D nadam se da ima jos neko ko moze ili gotivi ovake stvari
poZz
 
26.10.2008
29
1
3
51
Kad sam sam onda nesto mozgam ili radim a u drustvu volim zasmejavati i izvlaciti ljude iz losih tripova. A kad se pocnemo smejati to je smejanje do kraja (borba za vazduh).
Mada opet sve zavisi sta se mota...
 
02.04.2010
2
2
0
38
evo prvi post, ova tema me inspirisala da se registrujem nakon par godina čitanja. obično kad sam pod dejstvom igram šaha sa starim drugom, on inače bolje igra od mene, al tada me neka kreativnost i opažanje inače neopazivih stvari uhvati tako da puno bolje igram. pričam o raznim temama, međutim dosta njih se svede na par: naučne, mistične ili totalno gubljenje u vremenu i prostoru. zadnjih puta mi se dešavalo da nešto pričam i tek kada izgovorim imam ozbiljnu sumnju u to da li sam to rekao ili da sam samo posmatrač u svemu tome. ako se desi da izađem vani, odem negdje gdje je dobra muzika, a mogu se uklopiti neprimjetno jer sam pomalo uvijek bio pomalo paranoidan, a uvijek reputacija svecenika, ne znam ni ja sta vise pisem. ovo je jedan od mogućih ishoda kad pušim sam :icon_lol:
 
13.08.2009
1
0
0
35
Najjaci trip mi je bio kad sam dao staroj vutru da proba,jer je poricala osjecaj koji sam joj opisivao..Nakon 6-7 dimova koje je povukla,ja sam otisao do svoje sobe na 10-ak minuta i vratio se..Kada sam usao u sobu,pocela je da me napada,kao vidjela nekakve roze i zelene fleke na tepihu..a prica mi i da je imala osjecaj kao da misevi iz njega izlaze hahah...Ja nisam mogao vjerovati da je tako na nju djelovala hahaha :D